دریافت وام 2 برابری در طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان این فرصت را به وجود آورده تا متقاضیان دریافت تسهیلات بتوانند با سپرده‌گذاری در این بانک، تا حدود دو برابر (190 درصد) میزان سپرده گذاری خود، وام فوری دریافت کنند. در این طرح شما می‌توانید تا سقف 100 میلیون تومان و معادل 190 درصد میزان سپرده گذاری خود در بانک حکمت ایرانیان وام دریافت کنید.

//

وام ۲برابری طرح آسایش

بانک حکمت ایرانیان برای گسترش سبد محصولات خود و ارائه خدمات متنوع تر طرح تسهیلاتی آسایش را اجرایی کرد. در این طرح می توانید تا ۲ برابر موجودی حساب خود وام دریافت نمایید.

طرح آسایش بانک حکمت

طرح آسایش بانک حکمت

طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان چیست؟

دریافت وام ۲ برابری در طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان این فرصت را به وجود آورده تا متقاضیان دریافت تسهیلات بتوانند با سپرده‌گذاری در این بانک، تا حدود دو برابر (۱۹۰ درصد) میزان سپرده گذاری خود، وام فوری دریافت کنند. در این طرح شما می‌توانید تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و معادل ۱۹۰ درصد میزان سپرده گذاری خود در بانک حکمت ایرانیان وام دریافت کنید.

نرخ سود و اقساط وام ۲برابری آسایش بانک حکمت ایرانیان

طبق اعلام بانک حکمت ایرانیان، وام طرح آسایش با نرخ سود ۹ درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود. مدت‌زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات آسایش حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۳۶ ماه تعیین‌شده است که به انتخاب متقاضی تسهیلات خواهد بود. درصورتی‌که دریافت‌کننده تسهیلات، اقساط خود را در مدت‌زمان کمتری پرداخت کند، از تخفیف نرخ سود تسهیلات برخوردار می‌شود که از سوی شعب محاسبه خواهد شد.

بلوکه شدن سپرده در طرح تسهیلاتی آسایش

در طرح تسهیلاتی آسایش بانک حکمت ایرانیان، حساب سپرده متقاضیانی که برای دریافت تسهیلات این طرح اقدام می‌کنند تا زمان بازپرداخت اقساط و تسویه تسهیلات مسدود خواهد شد و امکان برداشت کل یا بخشی از سپرده در طول دوره وجود ندارد. سپرده‌گذاری در این طرح در قالب حساب قرض‌الحسنه خواهد بود و در طول دوره مسدودی، سودی به سپرده‌گذار پرداخت نمی‌شود.

ضامن وام طرح آسایش بانک حکمت ایرانیان

با توجه به اینکه رقم پرداختی تسهیلات در این طرح بیش از میزان سپرده‌گذاری (۱۹۰ درصد سپرده) است، متقاضی باید با توجه به میزان تسهیلات دریافتی تضامین لازم را به بانک ارائه کند. طبق اعلام بانک حکمت ایرانیان، برای تسهیلات تا سقف ۱۰ میلیون تومان معرفی یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) و تسهیلات بیش از ۱۰ میلیون تومان معرفی ۲ ضامن رسمی (کسر از حقوق) الزامی است.

مدت‌زمان پرداخت تسهیلات طرح آسایش

متقاضی دریافت تسهیلات آسایش ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب مربوط به این طرح در یکی از شعب بانک حکمت ایرانیان اقدام کند. بعد از افتتاح حساب، ارائه، بررسی و تأیید مدارک متقاضی و ضامنین، در ظرف زمان حداکثر یک‌هفته‌ای تسهیلات درخواستی به متقاضی پرداخت می‌شود.

 

مزایای این طرح: 

  • فوری است
  • نیازهای ضروری را تامین می کند

معایب طرح آسایش:

  • سود سپرده مشتری صفر درصد می باشد
  • سود تسهیلات بانک ۹ درصد است که قابل دفاع نیست
  • نیاز به سپرده گذاری مشتری دارد

طرح های مشابه:

وام فوری ۲ برابری بانک قرض الحسنه مهر ایران

مطالب مرتبط با این نوشته