وام و تسهیلات قرض الحسنه طرح رضوان بانک انصار
 
//

تسهيلات قرض الحسنه طرح رضوان بانک انصار

نام بانکبانک انصار
نام واموام قرض الحسنه طرح رضوان
سود وام2%
سقف وام20 میلیون تومان
نیاز به سپردهدارد
حداکثر زمان بازپرداخت60 ماه
نوع ضمانتشخص (تعداد اشخاص بسته به میزان تسهیلات دریافتی
متفاوت است)
شرایط و مقررات- باز کردن حساب قرض‌الحسنه جاری
- سپرده گذاری

وام طرح رضوان بانک انصار چیست ؟

بانک انصار به منظور قدردانی از دارندگان سپرده طرح رضوان به مشتریان گرامی خود تسهیلاتی با عنوان تسهیلات قرض الحسنه رضوان اعطا می‌کند. لازم به ذکر است اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی می توانند با افتتاح سپرده قرض الحسنه جاری با دسته چک و بدون دسته چک ( برخلاف طرح تسهیلاتی عقیق بانک انصار ) نسیت به در یافت این تسهیلات اقدام نمایند.

بر اساس طرح تسهیلاتی رضوان بانک انصار مشتریان و متقاضیان می‌توانند با افتتاح سپرده و بر اساس گردش حساب؛ از امتیاز تسهیلات قرض‌ الحسنه برخوردار شوند. میزان امتیاز این تسهیلات به مانده میانگین و مدت سپرده‌گذاری و فرایندهای اعتبارسنجی بستگی دارد.

بیشتر بخوانید: وام قرض الحسنه بانک شهر

مقدار و سود تسهیلات قرض الحسنه طرح رضوان بانک انصار

کمترین میزان افتتاح حساب سپرده در این طرح ۵۰ هزار تومان است. متقاضیان پس از سپرده گذاری می توانند براساس میانگین گردش حساب روزانه امتیاز تسهیلات قرض الحسنه کسب کنند. پس از گذشت حداقل ۳ ماه از سپرده‌گذاری، متقاضی از ۶۰ درصد میانگین گردش سپرده امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شود.

در این طرح به ازای هرماه سپرده‌گذاری و گردش حساب ۲۰ درصد امتیاز تسهیلات قرض‌الحسنه به سپرده‌گذار اعطاء خواهد شد و بعد از ۵ ماه سپرده‌گذاری از ۱۰۰% امتیاز تسهیلات تا سقف ۲۰ میلیون تومان برخوردار می شود. همچنین برای مشتریان این امکان وجود دارد تا در صورت تقاضای افزایش تعداد بازپرداخت اقساط، مبلغ سپرده‌گذاری را افزایش داده و یا مدت سپرده‌گذاری را به بیش از ۵ ماه افزایش دهند.

مثال۱: در صورتی که مشتری مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به مدت ۵ ماه سپرده گذاری نماید تسهیلات به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۱۰ ماهه می باشد، قسط آن ماهیانه مبلغی حدود ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

مثال ۲: در صورتی که مشتری مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به مدت ۱۰ماه سپرده گذاری نماید تسهیلات به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۲۰ ماهه می باشد، قسط آن ماهیانه مبلغی حدود ۵۵۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

مثال ۳: در صورتی که مشتری مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به مدت ۱۰ماه سپرده گذاری نماید تسهیلات به مبلغ ۵۰میلیون ریال با بازپرداخت ۴۰ ماهه می باشد، قسط آن ماهیانه مبلغی حدود ۱۴۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

نرخ سود این تسهیلات ۲% می باشد.

زمان بازپرداخت و تعداد اقساط و وام طرح رضوان بانک انصار

مدت بازپرداخت اقساط طرح تسهیلات رضوان بانک انصار حداکثر ۶۰ ماه است و تعداد قسط های وام توسط متقاضی تعیین می شود.

ضمانت لازم براي دريافت تسهیلات طرح رضوان بانک انصار

  • گواهی کسر از حقوق
  • عدم سابقه چک برگشتی
  • ضامن (تعداد ضامن به تشخیص شعبه بستگی دارد اما معمولاٌ برای دریافت وام تا سقف ۱۰ میلیون ۱ ضامن و تا سقف ۲۰ میلیون ۲ تا ۳ ضامن نیاز است)

مطالب مرتبط با این نوشته