وامتا
 

وامتا پایگاه خرید و فروش وام ضامن و سرمایه گذار

سایت وامتا در اسفند ماه ۱۳۹۷ با هدف دسترسی بدون واسطه کاربران به نیازهای مالی خود از جمله خرید وام ، فروش وام و سرمایه گذاری ایجاد شد. وامتا به صورت یک پلتفرم آزاد که محتوای آن توسط کاربران ایجاد می شود با وضع قوانین و مقررات حقوقی تامین مالی و نیازهای سرمایه گذاری کاربران را در بستری امن و مطمئن فراهم آورده است.

وامتا

وامتا

خرید و فروش وام

بسیاری از مخاطبان برای وام گرفتن با مشکلات زیادی مواجه هستند و با توجه به محدودیت منابع بانک ها قادر به تامین نیاز خود از بانک ها نیستند و گروهی دیگر از کاربران افرادی هستند که با ایجاد میانگین حساب در یک بانک دارای امتیاز وام هستند اما به دلایلی نیازی به دریافت آن ندارند که همین امر باعث فروش وام به مخاطبان نیازمند وام شده است. وامتا با ایجاد پایگاه و پلتفرم رایگان خرید و فروش وام این امکان را فراهم آورده است تا فروشندگان وام با ثبت مشخصات وام خود به صورت رایگان بدون واسطه و در کمترین زمان وام خود را به فروش رسانند.

از آن طرف نیازمندان به وام علی الخصوص وام فوری با مراجعه به سایت وامتا www.vamta.ir می توانند بدون واسطه به فروشندگان وام متصل شوند و وام مورد نظر خود را دریافت کنند.

آیا خرید و فروش وام قانونی است؟

این سوال بسیاری از مخاطبان است که معمولا از ما میپرسند برای پاسخ به آن با چندی نفر از حقوقدانان مشورت کردیم و از آنان استعلام گرفته ایم که نتیجه آن به شرح زیر است:

بر اساس ماده ۱۸۳ قانونی مدنی؛ «عقد عبارت از اینست که دو یا چند نفر در مقابل دو یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد»

خرید و فروش وام به عنوان یک نوع عقد محسوب می‌شود که بایستی همچون کلیه عقود، دارای چارچوب قانونی مشخصی باشد و با رعایت موازین شرعی وحقوقی منعقد شود.

اساسا؛ خرید و فروش وام در خصوص وام‌های غیر قابل انتقال بانکی صورت می‌پذیرد و آنچنان در مورد خرید و فروش وام‌های بانکی که قابلیت انتقال به غیر را دارا می‌باشند، متداول نیست. زیرا در خصوص وام‌های قابل انتقال، اشخاص بدون هیچ محدودیتی و به راحتی از بستر بانکی می‌توانند اقدام به معاوضه و انتقال وام به غیر نمایند.

در عقد مربوط به خرید و فروش وام؛ دو رکن اصلی عقد که خریدار و فروشنده می‌باشند، حضور دارند و طرفین می‌توانند با رعایت موازین قانونی نسبت به خرید و فروش وام اقدام نمایند.

مورد یا موضوع عقد نیز خرید و فروش امتیاز وام تعیین می‌شود و دیگر بندهای عقد بر اساس توافق طرفین و لحاظ نمودن قوانین و شرعیات تنظیم می‌شود.

بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی؛ «قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده‌اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.»

وامتا پلتفرم ارائه نیازمندی های خرید وام ، فروش وام و سرمایه گدار است

خرید وام جانبازی

وام جانبازی و خرید وام جانبازی از مواردی است که نیاز به عقد قرارداد بین طرفین وجود دارد خرید وام جانبازی هم اکنون از وام های پرتقاضای بازار است که فروشندگان در قبال دریافت مبلغی معین حق خود را به دیگری واگذار می کنند.

خرید وام مسکن

وام مسکن که معمولا مبلغ آن کلان و بالاتر از ۶۰ میلیون است یکی دیگر از پر طرفدارهای بازار است که توانسته است حجم زیادی از معاملات را به خود اختصاص دهد.

خرید و فروش وام مسکن با توجه به نیاز به ترهین ملک به نام صاحب امتیاز وام نیاز به طی مراحل قانونی و عقد فروش وام و مسکن در محضر رسمی دارد.

خرید و فروش وام فوری

هر نوع وامی که به صورت فوری بین افراد معامله می شود وام فوری است که با درصد های مختلف کارمزد با هزینه هایی که بسته به نوع وام متغیییر است خرید و فروش می شود.

خرید وام کالا

وام کالا برای تامین کالاهای ضروری زندگی از جمله لوازم خانگی تخصیص داده می شود که به صورت توافقی بین خریدار و فروشنده با دریافت حق فروش واگذار می شود

خرید وام کارآفرینی

وام های کارآفرینی مراحل پیچیده تری نسبت به سایر وام ها دارند و برای خرید و فروش آن خریدار الزام به اجرای طرح مورد نظر را دارند و در صورت اجرای یک طرح تولیدی و صنعتی می توانند آن را دریافت کنند.

خرید وام میلیاردی

وام میلیاردی به نسبت به سایر وام ها تقاضاهای کمتری دارد اما همین تعداد تقاضای کم با توجه به مبالغ بالای آ« توانسته درصد قابل توجهی از نظر مبلغ را به خود اختصاص دهد.

وامتا با ایجاد پلتفرم رایگان ثبت فروش آگهی این امکان را بوجود آورده تا بدون واسطه بتوانید وام خود را پیدا و با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

 

مطالب مرتبط با این نوشته