//

در این مطلب جزئیات وام فوری احداث و تکمیل مسکن روستایی بانک قرض الحسنه مهر ایران تشریح می شود. بانک قرض الحسنه مهر ایران بعد از گذشت یک دهه از تاسیس خود و اقبال بی نظیر مردم به آن به آرامی وارد بازارهای رقابتی جدیدی می شود.از مهمترین مزیت های رقابتی این بانک پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با سود صفر و کارمزد چهاردرصد می باشد.این مزیت رقابتی به تنهایی توانسته با ایجاد تمایز در شبکه بانکی کشور الگویی مناسب برای سایر بانک ها باشد.

        دومین مزیت رقابتی تاثیر گذار این بانک نخستین بودن آن می باشد(نخستین بانک قرض الحسنه کشور) که به نوبه خود می تواند موفقیت یک سازمان را تضمین نماید.حال بانک قرض الحسنه مهر ایران توانسته با این 2 مزیت رقابتی بسیار مهم و همچنین بهره مندی از پرسنل تحصیلکرده و جوان خود در کنار استفاده از تجارب مدیران با سابقه شبکه بانکی در سطح کشور در شرایط رکود اقتصادی و اوضاع نابسامان شبکه بانکی کشور عملکرد بسیار درخشانی از خود به جای گذارد.این بانک توانسته در سال 1395 به رشد 30 درصدی منابع دست پیدا کند در حالی که منابع قرض الحسنه شبکه بانکی در سال گذشته با افت شدیدی مواجه شد.نسبت کفایت سرمایه این بانک حدود 48 درصد می باشد که این نسبت در شبکه بانکی ممتاز و دست نیافتنی می باشد.

وام فوری احداث و تکمیل مسکن روستایی بانک قرض الحسنه مهر ایران

در تفاهنامه مابین بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد مسکن جمهوری اسلامی ایران جهت کمک به احداث و تکمیل واحد های مسکونی روستایی بنیاد مسکن با مشارکت 33.33 درصدی و بانک قرض الحسنه مهر ایران با مشارکت 66.66 درصدی در تامین منابع(مبلغمشارکت بنیاد مسکن 15 میلیارد تومان و مشارکت 30 میلیارد تومانی بانک قرض الحسنه مهر ایران)نقش دارند. سازو کار پرداخت تسهیلات به شکلی می باشد که افراد مشمول از طرف بنیاد مسکن به بانک معرفی می گردند و بانک نیز حداکثر پس از 2 هفته از تشکیل پرونده اقدام به واریز تسهیلات می نماید.

  • حداکثر تسهیلات:15 میلیون تومان
  • حداکثر اقساط:60 ماهه
  • سود تسهیلات:صفر درصد
  • کارمزد تسهیلات:چهاردرصد
  • نیاز به سپرده گذاری:ندارد
  • حداقل دوره انتظار مشتری:فوری

پیشنهاد می شود مطلب ایران بانکر با عنوان وام 15 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران را مشاهده نمایید. وام فوری مسکن روستایی

مطالب مرتبط با این نوشته