وام طرح همکار بانک توسعه تعاون
 

طرح همکار توسعه تعاون تا این جای کار توانسته کمک بسیار زیادی به صاحبین کسب و کار شغل های شخصی یا گروهی کند. این طرح یک وام 800 میلیون تومانی است که افراد متقاضی می‌بایست در ابتدا باید از این شرایط آگاهی داشته و سپس نسبت به دریافت آن اقدام کنند. طرح همکار بانک توسعه تعاون دارای شرایط و اطلاعات زیر است:

//

یکی از طرح هایی که اخیرا به تصویب رسید، طرح همکار بانک توسعه تعاون بود. این طرح کمک زیادی به افرادی که قصد شروع مستقل کسب و کار خود را دارند بسیار کاربردی و مناسب است. اطلاعاتی مانند تعریف کلی طرح همکار بانک توسعه تعاون، ویژگی های آن و شرایط دریافت این قبیل تسهیلات را می‌توانید در این متن مطالعه کنید.

طرح همکار بانک توسعه تعاون

اگر از پرداخت بیش از حد اجاره برای دفتر کار خود خسته شده اید، بهتر است اقدامی برای خرید دفتر یا محل کار خود کنید. با این کار دیگر از پرداخت اجاره و مستاجر بودن راحت می‌شوید و از طرفی می‌توانید دفتر کار خود را داشته باشید و در آن جا بدون هیچ دغدغه ای کار و پیشرفت کنید. طرح همکار بانک توسعه تعاون از سری طرح هایی موفق و نوپای است که توسط این بانک برای دارندگان حساب خود طراحی شده است.

با طرح همکار توسعه تعاون می توانید با دریافت وام و تسهیلات موردنیاز برای خرید دفتر کار خود به راحتی به هدف های خود در زمینه ی کاریتان برسید و دیگر نیازی به پرداخت اجاره نیست. از طرفی اقساط بلند مدت طرح همکار بانک توسعه تعاون این امکان را برای متقاضیان این  قبیل تسهیلات فراهم کرده است تا به راحتی از پس اقساط این تسهیلات بربیایند و بتوانند به راحتی صاحب دفتر و محل کار خود شوند.

می‌توانید با داشتن طرح همکار توسعه تعاون و دریافت تسهیلات آن به آسانی و به صورت نقد نسبت به خرید دفتر کار خود اقدام کنید و بر اساس موارد بیان شده در تسهیلات نسبت به پرداخت اقساط آن اقدام کنید. این طرح یکی از طرح های نوپا این بانک می‌باشد که تا این جای کار با استقبال گسترده‌ی مشتریان این بانک همراه بوده است.

اطلاعات کلی درباره ی طرح همکار بانک توسعه تعاون

طرح همکار توسعه تعاون تا این جای کار توانسته کمک بسیار زیادی به صاحبین کسب و کار شغل های شخصی یا گروهی کند. این طرح به مانند دیگر طرح های ارایه شده توسط بانک های خصوصی و دولتی تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دارای قوانین و ضوابط مربوط به خود است. افراد متقاضی طرح همکار توسعه تعاون می‌بایست در ابتدا باید از این شرایط آگاهی داشته و سپس نسبت به دریافت آن اقدام کنند. طرح همکار بانک توسعه تعاون دارای شرایط و اطلاعات زیر است:

سقف تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون

طبق اعلام بانک توسعه تعاون، این بانک سقف مشخصی برای این تسهیلات در نظر گرفته است. مبلغ ۸۰۰ میلیون تومان میزان سقف تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون است. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که مبلغ موردنظر برای این طرح در هر شهر ایران متفاوت است. برای کلان شهر ها مانند تهران، اصفهان، کرج، شیراز و اهواز مبلغ حداکثری ۸۰۰ میلیون تومان، برای مراکز استان ها حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان و برای شهرهای کوچک حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان بانک توسعه تعاون تسهیلات برای این طرح در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید: راهنمای دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی بانک قوامین

میزان و سود تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون

یکی دیگر از مواردی که برای دریافت طرح همکار بانک توسعه تعاون می‌بایست در نظر داشته باشید، موضوع میزان و سود تسهیلات است. بانک توسعه ی تعاون برای خرید ملک جهت دفتر کار و یا محلی برای کسب و کار حدود ۸۰ درصد از مبلغ کل ملک را به متقاضیان تسهیلات می‌دهد. این موضوع را باید به خاطر داشته باشید که این طرح نوعی تسهیلات برای متقاضیان فراهم می‌کند و تمامی قیمت ملک موردنظر را به متقاضی برای خرید ملک تجاری موردنظر نمی‌دهد.

سود بانکی طرح همکار توسعه تعاون حدود ۱۸ درصد است که افراد به صورت اقساطی به بانک توسعه تعاون پس خواهند داد.

اقساط تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون

طرح همکار بانک توسعه تعاون جزو آن دسته از طرح هایی است که نسبتا مدت زمان مناسبی به متقاضیان جهت پس دادن مبلغ وام دریافتی می‌دهد. این موضوع بدون شک باعث شده است تا افراد بسیار زیادی نسبت به دریافت تسهیلات متفاوت بانک توسعه تعاون از قبیل این طرح اقدام کنند. مدت زمان ۴۸ ماه، می‌تواند زمان مناسبی برای متقاضیان وام طرح همکار بانک توسعه تعاون باشد تا بتوانند وام خود را به بانک موردنظر پس بدهند.

موضوعی که باید درباره ی مدت زمان لازم برای پس دادن این وام بدانید این است که این مدت زمان به صورت حداکثری است و بیش تر از ۴۸ ماه امکان بازپرداخت وام و تسهیلات موردنظر وجود ندارد.

از طرفی متقاضیان این تسهیلات باید این موضوع را بدانند؛ برای دریافت وام و تسهیلات مربوط به طرح همکار توسعه تعاون می‌بایست حساب جاری در این بانک داشته و حداقل این حساب حدود ۶ ماه در جریان باشد تا مجاز به دریافت این قبیل تسهیلات باشند.

میزان تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون چگونه برای متقاضیان مشخص می‌شود؟

میزان تسهیلات لازم برای خرید یک ملک تجاری برای کسب و کار موضوعی است که هر فرد نمی‌تواند نظر کارشناسانه نسبت به آن دهد. به همین دلیل کارشناس موردقبول بانک توسعه تعاون قیمت کارشناسی خود را نسبت به این ملک داده و آن را به اطلاع مسیولین اعطای تسهیلات طرح همکار بانک توسعه تعاون می‌دهد. این افراد نیز با بررسی های نهایی خود مبلغ موردنیاز متقاضی را به حساب او واریز کرده و بر اساس میزان وام، قسط بندی را آغاز می‌کنند.

چگونه می‌توان وام مربوط به طرح همکار بانک توسعه تعاون گرفت؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره شد، برای دریافت این وام باید در این بانک حساب جاری داشت. از طرفی فعالیت حساب که باید حداقل ۶ ماه باشد یکی از مواردی است که برای دریافت طرح همکار بانک توسعه تعاون باید در نظر داشت. البته این امکان وجود دارد که با افزایش فعالیت حساب و افزایش موجودی آن این مدت زمان را کاهش داد و وام مربوطه را دریافت کرد.

مطالب مرتبط با این نوشته