۱کمیته امداد
 
پرویز فتاح، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) از افزایش وام اشتغال روستاییان مناطق محروم و همچنین افزایش ۱۴ درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد از ماه آینده خبر داد. فتاح همچنین گفت که انصافا دولت اقای روحانی هرآنچه را که در توان داشته انجام داده و روز گذشته نامه ای به امضای رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد که بر اساس آن به دریافتی مددجویان کمیته امداد از تیرماه سال ۹۷، ۱۴ درصد اضافه خواهد شد.

دو خبر مهم کمیته امداد شامل:

۱- افزایش ۱۴ درصدی مستمری مددجویان 
۲- افزایش وام اشتغال روستاییان مناطق محروم

کمیته امداد

همچنین فتاح تصریح کرد که وام اشتغال روستاییان مناطق محروم نیز افزایش یافته و البته در برای همین موضوع جلساتی را در سطح کلان تشکیل شده و ما به آن دعوت شده ایم. اما باید این نکته را متذکر شد که هر چه بیشتر باید به نیازمندان توجه شود تا تحمل این تورم تحمیل شده برای آنان قابل تحمل تر شود.
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه حدس ما بر این است که شورای شهر، شهرداری و کمیته امداد مسوول هستند و میتوانند با متحد شدن و کار کردن کنار یکدیگر، موفق تر عمل کنند، بیان کرد که برخی از اعضای شورای شهر تهران انتقاداتی در ارتباط با زوایه دار بودن کمیته امداد با دولت داشتند که این موضوع صحت ندارد و کمیته امداد در کنار دولت روحانی قرار دارد.
همچنین فتاح در ارتباط با سوالی در مورد ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: منظور از ساختمان اشرافی کدام است؟ اگر منظور ساختمان سوهانک است که آنجا دو سال و نیم پیش تخلیه شده است.
نخستین خواهان ساختمان مذکور نیز محسن هاشمی بود که آن زمان در معاونت عمرانی دانشگاه آزاد حضور داشت و بعدا شخصا پدر وی این درخواست را مطرح کردند و با من جلسه داشتند. ساختمان حال حاضر کمیته امداد امام خمینی ۲۰ سال متروکه بوده و هیچ سازمانی به دلیل دود و سروصدای هواپیما حاضر نبود به آنجا برود.

مطالب مرتبط با این نوشته