SaveMony
 

7 ایده برای صرفه جویی در هزینه

خرده فروشان انلاین, موجودی را خرید و مدیریت می‌کنند. قیمتهای که برای موجودی پرداخت می‌کنند, مقادیری که حمل می‌کنند و تعهداتی که برای موجودی می‌دهند می‌تواند به شدت بر سودهای آنها تاثیر بگذارد.به تازگی برای صرفه‌جویی در پول راهنمایی‌های موجودی از سه تاجر الکترونیک مجرب درخواست کمک  کرده ایم. این سه تاجر به ترتیب عبارتند از (الف) جیمی سالواتوری، صاحب  Vat19.com ,که یک متخصص خرده فروشی هدیه است (ب) دیل ترکسلر صاحب تزیینات مهره‌ای, مجموعه‌ای از سایتهای مرتبط با مهره, و (ج) چادوینمن صاحب HikingBoots.com, یک خرده فروش کفشهای کوهنوردی. هر تاجر سالها تجربه مذاکره با تامین کنندگان و خرید موجودی دارد.7 ایده برای صرفه جویی در هزینه :

1-مذاکره, مذاکره, مذاکره:

لیست قیمت بسیاری از توزیع کننده گان فقط یک نقطه شروع است. همیشه بدون توجه به حجم آنچه که درحال خریدش هستید, به دنبال قیمتهای پایین‌تر باشید. همیشه به دنبال تخفیف باشید, این موضوع در تابستان که به دنبال ذخیره برای تعطیلات هستید اهمیت ویژه ای دارد. فروشندگان خوب بین 10 تا15 درصد در این دوره از سال تخفیف می‌دهند_جیمی سالواتوری

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

 

پول

2-به دنبال تخفیفهای ‘کمی’ باشید:

اگر درحال خریدی هستید که از حد معمولا بیشتر است درخواست تخفیف یا حمل و نقل رایگان کنید.

3-یک نمونه رایگان درخواست کنید:

مطمئن شوید که حداقل یک نمونه رایگان از هر محصول جدید را دریافت کرده اید. این نمونه نه تنها برای امتحان کردن است(قبل از تصمیم به خرید) همچنین برای اهداف عکاسی نیز مناسب است. این تنها یک واحد است اما برای صدها خرید در یک سال لازم است.

4-کالاهای برگشت خورده را به یاد بیاورید:

کالاهای بازگشتی و ناقص باید به کارخانه برگردانده شوند. این مسائل را قبل از شروع رابطه با یک فروشنده جدید برطرف کنید. اگر مجبور به حمل رایگان هستید نباید از خود واحدد پول پرداخت کنید.

5-شرایط مذاکره:

با فروشندگان دوره‌های 30,60 و یا حتی 90 روزه برای پرداخت تعیین کنید. این به جریان نقدی شما کمک زیادی می‌کند. با کارتهای اعتباری پرداخت کنید تا به شما امتییاز و پاداش بدهند.

6-در روزهای راکد و بدون فعالیت سفارش دهید:

درصورت امکان از سشنبه تا پنجشنبه سفارش دهید. چهارشنبه‌ها و جمعه‌ها شلوغترین روزها برای اکثر توزیع‌کننده‌گان است که احتمال خطا را بیشتر می‌کند. سفارش در روزهای راکد دقیقتر هستند و مشتری با سفارشات اواسط هفته خدمات بهتری دریافت می‌کند.

7-همکاری با عرضه‌کنندگان:

اگر می‌خواهید یک خرید بزرگ انجام دهید یا در یک خط جدید از محصولات با یک عرضه‌کننده سرمایه گذاری کنید مطمئن شوید که با آنها درباره برنامه‌هیتان صحبت کرده‌اید و این که چگونه می‌توانید از آنها بهره ببرید. این ممکن است به بحث در مورد شرایط تمدید، ارسال، تبلیغات تعاونی و یا برنامه های دیگر که برای دو طرف سودمند منجر می‌شود.

مطالب مرتبط با این نوشته