طرح 67 بانک صادرات
 
اگر قصد گرفتن وام با نرخ سود کم و البته به پشتوانه حساب خود را دارید طرح ۶۷ بانک صادرات را از دست ندهید و جزئیات و شرایط این طرح را مطالعه کنید.
طرح 67 بانک صادرات

طرح ۶۷ بانک صادرات چیست ؟

بانک صادرات در طرحی به نام طرح ۶۷ بانک صادرات، حساب سپرده کوتاه مدتی را به شما ارائه می دهد که مشتریان به پشتوانه موجودی که در این حساب دارند امکان دریافت تسهیلات برای آن ها فراهم می شود. برای دریافت این تسهیلات شما باید حداقل پس از گذشت ۴۸ ساعت کاری از افتتاح حساب کوتاه مدت ۶۷ اقدام کرده و درخواست خود را به همان شعبه بانک صادرات ارائه دهید.

 

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

 

حداقل سپرده ۵ میلیون
سود سپرده ۷ درصد
میزان تسهیلات ۸۰ درصد سپرده
سقف تسهیلات ۲۰۰ میلیون
سود تسهیلات ۶ درصد
حداکثر اقساط ۳۶ ماه

 میزان تسهیلات طرح۶۷ بانک صادرات

بانک صادرات به مشتریانی که نسبت به افتتاح حساب سپرده کوتاه مدت ۶۷ اقدام کرده اند تسهیلاتی معادل حداکثر ۸۰ درصد میزان سپرده حساب خود می دهد.
در طرح ۶۷ ، بانک صادرات حداقل تسهیلات را ۵۰ میلیون ریال و سقف تسهیلات را ۲ میلیارد ریال تعیین کرده است که باتوجه به میزان سرمایه گذاری مشتریان تعیین و پرداخت خواهد شد.

سود سپرده و تسهیلات طرح ۶۷ بانک صادرات

افراد متقاضی دریافت تسهیلات طرح ۶۷، با افتتاح حساب سپرده کوتاه‌مدت ۶۷ سودی معادل ۷ درصد بابت سرمایه گذاری دریافت می کنند. قابل ذکر است که این سود به صورت ماهیانه پرداخت می شود. در این طرح نرخ سود تسهیلات یک درصد کمتر از سود حساب سپرده کوتاه‌مدت و ۶ درصد محاسبه می شود. همچنین برای افتتاح حساب در این طرح باید حداقل موجودی ۵۰میلیون ریال باشد.

اقساط و ضمانت بازپرداخت تسهیلات

تعداد اقساط و مدت زمان بازپرداخت در طرح ۶۷ بانک صادرات بر اساس تسهیلات دریافتی و میزان سرمایه گذاری مشتری مشخص می شود که بر اساس گفته بانک صادرات زمان بازپرداخت آن حداکثر ۳۶ ماه است. همچنین به دلیل بلوکه شدن حساب سپرده کوتاه مدت متقاضی پس از دریافت تسهیلات، مشتری برای دریافت وام نیازی به ارائه وثیقه ضمانتی نخواهد داشت. تا زمان تسویه کامل تسهیلات گرفته شده حساب سپرده کوتاه مدت مشتری بلوکه خواهد شد و مشتری هیچ گونه اجازه برداشت از حساب را ندارد.

مطالب مرتبط با این نوشته