//

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای تکریم مشتریان و توسعه بانکداری الکترونیک برای اولین بار در سطح شبکه بانکی کشور اقدام به رونمایی از سامانه افتتاح حساب آنلاین نموده است. افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون مراجعه به شعبه به مشتریان این امکان را می دهد که بدون حتی یکبار مراجعه مستقیم و حضوری به شعبه اقدام به افتتاح حساب نمایند و مدارک حساب و کارت خود را در خانه و یا محل کار خود دریافت نمایند.!!

افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون مراجعه به شعبه

این طرح مزایای زیادی برای مشتری دارد که مهمترین آن صرفه جویی در وقت مشتریان می باشد.فرض کنید شما به صورت معمولی قصد افتتاح حساب در بانک را دارید.

در این مورد علاوه بر هزینه های مالی احتمالاً وقت زیادی در ترافیک و همچنین صف های شعبه از بین خواهد رفت.

در این روش شما بعد از مراجعه به سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران در قسمت افتتاح حساب آنلاین اقدام به ثبت اطلاعات خود می نمایید و کد پیگیری دریافت می کنید.

بعد از این مرحله شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال در محل و تعیین آدرس محل کار و یا منزل خود کارت و دفترچه حساب خود را در محل کار و یا منزل دریافت نمایید.

در این روش کارکنان شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران با مراجعه به آدرس مشتری و اخذ امضا های مشتری و مدارک هویتی و شناسایی وی مدارک افتتاح حساب مشتری را به وی تحویل میدهد.

روش دوم: شما می توانید بعد از ثبت اطلاعات خود در سامانه افتتاح حساب آنلاین با انتخاب گزینه مراجعه حضوری به شعبه شخصاً اقدام به مراجعه به شعبه مورد نظر و دریافت ابزارهای برداشت نماید.

ورود به سامانه افتتاح حساب آنلاین بانک قرض الحسنه مهر ایران

نکته:شما با هر یک از کارتهای عضو شبکه شتاب می توانید مبلغ افتتاح حساب خود را به صورت اینترنتی در این سامانه واریز نمایید.

مطالب مرتبط با این نوشته