مسدود کردن کارت تجارت
 

بانک تجارت در همراه بانک تجارت در کنار روش های دیگر امکان مسدود کردن کارت تجارت را برای مشتریان قرار داده است.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام بانک تجارت، ممکن است بنا به دلایلی همچون مفقودی، سرقت یا حوادثی دیگر، کارت بانکی‌تان را از دست بدهید. در این هنگام روش‌های مسدود کردن فوری کارت بانکی از مسائلی است که همواره باید با آن آشنا باشید. بانک تجارت برای مسدودکردن تجارت کارت چندین راه مختلف را در نظر گرفته است تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان مسدود کردن کارت خود را انجام دهند.

مسدود سازی تجارت کارت از طریق همراه بانک

یکی از ساده‌ترین و در آسان‌ترین راه‌ها برای مسدود کردن تجارت کارت، همراه بانک جدید این بانک است. شما برای انجام این کار در کمترین زمان می‌توانید با ورود به همراه بانک تجارت، کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و با انتخاب گزینه جزئیات، وارد بخش مسدوی حساب شده و با وارد کردن رمز همراه بانک، به سرعت نسبت کارت خود را مسدود سازید.

مسدود سازی کارت تجارت با تماس تلفنی

روش دوم، مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت با شماره ۱۵۵۴ است. بعد از تماس با این شماره با انتخاب کلید شماره یک و ورود اطلاعات درخواستی نسبت به انتخاب کلید شماره چهار اقدام و با وارد کردن اطلاعات حساب و مشخصات فردی کارت خود را میتوانید مسدود کنید و در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل انجام این فرآیند، با انتخاب کلید شماره دو با کارشناسان این مرکز ارتباط گرفته تا راهنمایی‌های لازم برای مسدودسازی حساب را به شما آموزش دهند.

مسدود کردن کارت تجارت با اینترنت بانک

اینترنت بانک روش سومی است که بانک تجارت برای مسدودساختن تجارت کار فراهم کرده است. شما به سادگی با ورود به اینترنت بانک تجارت و با وارد کردن رمز اینترنت بانک می‌توانید تجارت کارت خود را مسدود سازید.

گزینه دیگر سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس و انتخاب بخش خدمات اینترنتی کارت و گزینه مسدودکردن کارت است. شما در این روش با ورود مشخصات کارت خود از امکان مسدود کردن کارت خود برخوردار می شوید. البته باید به موارد بالا روش حضور در یکی از شعب بانک همراه با کارت شناسایی روش را نیز اضافه کنیم.

فعال سازی تجارت کارت

برای فعال سازی مجدد تجارت کارت، شما می‌توانید با حضور در نزدیکترین شعبه نسبت به دریافت تجارت کارت جدید درکم‌ترین زمان ممکن اقدام کنید.

مطالب مرتبط با این نوشته