سرمایه گذاری
 

قانون سرمایه در کسب پول و ثروت

قانون سرمایه در کسب پول و ثروت اینگونه بیان می‌کند که در رابطه با پول و درآمد، باارزش‌ترین دارایی های شما، سرمایه‌ی ذهنی و فیزیکی شماست. یعنی توانایی درآمدسازی در واقع اگر قادر باشید توانایی درآمدسازی خود برای تولید محصولات باارزشتری به کار گیرید، به اندازه ای پول و ثروت بدست می آورید که بتوانید به تمام خواسته‌هایتان در زندگی دست یابید.

ممکن است ندانید که ارزشمند ترین دارایی شما،تواناییتان برای کار کردن است،مگر اینکه همین حالا ثروتمند باشید،با استفاده کامل از کسب درآمدتان می توانید سالی چندین میلیون تومان وارد زندگی تان کنید،با استفاده از توان کسب درآمدتان در تولید کالا ها و خدمات ارزشمند،می توانید به اندازه کافی پول ایجاد کنید تا بتوانید هرچه را در زندگی میخواهید بخرید!

میزان درآمد کنونی شما معیار مستقیمی برای اندازه گیری میزان رشدتان در زمینه توان کسب درآمد تا به امروز است.اولین نتیجه قانون سرمایه میگوید ارزشمند ترین دارایی شما زمان است.

تنها چیزی که برای فروش دارید زمان است.مقدار زمانی که وقت صرف می کنید و مایه ای که در این مدت زمان از خود میگذارید،تا حد زیادی تعیین کننده توان کسب درآمدتان است.ضعف در مدیریت زمان یکی از،یکی از دلایل اصلی کارایی ضعیف و موفقیت های کمتر در تمام صنایع است؛همچنین این مسئله مهم ترین مشکل مدیران و فروشندگان در هر رشته ای است.راه و روش های مدیریت زمان را در پست قبلی ما با عنوان  بهترین روش های مدیریت زمان می توانید مطالعه کنید.

دومین نتیجه قانون سرمایه می گوید وقت و پول را هم می توان خرج کرد هم می توان سرمایه گذاری کرد. پول و وقتتان تا حدی قابل تبدیل به یکدیگر هستند.اگر آنها را خرج کنید برای همیشه از بین رفته اند و نمی توانید آنها را برگردانید و تبدیل به هزینه های از دست رفته یا هزینه های هدر رفته می شوند.

از طرفی دیگر قانون سرمایه در کسب پول و ثروت میگوید می توانید آنها را سرمایه گذاری کنید که در این صورت بازدهی خواهد داشت که می تواند ادامه پیدا کند اگر پولتان را در جهت آگاهی و مهارت بیشتر سرمایه گذاری کنید,می توانید ارزشتان را بالا ببرید.

سرمایه گذاری

با افزایش تواناییتان در جهت کسب نتایج برای خودتان و دیگران،توان کسب درآمد و پولی که بدست می آورید را افزایش می دهید که این گاها تا پایان دوره کاریتان ادامه پیدا خواهد کرد.یکی از زیرکانه ترین کارهایی که می توانید بکنید این است که هر ماه سه درصد از درآمدتان را برای رشد شخصی و کاری خودتان و برای بهتر شدن در مهم ترین کارهایی که انجام میدهد ،سرمایه گذاری کنید. بیشترین سودی که از پولتان می توانید ببرید این است که بخشی از پول و وقتتان را دوباره روی توان تان برای کسب درآمد بیشتر سرمایه گذاری کنید.همه افراد موفق دیر یا زود این را فهمیده اند و همه افراد فقیر و بدبخت هنوز در تلاش هستند که آن را بفهمند.

سومین نتیجه قانون سرمایه چنین است:یکی از بهترین زمینه های سرمایه گذاری وقت و پولتان این است که آن را در جهت افزایش توان کسب درآمدتان صرف کنید.سرمایه شخصی شما در زندگی کاری شما،دارایی های ذهنی و عاطفی تان است.پس وظیفه شما این است که از سرمایه انسانی تان بالا ترین بازده را بگرید تا نسبت بازده انرژی خود را افزایش بدهید.

مطالب مرتبط با این نوشته