//

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تکریم مشتریان و کاهش هزینه های آنان و همچنین افزایش خدمات بانکداری الکترونیک برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور اقدام به رونمایی از سامانه تسهیلاتی آنلاین خود نموده است. در این سامانه مشتریان می توانند بدون مراجعه به شعب بانک و با استفاده از سایت بانک درخواست خود مبنی بر دریافت تسهیلات آنلاین قرض الحسنه را به شعب ارسال نمایند و شعب نیز بعد از بررسی مدارک آنان و تایید آنها با ارسال پیامک به مشتریان آنها را از روند تشکیل پرونده خود آگاه می کنند.بر این اساس مشتری جهت دریافت تسهیلات آنلاین در بانک قرض الحسنه مهر ایران ابتدا باید مبلغ تسهیلات خود را مشخص نماید و بعد از ثبت آن در سامانه تسهیلات آنلاین می تواند مدارک خود و ضامنین را بارگذاری نماید.

دریافت تسهیلات آنلاین در بانک قرض الحسنه مهر ایران

مشتریان جهت ورود به سامانه ابتدا بایستی شماره مشتری خود را وارد نمایند و بعد از دریافت کد امنیتی از طریق پیامک به سامانه ورود پیدا کنند.بعد از ورود به سامانه مشتری می تواند با مشاهده میانگین موجودی خود و انتخاب مبلغ تسهیلات خود به همرام مبلغ هر قسط در خواست خود را ثبت نماید.

مزایای طرح دریافت تسهیلات آنلاین :

  • کاهش تعداد مراجعات مشتری به شعب بانک.
  • کاهش سفرهای درون شهری
  • کاهش هزینه های پرسنلی
  • شفافیت در سامانه و میانگین حساب مشتریان

بانک قرض الحسنه مهر ایران پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک

بانک قرض الحسنه مهر ایران بعد از رونمایی از سامانه افتتاح حساب آنلاین که در جهت رفاه حال مشتریان بود هم اکنون اقدام به رونمایی از سامانه دریافت تسهیلات آنلاین نموده است تا زنجیره افتتاح حساب تا دریافت وام توسط مشتری از صفر تا ۱۰۰ آن بصورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه به شعب انجام پذیرد.

پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر با نحوه افتتاح حساب آنلاین مطلب وبسایت ایران بانکر با عنوان افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون مراجعه به شعبه را مطالعه نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با این نوشته