وام فوری با سفته
 
//

گرفتن وام فوری با سفته ، گرفتن وام بدون نیاز به ضامن ، اخذ وام با سند ملکی ، اخذ وام با سند خودرو، وام فوری و ….. این ها تبلیغاتی بسیار وسوسه برانگیز و قابل تاملی هستند که باید بررسی شود گرفتن کدام وام به نفع فرد است و یا حتی به صلاح است به جای دریافت وام از شبکه های بانکی از طرق دیگر اقدام کنیم؟
با ما همراه باشید تا یک بار برای همیشه پرده از راز این وام های فوری برداریم.

دیر زمانی است که شاهد سو استفاده ی کلاهبردارانی هستیم که با یقه های سفید و کت و شلوار رسمی مشغول فریب مردمانی هستند که دست یاری به سویشان دراز کرده اند، به خصوص در شرایط فعلی جامعه که اکثریت مردم زیر فشار اقتصادی کمر خم کرده اند و یا به خاطر نداشتن شرایط اخذ وام از بانک ها نا امید شده اند، این کلاهبرداران سوار بر موج گرانی جیب های خود را پر تر از گذشته می کنند.

وام فوری با سفته

در سال های گذشته که منابع اطلاعاتی مردم به اندازه امروز وسیع نبود، کلاهبرداران برای جذب افرادی که نیاز به وام داشتند از تبلیغات کاغذی مانند پخش بروشور و تراکت یا حتی درج آگهی در روزنامه، طعمه های خود را پیدا می کردند اما امروزه با وجود فضای مجازی، مجاری تازه ای برای پخش آگهی های بی اساس خود پیدا کرده اند. شما کافی است فقط عبارت ” دریافت وام فوری با سفته ” را در موتورهای جست و جو سرچ کنید و آنگاه با شرکت هایی مواجه می شوید که خود را بسیار موجه و غم خوار مردم به نمایش می گذارند.

حدود ۵ سال پیش رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به وام فروشان واکنش نشان داد و ضمن اعلام غیر قانونی بودن این نوع وام ها از انتشار آگهی در روزنامه ها نیز جلوگیری کرد ولی این پایان ماجرا نبود و این بار وام فروشان با رختی نوع به بازار آمدند.

دریافت وام در کمترین زمان دیگر تیتر کلاهبرداران وام نبود بلکه این بار با واژه شیک تامین سرمایه روی کار آمدند هرچند که این عبارت جدید این گمان را برای افراد به وجود می آورد که با یک شرکت سرمایه گذاری معتبر طرف هستند اما فقط یک تماس با این شرکت ها کافی است تا متوجه نوع خدماتی که ارائه می دهند شویم. البته واژه تامین سرمایه فقط سرپوشی برای گرفتن بازار روزنامه هاست وگرنه هنوز هم با شعار وام فوری یا وام فوری با سفته این به اصطلاح شرکت ها مشغول فلج کردن نظام اقتصادی کشور و دزدی از مردم هستند .

انواع وام ها و وام های فوری با سفته در شبکه های غیر بانکی

وام های متنوعی در شبکه های غیر بانکی به افراد توصیه و معرفی می شود و این امر هم کاملا بدیهی است چون این شرکت ها بر اساس سلیقه و ایده یک فرد کار می کنند نه بر اساس قانون و عدالت پس آن ها وام خود را بر اساس نیاز شما طبقه بندی خواهند کرد شما بگویید چه مقداری نیاز دارید از یک میلیون تومان تا میلیاردها تومان به شما وام خواهند داد!

برای شناخت انواع وام ها در شبکه های غیر بانکی فقط کافی است سری به روزنامه های کثیرالانتشار بزنید و آنگاه با ده ها و شاید هم صدها آگهی تامین سرمایه، وام فوری با سفته و … مواجه خواهید شد که آماده شکار شما هستند.

کارمزدهای میلیونی وام با سفته

حالا فرض کنید که در تنگنا مالی قرار گرفته اید و نیاز فوری به دریافت وام دارید، بعد از برقراری ارتباط با یکی از این وام فروشان متوجه خواهید شد که شرایط بازپرداخت سر به فلک می کشد و کارمزدهای میلیونی سر راه شما و وام مثلا بدون دردسر قرار گرفته اند. اما نکته جالب این جاست که وام فروشان فقط قانع به کارمزد میلیونی که دریافت می کنند نیستند و شرایط باز پرداخت به گونه ای است که شما در مدت زمان پرداخت اقساط خود علاوه بر پرداخت اصل پول یک سود ماهانه هم تقدیم کلاهبرداران می کنید. یک حساب و کتاب ساده کافی است تا متوجه شوید در ازای دریافت وامتان چقدر سود به جیب وام فروشان فوری می رود.

وام سکه - وام فوری با سفته

وام سکه

شاید عجیب باشد و سوال برانگیز! آخر چه کسی برای خرید سکه وام دریافت می کند یا حتی حاضر می‌شود وام فوری با سفته بگیرد!؟ اما این واقعیت تلخی است که همراه با گران شدن قیمت سکه و تقاضای مردم برای خرید و انبار سکه های بیشتر به وجود آمد، در این میان دلالان همیشه در صحنه حاضر هم با دریافت سفته و چک به مبلغ ۵ برابر بیشتر از درخواست وامتان ، پول مورد نیاز شما را در کوتاهترین زمانی که فکرش را کنید در اختیارتان قرار می دهند با این شرط که حقوق ماهیانه اتان آن ها را متقاعد سازد که می توانید اقساط خود را به موقع پرداخت کنید.

این دلالان با این کار سودی دو برابر یا حتی بیشتر نسبت به سودهای بانکی دریافت می کنند و این یعنی میلیونر شدن چند باره این افراد توسط ناآگاهی های حاکم بر جامعه، اما می دانید عمق فاجعه کجاست؟ دلالان با ارزان شدن سکه همچنان به کار خود ادامه می دهند و ارزان یا گران تر شدن نرخ سکه روی سود حاصلی آن ها تاثیری ندارد و فقط چرخه اقتصاد و در نهایت عموم مردم هستند که دچار تنش می شوند.

سخن آخر

همیشه روزهایی وجود دارد که همه ما در مسیر زندگی دچار فراز و نشیب هایی می شویم که گاها حل آن از توان مان خارج است ولی این دلیل خوبی نیست که با یک انتخاب اشتباه خود و خانواده امان را یک عمر درگیر کنیم. ما در این بانکر رسالت مان آگاهی دادن به شماست پس اگر برای دریافت وام با هر شرایطی با پیشنهادی مواجه شدید از ما سوال کنید مشاورین ایران بانکر به شما کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیم را با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید بگیرید .

مطالب مرتبط با این نوشته