وام طرح زرین بانک قرض الحسنه مهر ایران
 

در طرح مهر زرین بانک قرض الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند تا حداکثر 40 میلیون تومان وام قرض‌الحسنه دریافت کنند و با اقساط حداکثر 36 ماهه آن را بپردازند.

//

وام ۴۰ میلیون تومانی ۴% مهر زرین

نام بانکبانک قرض الحسنه مهر ایران
نام واموام طرح زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
سود وام4%
سقف وام40 میلیون تومان
نیاز به سپردهدارد
حداکثر زمان بازپرداخت36 ماه
نوع سپرده لازمقرض الحسنه جاری یا پس‌انداز
مدت زمان خواب سپرده3 ماه
میزان معدل سپرده 3 ماهه100 و 150 میلیون تومان

طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

به لطف وجود این طرح که تا پایان آبان ماه سال ۹۷ اعتبار دارد، متقاضیان می‌توانند تا حداکثر ۴۰ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه دریافت کنند و با اقساط حداکثر ۳۶ ماهه آن را بپردازند. تسهیلات طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با عنایت به حساب بانکی مشتریان و بر طبق معدل حساب آن‌ها می توانند در مدت زمان معینی که حداکثر ۳ ماهه خواهد بود، پرداخت می‌شود.

نحوه دریافت وام طرح مهر زرین بانک مهر ایران

اشخاص حقیقی جهت استفاده از این طرح و دریافت وام لازم است ابتدا سپرده قرض‌الحسنه ویژه بانکداری اجتماعی (مهر زرین) افتتاح کنند و پس از گذشت ۳ ماه از افتتاح حساب و بر اساس معدل حساب خود و امتیاز دریافت شده ، برای دریافت وام اقدام نمایند. بر اساس قوانین و مقررات این طرح، متقاضیان دریافت تسهیلات طرح مهر زرین،نباید هنگام دریافت وام پرونده تسهیلاتی فعال در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران داشته باشند.

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی ۴% بانک قرض الحسنه مهر ایران

سود تسهیلات مهر زرین بانک قرض الحسنه مهر ایران

نرخ کارمزد برای وام های پرداختی طبق اعلام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال ۴ درصد می باشد. حساب سپرده مشتریانی که قصد دریافت تسهیلات دارند بدون سود و قرض الحسنه می باشد. علاوه بر این اگر متقاضیان بیش از سه ماه در بانک مهر ایران سرمایه‌گذاری کنند از مزایایی همچون افزایش مقدار وام یا تعداد اقساط برای دریافت تسهیلات مهر زرین بهره مند نخواهند شد.

اقساط وام مهر زرین بانک مهر ایران

کسانی که قصد دریافت تسهیلات طرح مهر زرین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را دارند می‌توانند با در نظر گرفتن میزان سرمایه‌گذاری و میانگین حساب خود، تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات مهر زرین را افزایش دهند. تعداد اقساط تسهیلات این طرح حداکثر ۳۶ ماهه می باشد و امکان افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات حتی در صورت ادغام با سایر طرح‌های بانکی وجود ندارد.

به عنوان مثال شخصی با حداقل میانگین ۱۰۰ میلیون تومان درمدت زمانی ۳ ماهه از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی و باز پرداخت ۲۴ ماهه بهره‌مند می‌شود یا شخصی با حداقل میانگین ۱۵۰ میلیون تومان درمدت زمانی ۳ ماهه از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی و باز پرداخت ۳۶ ماهه بهره‌مند می‌شود.

مطالب مرتبط با این نوشته