وام خرید کالا طرح حاتم بانک انصار
 
//

تسهیلات خرید کالا بانک انصار

نام بانکبانک انصار
نام وامطرح حاتم ( وام خرید کالا )
سود وام15%
سقف وام15 میلیون تومان
نیاز به سپردهندارد
حداکثر زمان بازپرداخت30 ماه
نوع ضمانتشخص
شرایط و مقررات- مبلغ وام در قالب حاتم کارت به متقاضی اعطا می‌شود
- این وام صرفاً به خرید کالاهای تولید داخلی تعلق می‌گیرد

وام خرید کالا طرح حاتم بانک انصار

وام خرید کالای بانک انصار در راستای حمایت از تولیدات داخلی و کمک به رونق تولید کشور اجرایی شده است. در این مطلب نحوه دریافت وام خرید کالای بانک انصار و همچنین شرایط و جزییات آن ( طرح حاتم ) تشریح می شود.

یکی از مهمترین نیازهای جوانان تهیه و تامین امکانات اولیه زندگی از قبیل لوازم خانگی می باشد، بانک ها به عنوان مهمترین نهاد پولی در کشور، وظیفه تخصیص منابع خود به نیازهای اصلی جوانان از قبیل اشتغال، مسکن، ازدواج، درمان و … را دارد، در همین راستا بانک انصار طی اقدامی ارزشمند با اجرای طرح حاتم علاوه بر حمایت و تامین مالی جوانان از تولیدات با کیفیت داخلی نیز حمایت نموده است.

مقدار و سود وام طرح حاتم بانک انصار

در این طرح مشتریان می‌توانند از طریق پایانه های فروشگاهی طرف قرارداد به واسطه تسهیلات تخصیصی بانک تا سقف ۱۵ میلیون تومان برای هرنفراقدام به خرید کالای مورد نیاز نمایند.

لازم به ذکر است که هریک از اعضای خانواده در صورتی که واجد شرایط این طرح باشند می‌توانند وام را دریافت کنند. به طور مثال یک زوج می‌توانند ۳۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند.

سود این طرح ۱۵ درصد می‌باشد.

تعداد اقساط و زمان بازپرداخت تسهیلات حاتم بانک انصار

مدت زمان باز پرداخت وام خرید کالا طرح حاتم بانک انصار حداکثر ۳۰ ماه است.

نحوه دریافت تسهیلات حاتم بانک انصار

برای دریافت تسهیلات طرح حاتم ابتدا باید به سایت طرح حاتم مراجعه کنید. در این سایت می توانید از شرایط و قوانین خرید کالاهای موجود و مورد نیاز خود ، مدل و قیمت آن‌ها مطلع شوید و سپس در صورت تمایل به خرید کالا در این طرح ثبت نام کنید و کد رهگیری دریافت کنید. پس از در یافت کد رهگیری باید به شعبه تعیین شده مراجعه کنید و با ارائه مدارک لازم پرونده تشکیل دهید.

توجه داشته باشید که اعتبار کد رهگیری دریافت شده از سایت ۱۰ روز است و در صورت عدم مراجعه به بانک در طول این ۱۰ روز، کد منقضی می‌شود. پس از طی کردن این مراحل و انجام استعلام‌های لازم از سوی بانک، تسهیلات در قالب کارت اعتباری حاتم (حاتم کارت) در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما می‌توانید به نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور مراجعه کنید و کالای موردنظر خود دقیقاً مطابق با قیمت های ذکر شده در سایت خریداری نمایید.

بیشتر بخوانید: حاتم کارت چیست و چه شرایطی برای دریافت دارد؟

شرایط و ضمانت لازم برای دریافت وام کالا بانک انصار

  •  ضامن معتبر
  • شناسنامه و کارت ملی
    فیش حقوق
  • وثیقه‌های کافی براساس دستورالعمل بانک
  1. در این طرح هیچ وجه نقدی به مشتری داده نمی شود و تمامی مبلغ به حساب کارخانه تولید کننده واریز می شود.
  2. این طرح فقط ویژه خرید کالاهای ایرانی است.

مطالب مرتبط با این نوشته