یکی از جذاب ترین انواع وام ها برای مشتریان بانکی وام های قرض الحسنه می باشد که اغلب مردم نسبت به دریافت آن علاقمند می باشند. وام چهار درصد فوری بدون سپرده گذاری بانک قرض الحسنه مهر ایران علاوه بر اینکه چهاردرصد می باشد شرایط بدون سپرده و دریافت وام فوری را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است.در این مطلب جزئیات بیشتری از این طرح خدمت شما معرفی می گردد.

با توجه به محدود بودن منابع قرض الحسنه در شبکه بانکی کشور و تقاضای بیش از ظرفیت جهت دریافت این نوع تسهیلات بانک مرکزی اولویت پرداخت این نوع تسهیلات را به بخش های اقتصادی تولیدی و همچنین ازدواج و اشتغال جوانان تخصیص می دهد بنابراین دریافت این تسهیلات برای همه مشتریان مقدور نمی باشد. بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای ترویج فرهنگ قرض الحسنه و بانکداری اسلامی اقدام به اجرای طرح تسهیلاتی نموده که در آن مشتری می تواند وام قرض الحسنه چهاردرصد را بدون سپرده گذاری دریافت نماید.

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

 

برای دریافت وام اینجا کلیک کنید

شرایط وام چهار درصد فوری بدون سپرده گذاری بانک قرض الحسنه مهر ایران

در این طرح مشتری باید پس از افتتاح حساب یا تکمیل موجودی ۵۰ درصد مبلغ وام درخواستی خود را نزد بانک به عنوان وثیقه تسهیلات تودیع نماید و همزمان اقدام به تشکیل پرونده تسهیلاتی خود نماید و بعد از تشکیل پرونده و تصویب آن توسط شعبه و یا سرپرستی استان بانک اقدام به پرداخت مبلغ درخواستی به حساب مشتری می نماید.

  • حداکثر مبلغ تسهیلاتی پرداخت شده به هر شخص: ۱۵۰ میلیون ریال
  • حداکثر دوره بازپرداخت:۲۴  ماه می باشد.
  • نوع تسهیلات: قرض الحسنه
  • سود تسهیلات: صفر درصد
  • کارمزد تسهیلات: چهار درصد
  • مدت زمان سپرده گذاری: صفر( پرداخت فوری)

مثال۱: شما برای دریافت ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات باید مبلغ ۵۰ میلیون ریال به حساب خود واریز نمایید و بانک مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به حساب شما به عنوان تسهیلات با بازپرداخت ۲۴ ماهه و قسط ماهیانه ۴٫۵۴۰٫۰۰۰ ریال دریافت نمایید.

مثال ۲: وام درخواستی ۱۵۰ میلیون ریال،مبلغ آورده مشتری ۷۵ میلیون ریال می باشد و بانک مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با باز پرداخت ۲۴ ماهه و قسط ماهیانه ۶۸۱ هزار تومان به حساب شما واریز می کند.

می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و افتتاح سپرده و همچنین استفاده از دیگر طرح های بانک فرض الحسنه مهر ایران  مثل شرایط طلایی تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران به شعب بانک در سطح کشور مراجعه فرمایید.

 

برای دریافت وام اینجا کلیک کنید

وام فوری

مطالب مرتبط با این نوشته