وام فوری موسسه اعتباری ملل
 

وام فوری موسسه اعتباری ملل یکی از تسهیلاتی است که این موسسه به متقاضیان و دارندگان حساب خود ارائه می‌دهد. اطلاعات کلی درمورد این وام را در همین بخش مطالعه کنید.

بدون شک منتظر ماندن برای دریافت وام و طی کردن شرایط سخت و طاقت فرسای آن نیازمند صرف وقت و هزینه ی بسیار زیادی است. این موضوع بر هیچکس پوشیده نیست که برای دریافت وام باید فرایندی چند روزه، چند ماهه یا حتی چند ساله را طی کرد. موسسه مالی اعتباری ملل خوشبختانه با ارائه وام فوری به مشتریان خود این موضوع را حل کرده است. اطلاعاتی درباره ی شرایط و چگونگی دریافت وام فوری موسسه مالی ملل را در این بخش مطالعه کنید.

دریافت وام فوری ۴۵ میلیونی در ۵ روز! طرح افق موسسه ملل

وام فوری موسسه اعتباری ملل به چه کسانی داده می‌شود؟

بدون شک برای دریافت وام از هر بانکی می‌بایست در اکثر آن ها حساب خاصی افتتاح کرد. موسسه مالی ملل نیز از این قاعده مستثنی نیست به طوری که تسهیلات فوری خود را به کسانی ارائه می‌دهد که در ابتدا به ازای یک سوم مقدار کل وام موردنیاز خود، در این بانک حساب باز کرده باشند.

به عنوان مثال اگر قصد دریافت وام فوری موسسه اعتباری ملل به مبلغ ۴۵ میلیون تومان را دارید می‌بایست حسابی به ارزش یک سوم مبلغ کل وام در این موسسه افتتاح کرده باشید. خبر خوشی که می توان به دارندگان حساب این موسسه داد این است که افراد می توانند با افتتاح حساب سود ماهانه نیز از این موسسه دریافت کنند.

بعد از گذشت چه مدت وام فوری موسسه اعتباری ملل تعلق می‌گیرد؟

۵ روز! شاید ممکن است جالب به نظر آید اما این مدت زمان واقعی است. موسسه مالی ملل در جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه‌ی وام فوری کرده است. به طوری که پس از گذشت ۵ روز کاری می‌توانید وام را از این موسسه دریافت کنید. فقط موردی را که نباید از یاد برد این است که فرد متقاضی دریافت وام فوری موسسه اعتباری ملل می‌بایست به همراه ضامن، فیش کسر حقوق و چک ضمانت به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل مراجعه کرده و درخواست وام فوری دهد.

شرایط دریافت وام فوری موسسه اعتباری ملل

مبلغ وام: حداکثر ۴۵ میلیون تومان

سپرده گذاری: حداقل ۳۳ درصد مبلغ وام درخواستی شما

مدت زمان انتظار برای دریافت وام: ۵ روز

ضامن: ۲ ضامن کارمند(قابل مذاکره با رییس شعب)

تعداد اقساط:  حداکثر ۴۸ ماهه

سود وام: ۱۸ درصد

مثال های دریافت وام طرح افق موسسه ملل

مثال ۱:

در صورتی که شما مبلغ ۱۵ میلیون تومان در موسسه ملل سپرده گذاری کنید می توانید مبلغ ۴۵ میلیون تومان وام ۴۸ ماهه با سود ۱۸ درصد دریافت کنید. مبلغ هر قسط بازپرداخت شما ۱٫۳۲۰٫۰۰۰ تومان است. سود پرداختی شما ۱۸٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان و کل بازپرداخت شما(اصل وام+سود) مبلغ ۶۳٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان می شود.

مثال ۲:

در صورتی که شما مبلغ ۱۰ میلیون تومان در موسسه ملل سپرده گذاری کنید می توانید مبلغ ۳۰ میلیون تومان وام ۴۸ ماهه با سود ۱۸ درصد دریافت کنید. مبلغ هر قسط بازپرداخت شما ۸۸۱٫۰۰۰ تومان است. سود پرداختی شما ۱۲٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان و کل بازپرداخت شما(اصل وام+سود) مبلغ ۴۲٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان می شود.

 

میزان وام تعلق گرفته به دارندگان حساب موسسه مالی ملل چقدر است؟

همان طور که می دانید میزان وام ارایه شده به متقاضیان در سایر بانک ها به مراتب کم تر از وام فوری موسسه اعتباری ملل است. در صورت بیش تر بودن میزان وام نیز فرد متقاضی باید فرایند چند ماهه و یا حتی چند ساله را می گذراند تا تسهیلات مورد نیاز خود را از بانک موردنظر دریافت کند. این موضوع را نباید فراموش کرد که نحوه ی بازپرداخت و میزان کارمزد این قبیل وام ها نیز سرسام آور است و در بیش تر مواقع فرد متقاضی وام برای بازپرداخت وام موردنظر با مشکلات بسیار زیادی روبرو خواهد شد.

خوشبختانه وام فوری موسسه اعتباری ملل این مشکل را برای دارندگان حساب خود حل کرده است. تنها با ارائه‌ی مدارک لازم و مدت زمان ۵ روز می توانید تا سقف ۴۵ میلیون تومان از این موسسه وام دریافت کنید. از طرفی این موضوع را نباید فراموش کنید که این مقدار وام برای اشخاص حقیقی است. خبر خوش برای افراد حقوقی این است که وام فوری موسسه اعتباری ملل به ارزش ۲۷۰ میلیون تومان برای این افراد در نظر گرفته شده تا در مسایل موردنیاز خود به آن ها کمک کند.

بیستر بخوانید: اسامی و شرایط دریافت ۵ وام فوری

نحوه ی بازپرداخت وام فوری موسسه اعتباری ملل چگونه است؟

موسسه اعتباری ملل در این زمینه نیز کمک بسیار زیادی به متقاضیان وام و دارندگان حساب خود کرده است. نحوه‌ی بازپرداخت وام فوری موسسه اعتباری ملل به مراتب ساده تر از دیگر وام های ارائه شده توسط بانک های دولتی و خصوصی تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

به عنوان مثال در اکثر بانک ها نحوه ی بازپرداخت وام های سنگین به مراتب سخت تر و میزان کارمزد دریافتی بانک از فرد دارنده ی حساب به مراتب نیز بیشتر است.

موسسه اعتباری ملل برای وام های فوری خود بازپرداخت بسیار ساده ای را در نظر گرفته است. برای این وام ها حداکثر تا ۴۸ ماه فرد متقاضی مهلت دارد تا بتواند اقساط وام دریافت شده از طرف موسسه را به آن ها بازگرداند. در مقایسه با اکثر بانک های خصوصی و دولتی موسسه اعتباری ملل شرایط ساده تر و بهتری را در این زمینه برای متقاضیان خود فراهم کرده است.

میزان کارمزد وام فوری موسسه اعتباری ملل نیز به مراتب مناسب متقاضیان دریافت این وام است. میزان کارمزد دریافت شده توسط موسسه اعتباری ملل از متقاضیان وام فوری خود حدود ۱۸ درصد است که به نسبت کم تر از دیگر بانک های ارائه دهنده‌ی تسهیلات سنگین و بلند مدت است.

تا چه تاریخی وام فوری موسسه ملل به متقاضیان داده می‌شود؟

تنها ۲۳ روز دیگر فرصت باقی است! مدت زمان ارائه‌ی وام فوری موسسه اعتباری ملل تا آخر اسفند است. متقاضیان دریافت این وام تا قبل از پایان یافتن مدت زمان این وام می‌بایست خود را به یکی از شعب موسسه اعتباری ملل رسانده و اقدامات لازم در جهت دریافت این وام را انجام دهند.

مواردی مانند ارائه‌ی مدارک لازم مانند، شناسنامه و کارت ملی، رونوشت از صفحات شناسنامه و کارت ملی، فیش حقوقی، ضامن، چک ضمانت و . . . را به متصدی موسسه تحویل دهند.

کارشناس موردنظر با بررسی این مدارک و پس از گذشت ۵ روز کاری وام فوری را تا سقف مبلغ ۴۵ میلیون تومان برای اشخاص حقیقی و ۲۷۰میلیون تومان برای اشخاص حقوقی به متقاضیان مربوطه تحویل می‌دهد.

مدارک اشاره شده صرفا مدارک کلی هستند و در صورت نیاز مدرکی خاص، کارشناس موردنظر آن مدرک یا مدارک را از شما درخواست می‌کند و شما به عنوان متقاضی می بایست شرایط و ضوابط موردنیاز برای دریافت وام فوری موسسه اعتباری ملل را داشته باشید.

درصورت عدم فراهم کردن مدارک و شرایط موردنیاز موسسه اعتباری ملل، این موسسه هیچ گونه مسئولیتی درقبال ارائه‌ی تسهیلات فوری خود به متقاضی موردنظر را نخواهد داشت.

 

مطالب مرتبط با این نوشته