طرح مهر در مهر
 

در طرح طرح ۲در یک می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و به پشتوانه حساب خود ۲ بار وام قرض الحسنه دریافت نمایید (وام اول با کارمزد حداکثر ۲% بدون ضامن و وام دوم با کارمزد ۴ % با ارئه ضامن). در این طرح مشتریان می توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۹۰ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام قرض الحسنه دریافت نمایند.

ابلاغ طرح ۲در یک ؛ با یکبار افتتاح حساب، ۲ بار وام بگیرید.

در طرح طرح ۲در یک می توانید با مراجعه به هر یک از شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و به پشتوانه حساب خود ۲ بار وام قرض الحسنه دریافت نمایید (وام اول با کارمزد حداکثر ۲% بدون ضامن و وام دوم با کارمزد ۴ % با ارئه ضامن).
در این طرح مشتریان می توانند با افتتاح حساب و تکمیل موجودی در بانک، به صورت آنی تا ۹۰ درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام قرض الحسنه دریافت نمایند.

طرح مهر در مهر

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

ویژگی طرح ۲در یک

۱- با یک بار افتتاح حساب، ۲ بار وام قرض الحسنه دریافت می کنید
۲- وام اول با کارمزد ۱ تا ۲% و وام دوم پس از تسویه وام اول با کارمزد ۴ % پرداخت می شود.

زمان واریز وام اول

پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن پس از تشکیل پرونده

مشخصات وام اول

• مبلغ وام اول: به انتخاب مشتری و حداکثر تا ۹۰ درصد مبلغ سپرده گذاری
• تعداد اقساط: تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
• ضامن: نیازی به ضامن ندارد

کارمزد:

• برای دریافت وام تا حداکثر ۸۰ درصد سپرده مشتری: ۱ درصد
• برای دریافت وام بین ۸۰ تا ۹۰ درصد سپرده مشتری: ۲ درصد

مشخصات وام دوم

مبلغ وام: بر اساس میانگین مانده سپرده مشتری و بازپرداخت اقساط وام اول است
تعداد اقساط: تا سقف ۶۰ ماه و به انتخاب مشتری
کارمزد: ۴ درصد

 

مثال دریافت وام تا ۹۰ درصد سپرده

در صورتی که شما مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعي بانک قرض الحسنه مهر ايران واريز کنيد در کوتاه ترين زمان ممكن و حداكثر يك روز، مي توانيد بدون ضامن مبلغ ۹۰ ميليون تومان با اقساط قابل انتخاب (از ۲ ماه تا ۶۰ ماه) بطور مثال ۳۶ ماهه و كارمزد ۲ درصد دريافت كنيد، در اين حالت شما مي توانيد بعد از بازپرداخت اقساط و تسويه وام اول،از تسهيلات مرحله دوم بانك معادل امتياز حاصله از ۱۰ ميليون تومان باقيمانده بعلاوه بازگشت اقساط وام ۹۰ ميليون توماني مطابق ضرايب سياست اعتباري و ضوابط و مقررات جاري بانك بهره مند شويد.

مثال دریافت وام تا ۸۰ درصد سپرده
مثال ۲: در صورتی که شما مبلغ ۲۰ میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعي بانک قرض الحسنه مهر ايران واريز کنيد در کوتاه ترين زمان ممكن و حداكثر يك روز، مي توانيد بدون ضامن مبلغ ۱۶ ميليون تومان با اقساط ۴۸ ماهه و كارمزد ۱ درصد دريافت كنيد، در اين حالت شما مي توانيد بعد از بازپرداخت اقساط و تسويه وام اول،از تسهيلات مرحله دوم بانك معادل امتياز حاصله از ۴ ميليون تومان باقيمانده بعلاوه اقساط وام ۱۶ ميليون توماني مطابق ضرايب سياست اعتباري و ضوابط و مقررات جاري بانك بهره مند شويد.

 

مطالب مرتبط با این نوشته