وام تعمیرات مسکن بانک آینده
 

تسهیلات تعمیرات مسکن بانک آینده

نام موسسهبانک آینده
نام واموام تعمیرات مسکن بانک آینده
سود وام18 ٪
سقف وام10 میلیون تومان
نیاز به سپردهندارد
حداکثر زمان بازپرداخت36 ماه
نوع ضمانتشخص (1 نفر ضامن رسمی)
شرایط و مقررات-ملک باید به نام وام‌گیرنده باشد.
-وام­‌گیرنده نباید قبلاً از این بانک همین وام را گرفته باشد، نباید
به بانک بدهکار باشد یا وام هنوز تسویه‌نشده داشته باشد،
همچنین نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

وام تعمیرات مسکن بانک آینده

وام تعمیرات مسکن بانک آینده کمک هزینه ای برای بازسازی و تکمیل مسکن و یا محل کار می باشد. شما برای دریافت وام تعمیرات مسکن می توانید یکی از دو تسهیلاتی را که بانک آینده برای این امر در نظر گرفته است انتخاب نمایید.

طرح تسهیلاتی بهاور و بسته ی اعتبار زندگی هر دو قادر به تامین نیاز شما در جهت سامان دهی به منزل و یا محل کارتان هستند، در ادامه کارشناسان ما در ایران بانکر شرایط استفاده از هر دو نوع تسهیلات را به شما توضیح خواهند داد.

وامتا | خرید و فروش وام ,مشاوره بانکی و مالی

طرح تسهیلاتی بهاور با هدف تامین مالی خواسته ها و برنامه های میان مدت مشتریان شکل گرفته است که برای سه مورد قابل استفاده می باشد، یکی از آن موارد تعمیرات مسکن است. شما برای استفاده از طرح بهاور باید در ابتدا یک سپرده جاری بدون دسته چک را  در یکی از شعبات بانک آینده افتتاح نمایید. همچنین در صورتی که مالک یا مدیرعامل  یک کسب و کار هستید، می توانید با سپرده‌ گذاری در این طرح پرسنل خود را با ارائه معرفی نامه جهت اخذ تسهیلات معرفی نمایید.

بسته ی اعتبار زندگی نیز گزینه مناسبی جهت اخذ وام تعمیرات مسکن می باشد که در این راستا خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

مقدار و سود وام تعمیرات مسکن بانک آینده

برای دریافت وام تعمیرات مسکن از طریق طرح تسهیلاتی بهاور شما باید در ابتدا یک حساب سپرده جاری بدون دسته چک در یکی از شعب بانک آینده افتتاح کنید و بر اساس میانگین ۲ یا ۳ ماهه ی سپرده تا سقف دو میلیارد ریال کمک هزینه تعمیر و یا تکمیل مسکن دریافت نمایید؛ نرخ تسهیلاتی که به شما در طرح بهاور ارائه می شود ۱۸ درصد می باشد. یکی از مزیت های این طرح این است که پس از دریافت وام تعمیرات می توانید سپرده خود را از حساب خارج نمایید .

در طرح اعتباری زندگی سقف وام دریافتی برای شخصیت حقیقی ۶۰۰ میلیون ریال و برای شخصیت حقوقی ۱۰۰۰ میلیون ریال تعریف شده است. البته باید در نظر داشت که مبلغ نهایی وام حداکثر ۸۰% هزینه‌های مورد درخواست  است که به تأیید کارشناس بانک رسیده باشد این هزینه ها شامل : خرید مصالح، هزینه ساخت در و پنجره، هزینه دستمزد تعمیرات و … می باشد.

شرایط بازپرداخت وام تعمیرات مسکن بانک آینده

اگر شما از بسته ی اعتبار زندگی استفاده نمایید بازپرداخت وام تعمیر مسکن به صورت اقساطی و ماهیانه می باشد و چنانچه از طرح تسهیلاتی بهاور استفاده نمایید با توجه به مدت زمان سپرده گذاری شرایط باز پرداخت وام تغییر می نماید.

زمان بازپرداخت وام تعمیرات مسکن بانک آینده

زمان باز پرداخت برای استفاده کنندگان از بسته ی اعتبار زندگی در صورتیکه متقاضی حقیقی باشد ۳۶ ماهه می باشد و چناچه شخصیت حقوقی باشد با توجه به توافقات صورت گرفته با مدیر شعبه زمان بازپرداخت قابل مذاکره است.

برای تسهیلات گیرندگان طرح بهاور در صورتیکه میانگین سپرده اشان ۲ ماهه باشد مدت زمان باز پرداخت ۲۴ ماهه است و اگر میانگین سپرده ۳ ماهه باشد مدت زمان باز پرداخت ۳۶ ماه می باشد .

تعداد اقسام وام تعمیرات مسکن بانک آینده

تعداد اقساط وام تعمیرات مسکن بانک  آینده در بسته ی اعتبار زندگی با توجه به اقساط ۳۶ ماهه در ۳۶ قسط می باشد.

تعداد اقساط وام تعمیرات مسکن بانک آینده در طرح تسهیلاتی بهاور با توجه به میانگین سپرده گذاری در ۲۴ قسط و یا ۳۶ قسط می باشد .

مطالب مرتبط با این نوشته