بانک قرض الحسنه مهر ایران
 

بانک قرض الحسنه مهر ایران در بدو امر با ۲۰۰۰ واحد بانکی متشکل از ۳۰۰ شعبه واگذاری از بانکهای سهامدار و ۱۷۰۰ واحد بانكي ( باجه) مستقر در شعب بانكهاي سهامدار شروع به كار نمود. كه پس از تشكيل ساختار و سازمان اين بانك به دليل توسعه كيفيت شعب بانكي كليه شعب آن بانك به صورت مستقل شروع به كار نمود كه هم اكنون با بيش از ۵۲۷شعبه فعال به صورت Online در حال فعاليت هستند.

//
نام بانک :بانک قرض الحسنه مهر ایران
تلفن :021-89590
فاکس :021-89590150
وب سایت :www.qmb.ir
بانکداری الکترونیک :بانکداری الکترونیک
همراه بانک :همراه بانک بانک قرض الحسنه مهر ایران
ایمیل :modiriyat@qmb.ir
آدرس شعبه مرکزی :تهران، خیابان آیت اله طالقانی، بین خیابان ایرانشهر و مفتح،
نبش کوچه مژدهی، پلاک 204
شعب بانک :جستجو شعب
اعضای هیئت مدیره :مرتضی اکبری (مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره)
محسن پدرام (رئیس هیئت‌مدیره)
عیسی امامی (عضو هیئت‌مدیره)
سلیمان توکلی (عضو هیئت‌مدیره)
حسین تلیکانی (عضو هیئت مدیره)

خدمات و تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران

💰 وام نقدی
وام با میانگین حساب بانک قرض الحسنه مهر ایران
وام طرح مهر زرین بانک قرض الحسنه مهر ایران
وام طرح امتیازی قرض الحسنه مهر ایران
وام حمایتی فرد حقیقی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
وام طرح 2 در یک بانک قرض الحسنه مهر ایران

⇐بیشتر بدانید: برای مشاهده لیست هریک از وام‌ها در دیگر بانک‌ها روی وام مورد نظر کلیک کنید:
وام نقدی ، وام خرید مسکن ، وام تعمیر مسکن ، وام خرید خودرو ، وام خرید کالا

معرفی و تاریخچه بانک قرض الحسنه مهر ایران

با اتکال به خداوند متعال و با هدف گسترش معارف و مبانی شرع مبین اسلام و فرهنگ قرض.الحسنه و تعمیق هر چه بیشتر اين سنت حسنه در جامعه ، بويژه احياي مطلوب مباني اقتصادي اسلامي در نظام بانکي کشور ، تأسيس بانک قرض الحسنه مهر ايران مورد نظر قرار گرفت . با توجه به تصميم دولت نهم مبني بر تأسيس بانك قرض الحسنه مهر ايران به منظور تحقق اصل مهرورزي و عدالت محوري و برقراري عدالت اجتماعي و اقتصادي و تلاش در راستاي خدمت به بندگان خدا از طريق رفع نيازهاي اقشار كم درآمد جامعه ، ضرورت تأسيس اين بانك بعنوان يك پروژه ملي كه آحاد ملت ايران را شامل مي شود، مدنظر قرار گرفت و زمينه جلب همكاري مشاركت آنان جهت توفيق در اين اقدام مبارك به نحو مطلوب فراهم گرديد.
بانک قرض الحسنه مهر ایران با سرمایه اولیه ۱۵ هزار میليارد ريال و با مشارکت بانکهاي دولتي توسط رياست محترم جمهوري وقت در مورخ ۲۲/۹/۱۳۸۶ افتتاح و با گسترش و توزيع موزون شعب خود در سراسر کشور آغاز به كار كرده است. بانك قرض الحسنه مهرايران باصدور مجوز رسمي بانك مركزي ج.ا.ا. در تاريخ ۶/۶/۱۳۸۷ و براساس برنامه هاي تدوين شده ، ضمن انجام امور مربوطه به اعطاي تسهيلات قرض الحسنه در ارتباط با فعاليتهاي حساب قرض الحسنه جاري و بانكداري الكترونيكي اقدام مي نمايد .

بانک قرض الحسنه مهر ایران در بدو امر با ۲۰۰۰ واحد بانکی متشکل از ۳۰۰ شعبه واگذاری از بانکهای سهامدار و ۱۷۰۰ واحد بانكي ( باجه) مستقر در شعب بانكهاي سهامدار شروع به كار نمود . كه پس از تشكيل ساختار و سازمان اين بانك به دليل توسعه كيفيت شعب بانكي كليه شعب آن بانك به صورت مستقل شروع به كار نمود كه هم اكنون با بيش از ۵۲۷شعبه فعال به صورت Online در حال فعاليت هستند .
منبع: سایت رسمی بانک قرض الحسنه مهر ایران

مطالب مرتبط با این نوشته