تسهیلات و وام طرح سودمند بانک رفاه
 

مقدار تسهیلات در طرح سودمند بانک رفاه با توجه به میزان سپرده گذاری شما از 80 تا 100 درصد سپرده و تا سقف 100 میلیون تومان است، پس در این طرح متقاضی می تواند با توجه به نیاز خود مقدار سپرده و تسهیلات دریافتی را مدیریت کند.

//

طرح سودمند بانک رفاه با هدف ارائه خدمات مالی، متناسب با نیاز و خواسته مشتریان شکل گرفته است، در این طرح با توجه به شرایط مختلف افراد متقاضی و رعایت اصل مشتری مداری، ارائه خدمات صورت می گیرد.

تسهیلات سودمند بانک رفاه کارگران

به گزارش بانک رفاه کارگران تمامی افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به افتتاح حساب سرمایه گذاری بلند مدت کرده اند می توانند از سود علی الحساب سپرده خود بهره مند شده و امکان دریافت تسهیلات به نام خود و یا بستگان درجه یک و یا کارکنان بانک را دارا می باشند.

نکته :

  • بر اساس طرح سودمند بانک رفاه، افراد متقاضی می توانند با سپرده گذاری حداقل ۵ میلیون تومان برای اشخاص حقوقی و ۱۰ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی از تسهیلات خرد و تجاری با توجه به ضوابط و مقررات بانک بهره مند شوند.
  • تمامی صاحبان حساب جاری با دسته چک و بدون دسته چک از اقشار مختلف جامعه ( پزشکان، استادان دانشگاه، فرهنگیان، اصناف، پذیرندگان پایانه های فروشگاهی و …..) می توانند از خدمات این طرح استفاده کنند.

مقدار و سود طرح سودمند بانک رفاه

مقدار تسهیلات دریافتی با توجه به میزان سپرده گذاری شما از ۸۰ تا ۱۰۰ درصد سپرده است، پس در این طرح متقاضی می تواند با توجه به نیاز خود مقدار سپرده و تسهیلات دریافتی را مدیریت کند.

” سقف تسهیلات بانک رفاه ۱۰۰ میلیون تومان برآورد شده است. ”

مقدار سود تسهیلات بانک رفاه با توجه به میزان تسهیلات دریافتی بین ۲ تا ۷ درصد بنابر تعرفه و ضوابط بانکی مقدر گردیده است.

  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۱۲ ماهه با میزان تسهیلات ۹۰ درصد سپرده، ۲ درصد برآورد شده است.
  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۱۲ ماهه با میزان تسهیلات ۱۰۰ درصد سپرده، ۵ درصد برآورد شده است.
  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۲۴ ماهه با میزان تسهیلات ۸۵ درصد سپرده، ۲ درصد برآورد شده است.
  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۲۴ ماهه با میزان تسهیلات ۱۰۰ درصد سپرده، ۶ درصد برآورد شده است.
  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۳۶ ماهه با میزان تسهیلات ۸۰ درصد سپرده، ۲ درصد برآورد شده است.
  • سود تسهیلات با تعداد اقساط ۳۶ ماهه با میزان تسهیلات ۱۰۰ درصد سپرده، ۷  درصد برآورد شده است.

بیشتر بخوانید: ۵ وام فوری که در سریع ترین زمان می‌توانید دریافت کنید

ضمانت لازم برای دریافت وام طرح سودمند بانک رفاه

چنان چه متقاضی دریافت این وام هستید نیازی به معرفی و ارائه ضامن ندارید به شرطی که میزان سپرده گذاری شما برای دریافت میزان تسهیلات کافی باشد.

ضامن اصلی شما حساب پس اندازتان است که به عنوان وثیقه در بانک به امانت خواهد ماند و امکان برداشت از حساب تا تسویه کامل وام وجود نخواهد داشت.

شرایط باز پرداخت طرح سودمند بانک رفاه

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات طرح سودمند بانک رفاه حداکثر تا ۳۶ ماه تعیین شده است که این زمان متناسب با نوع تسهیلاتی است که فرد،  متقاضی دریافت آن می باشد که با رعایت ضوابط و مقررات جاری بانک رفاه مرتبط با موضوع به ویژه رعایت حداکثر مدت زمات بازپرداخت تسهیلات سرمایه در گردش و عمر مفید تسهیلات بابت کالا های سرمایه ایست.

مدت زمان بازپرداخت در سه بازه زمانی ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماه تعیین شده است که به مشتری قدرت انتخاب می دهد.

تعداد اقساط تسهیلات طرح سودمند بانک رفاه

تعداد اقساط طرح سودمند بانک رفاه متاثر از بازه زمانی است که شما برای پرداخت وام انتخاب کرده اید ، با توجه به این موضوع تعداد اقساط پرداختی شما ۱۲،۲۴،۳۶ می باشد که باید به صورت ماهیانه آن را تسویه کنید.

مطالب مرتبط با این نوشته