وام با سند ملکی بانک ملت
 

سقف وام با سند ملکی بانک ملت 65% - 70% ارزش ملک و حداکثر تا مبلغ 40 میلیون تومان است. نکته‌ای که وجود دارد این است که بر روی هر سند ملکی سه نفر می‌توانند وام بگیرند. یعنی هر نفر تا حداکثر 40 میلیون تومان و مجموعاً 120 میلیون تومان با سند ملکی می‌توان وام دریافت کرد.

تسهیلات با سند ملکی بانک ملت

نام بانکبانک ملت
نام واموام با سند ملکی بانک ملت
سود وام18 ٪
سقف وام40 میلیون تومان
مجموعاً 120 میلیون تومان برای 3نفر
نیاز به سپردهندارد
حداکثر زمان بازپرداخت48 ماه
نوع ضمانتسند ملکی

وام با سند ملکی بانک ملت چيست ؟

وام به مقدار پولی اتلاق می‌شود که توسط بانک با شرایطی خاص به متقاضیان پرداخت شده و فرد ملزم به بازگرداندن آن در مدت زمانی است که توسط بانک عامل اعلام می‌شود.

تمامی بانک ها اعم از دولتی و خصوصی در جهت حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور شرایطی را فراهم کرده اند که هر فرد با هر میزان درآمدی بتواند با شیوه سهل و در مدت زمانی کوتاه وام مورد نیاز خود را در قالب عقود متناسب دریافت نماید. رفع نیازهای مالی و تسهیلاتی مشتریان یک اصل ثابت برای تمامی بانک های جمهوری اسلامی ایران است که بر اساس دستورالعمل های بانک مرکزی و عرف بانکداری، ملزم به اعطای وام متناسب با نیاز مشتریان هستند.

وامتا | خرید و فروش وام ,مشاوره بانکی و مالی _کلیک کنید_

در طرح وام با سند ملکی بانک ملت شما می‌توانید در عوض وثیقه ملکی وام‌ که نزد بانک ملت میگذارید وام دریافت کنید. این وام پس از بررسی و تأیید ملک توسط کارشناس بانک به شما پرداخت می‌شود. در ادامه مقاله مقدار و شرایط دریافت این تسهیلات را بیان می‌کنیم.

مقدار و سود وام با سند ملکی بانک ملت

سقف وام با سند ملکی بانک ملت ۶۵% – ۷۰% ارزش ملک و حداکثر تا مبلغ ۴۰ میلیون تومان است. نکته‌ای که وجود دارد این است که بر روی هر سند ملکی سه نفر می‌توانند وام بگیرند. یعنی هر نفر تا حداکثر ۴۰ میلیون تومان و مجموعاً ۱۲۰ میلیون تومان با سند ملکی می‌توان وام دریافت کرد.

سود این وام ۱۸% است.

بیشتر بخوانید: وام ۲۰ میلیونی ۴% بانک قرض الحسنه مهر ایران

زمان بازپرداخت و تعداد اقساط وام با سند ملکی بانک ملت

زمان بازپرداخت این تسهیلات به طور معمول ۴۸ ماه است اما گاهی تا ۶۰ ماه نیز می‌رسد. همچین این تسهیلات دارای اقساط مساوی است.

ضمانت لازم و شرایط دریافت وام با سند ملکی بانک ملت

  • نوع ضمانت این وام سندملکی است و سند ملک (که به نام وام‌گیرنده است) رهن بانک می‌شود.
  • هزینه‌های انتقال سند و کارشناسی برعهده وام‌گیرنده است.
  • اثبات درآمد و ارائه مدارک شغلی شرط کلیدی برای گرفتن این وام است.
  • وام­‌گیرنده نباید هیچگونه بدهکاری یا وام هنوز تسویه نشده به بانک داشته باشد.
  • شخص وام گیرنده نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

مطالب مرتبط با این نوشته