وام خرید کالا بانک آینده
 

بانک آینده در راستای حمایت از کالاهای ایرانی طرح تسهیلاتی جدید خود به نام طرح کارگشا را رونمایی کرده است. نحوه دریافت وام ۲۰ میلیونی بانک آینده برای خرید کالای ایرانی(طرح کارگشا) را در مطلب زیر مطالعه می کنید.

//

تسهیلات خرید کالا بانک آینده

نام موسسهبانک آینده
نام واموام خرید کالا بانک آینده
سود وام18 ٪
سقف وام8 میلیون تومان
نیاز به سپردهندارد
حداکثر زمان بازپرداخت24 ماه
نوع ضمانتشخص (1 نفر ضامن رسمی)
شرایط و مقررات-چک مبلغ وام پس از ارائه پیش‌فاکتور، تنها در وجه فروشندگان
مجاز محصولات تولید داخل صادر می‌شود.

-وام­‌گیرنده نباید قبلاً از این بانک همین وام را گرفته باشد، نباید
به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد،
همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

وام خرید کالا بانک آینده

وام خرید کالا بانک آینده یک فرصت ویژه برای تمام افرادی است که در جهت تکمیل اسباب و وسایل منزلشان نیاز به تزریق سرمایه از بیرون دارند و یک اتفاق طلایی برای تازه عروس و دامادهایی است که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، برای تهیه لوازم منزل جدیدشان نیاز به کمک دارند.

در این راستا بانک آینده با اعطای وام کالا به مشتریانش یکی از بزرگترین دغدغه افراد در جهت تامین لوازم خانه برای آسایش و رفاه اعضا خانواده را حل می کند.

پس اگر می خواهید از وام خرید کالا استفاده نمایید باید شرایط تسهیلات کارگشا را بدانید تا از خدمات بانک آینده برای خرید لوازم منزل استفاده نمایید فقط دقت داشته باشید که این وام فقط و فقط به کالاهای ساخت ایران تعلق می گیرد و پرداخت تسهیلات به صورت صدور چک بانکی به مبلغ جمع آورده نقدی متقاضی به همراه اصل مبلغ تسهیلات در وجه فروشگاه می‌ باشد. مشتریانی که متقاضی دریافت تسهیلات کارگشا هستند نباید قبلا این وام را دریافت کرده باشند و یا اینکه به بانک مقروض باشند همچنین نداشتن چک برگشتی از الزامات شرایط دریافت این تسهیلات می باشد.

در نتیجه مشتریان حقیقی بانک می توانند تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال از تسهیلات کارگشا استفاده نمایند. سقف مبلغ تسهیلات اعطایی از طرف بانک آینده حداکثر ۸۰ درصد ارزش کالای خریداری شده است یعنی حداقل مبلغ کالای مورد نظر برای دریافت تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی، ۱۲۵ میلیون ریال و برای تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی ۲۵۰ میلیون ریال است.

یکی از نکات ویژه و متمایز تسهیلات کارگشا عدم نیاز به  سپرده گذاری و یا گردش حساب قبلی است و مشتریان برای خرید کالای مصرفی با دوام که عمر مفید آن بیش از یکسال و تولید کشورمان باشد، می‌توانند از امتیاز اخذ تسهیلات کارگشا، بهره‌مند گردند.

مقدار سود وام کالا بانک آینده

مقدار سود در نظر گرفته شده برای وام خرید کالا و لوازم خانگی ایرانی ۱۸ درصد می باشد.

ضمانت لازم برای دریافت وام خرید کالا بانک آینده

همانطور که قبلا اشاره کردیم شما برای دریافت این تسهیلات نیاز به داشتن سپرده ندارید و اگر سپرده ای هم داشته باشید توسط بانک امانت گرفته نمی شود در نهایت ضمانت شما برای دریافت وام خرید کالا می توانند افراد و یا اموال غیر منتقول باشند.

در نظر داشته باشید تنها افرادی می توانند ضامن دریافت وام خرید کالا باشند که دارای گواهی اشتغال و وضعیت درآمدی قابل قبولی باشند، همچنین نباید در شبکه بانکی کشور دارای چک برگشتی باشند.

شرایط بازپرداخت وام خرید کالا بانک آینده

شرایط بازپرداخت وام کالا با توجه به میزان خرید و مبلغ تمام شده ی اجناس می باشد پس هرچقدر مبلغ درخواست وام شما بیشتر باشد بازپرداخت هم طولانی تر خواهد بود و یا میزان اقساطی که شما ماهیانه به بانک باید پرداخت کنید بیشتر خواهد شد.

زمان بازپرداخت وام خرید کالا بانک آینده

حداکثر زمان بازپرداخت وام ۳۶ ماه می باشد.

تعداد اقسام وام خرید کالا بانک آینده

با توجه به سقف مدت زمان بازپرداخت تسهیلات که ۳۶ ماه است شما باید نهایتا در ۳۶ قسط مبلغ وام خود را با بانک تسویه نمایید.

مطالب مرتبط با این نوشته