دانشگاه آزاد اسلامی با انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان وام قرض الحسنه بدون سود و با کارمزد 3 درصد پرداخت می کند.رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تفاهم نامه منعقده بین این دانشگاه و بانک قرض‌الحسنه مهر ايران گفت: بر همين اساس تسهيلات حداکثر ۲۰ ميليون توماني به دانشجويان با کارمزد ۳ درصد پرداخت خواهد شد.

//

وام دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی با انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشجویان به صورت قرض الحسنه بدون سود و با کارمزد ۳ درصد پرداخت می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تفاهم نامه منعقده بین این دانشگاه و بانک قرض‌الحسنه مهر ايران برای پرداخت وام دانشجویی گفت: بر همين اساس تسهيلات حداکثر ۲۰ ميليون توماني به دانشجويان با کارمزد ۳ درصد پرداخت خواهد شد.

وام دانشجویی ۲۰ میلیونی ۳ درصد


به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامي در آئين انعقاد تفاهم نامه پرداخت تسهيلات قرض‌الحسنه شهريه به دانشجويان، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ايران در راستاي گسترش فرهنگ قرض‌الحسنه در کشورمان مي‌تواند سلامت مالي و بانکداري را تضمين كند.

وی خواستار تنوع بخشی در ارائه خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي شد و افزود: بايد تيم‌هاي کارشناسي دو طرف در جلسات مستمر در اين خصوص رايزني کرده و خدمات را توسعه دهند.

طهرانچی تاکید کرد: باید پول صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامي به بانک قرض‌الحسنه مهر ايران منتقل شود که با اين كار اعتبار خود را نزد اين بانك افزايش داده و مي‌توانيم تسهيلات بيشتري به دانشجويان پرداخت كنيم.
وی اظهار امیدواری کرد در سال‌های آينده به جايگاهي برسيم که هيچ دانشجوي دانشگاه آزاد دغدغه پرداخت شهريه را نداشته باشد تا بتوانيم در آينده پشتيبان خوبي براي ترقي آموزش کشور باشيم.

بیشتر بخوانید:

نحوه دریافت وام قرض الحسنه

نحوه محاسبه کارمزد وام قرض الحسنه

در ادامه مراسم انعقاد تفاهمنامه، دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در رابطه با جزييات پرداخت تسهيلات به دانشجويان بيان داشت: بر اساس اين تفاهمنامه که با هدف كمك به جامعه دانشجويان براي تامين بخشي از هزينه هاي تحصيل ميان بانك قرض الحسنه مهرايران و دانشگاه آزاد اسلامي، به امضاء رسيد، هر يك از دانشجويان اين دانشگاه مي توانند بر اساس ساز و كاري كه دانشگاه مشخص مي كند تا سقف ۲۰۰ ميليون ريال از تسهيلات قرض الحسنه اين بانك استفاده كنند.
وی افزود: تفاوت تسهیلات ارائه شده بانک قرض الحسنه مهرایران با سایر بانک ها، برمبناي عقد قرض الحسنه باکارمزد ۳ درصد و دوره بازپرداخت ۲۴ تا ۴۸ ماهه است.

دکتر اکبری تصریح کرد: مجموع تسهیلات اعطایي به هر دانشجو تا سقف يکصد ميليون ريال، با يك نفر ضامن معتبر و مازاد بر آن تا سقف دويست ميليون ريال با معرفي دو ضامن معتبر مي باشد.

شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهرایران پیش از این نيز در راستاي حمايت از جامعه دانشجويان کشور و کمك به تامين مالي براي ادامه تحصيل افراد مستعد، تفاهمنامه هايي با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم تحقيقات و فناوري، دانشگاه پيام نور و … منعقد كرده است.

 

مطالب مرتبط با این نوشته