بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
 
//

حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جریان بازديد از شعب استان همدان با اشاره به امکان دريافت تسهيلات از گردش مالي حساب جاري بيان داشت: اخذ تسهيلات تا سقف ۲۰ ميليون تومان از محل اعتبار ايجاد شده در حساب جاري، يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد در بانک قرض الحسنه مهر ايران به شمار مي آيد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، تلیکانی عضو هيات مديره در سفر با مرتضي اکبري مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به استان همدان ضمن تاکيد به افزايش سهم بانك از حساب هاي جاري بيان داشت: اين بانك همانند ساير بانك هاي كشور خدمات دسته چك و حساب جاري ارائه مي كند، با اين تفاوت كه متقاضيان اين نوع حساب مي توانند از محل گردش و اعتبار ايجاد شده در حساب خود، تسهيلات دريافت كنند.
وی افزود: در این امکان، از محل گردش مالی و معدل حساب جاری تا سقف ۲۰ ميليون تومان تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي شود و جا دارد تا همکاران ما با تکيه و تاکيد بر اين پتانسيل ها بر افتتاح حساب جاري اهتمام كامل داشته باشند.
شایان ذکر است، در این بازدیدها، وکیل مشاور مديرعامل و رييس اداره کل حوزه مديريت، اقدامي رييس اداره کل سازمان و برنامه ريزي، انصاري جعفري رييس اداره كل فن آوري اطلاعات و ارتباطات و اميني مديرشعب استان همدان نيز حضور داشتند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ قرض الحسنه و ارائه خدمات کم نظیر به مشتریان خود به مشتریان خود وام قرض الحسنه بر اساس گردش حساب جاری آنان پرداخت می کند. در این طرح مشتریان می توانند با افتتاح حساب جاری در این بانک و تمرکز وجوه خود، علاوه بر دریافت دسته چک و استفاده از خدمات الکترونیک آن، بر اساس میانگین گردش حسابشان وام قرض الحسنه دریافت نمایند.

امتیازات حساب جاری بانک قرض الحسنه مهر ایران

  • استفاده از تمامی خدمات الکترونیک (همراه بانک-اینترنت بانک-تلفن بانک)
  • دریافت دسته چک با قابلیت وصول در کل شبکه بانکی از طریق سامانه چکاوک
  • دریافت کارت متصل به شبکه شتاب
  • معرفی افراد نیازمند به بانک جهت دریافت تسهیلات

شایان ذکر است در تعدادی از بانک ها به حساب های جاری مشتریان میانگین حساب و وام تعلق نمی گیرد. ودر تعداد دیگری از بانک ها نیز تسهیلات با سود ۱۸ درصد و بالاتر به مشتریان پرداخت می شود.

با شرایط فوق می توان گفت بانک قرض الحسنه مهر ایران در این زمینه عملکرد خوب و موفقی دارد.

در همین رابطه حسن تلیکانیعضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جریان بازديد از شعب استان همدان با اشاره به امکان دريافت تسهيلات از گردش مالي حساب جاري بيان داشت: اخذ تسهيلات تا سقف ۲۰ ميليون تومان از محل اعتبار ايجاد شده در حساب جاري، يکي از ويژگي هاي منحصر به فرد در بانک قرض الحسنه مهر ايران به شمار مي آيد.

 

در کانال تلگرام ایران بانکر عضو شوید تا زودتر از همه از شرایط جدیدترین وام های شبکه بانکی مطلع شوید.

مطالب مرتبط با این نوشته