طرح همگامان بانک سپه
 

اگر برای انجام تراکنش های خود از دستگاه های فروش (pos) بانک سپه استفاده می کنید، به کمک طرح همگامان بانک سپه می توانید شانس خود را برای استفاده از تسهیلات و کمک هزینه خرید خودرو این بانک امتحان کنید.

طرح همگامان سپه ۲ چیست ؟

شکل برگزاری این طرح به صورت جشنواره های باشگاه مشتریان است و از اول ماه آبان آغاز شده است. صاحبان پایانه های فروش سپه قادر هستند به پشتوانه حساب متصل به دستگاه کارتخوان خود از کمک هزینه خرید خودرو و تسهیلات که براساس قرعه کشی به مشتریان تعلق می گیرد استفاده کنند.

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

طرح همگامان بانک سپه

نحوه شرکت در طرح همگامان بانک سپه

طرح همگامان سپه ۲ برای افراد حقیقی که از پایانه های فروش بانک سپه استفاده می کنند در نظر گرفته شده است. برای شرکت در طرح همگامان بانک سپه یک شرط اصلی در نظر گرفته شده است و آن هم این که دستگاه کارت خوان شما باید به یکی از حساب های حقیقی انفرادی بانک سپه متصل باشد. امتیاز شما براساس میانگین سه ماهه حساب متصل به دستگاه کارتخوان شما در بازه زمانی سه ماهه یکم آبان تا یکم بهمن ماه ۹۷ خواهد بود. همچنین از دیگر الزامات شرکت در این طرح عضویت در باشگاه مشتریان بانک سپه است.

شیوه توزیع جوایز و تسهیلات در طرح همگامان سپه

در این طرح کمک هزینه خرید خودرو و تسهیلاتی در قالب کارت اعتباری براساس میزان امتیازات کسب شده مشتری به صورت قرعه کشی تعلق خواهد گرفت. همچنین در این طرح مشتریان در ۶سطح دسته بندی می شوند که این دسته بندی براساس میانگین گردش حساب خواهد بود. قابل ذکر است که برای دسته بندی های مختلف جوایز مختلفی در نظر گرفته شده است.

جوایز طرح همگامان سپه ۲

در طرح همگامان سپه ۲ ، ۲۴ کمک‌هزینه خرید خودرو و با ارقام ۱۰۰ و ۲۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده که به صورت قرعه‌کشی به افراد دارای امتیاز لازم در طرح اهدا خواهد شد.

سطح میانگین حساب ۳ ماهه کمک‌هزینه خرید خودرو  تعداد
اول ۳۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
دوم ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
سوم ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
چهارم ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ۱۰۰ میلیون ۱ نفر
پنجم ۲۰ تا ۵۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۰ نفر
ششم ۲ تا ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۱۰ نفر

 تسهیلات طرح همگامان بانک سپه

در این طرح ۳۷۵۰ تسهیلات به صورت کارت های اعتباری ۲۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد پرداخت خواهد شد و ارائه تضامینی چون بلوکه کردن سپرده، نامه رسمی کسر از حقوق یا وثیقه ملکی الزامی می باشد.

سطح میانگین حساب ۳ ماهه تسهیلات تعداد
اول ۳۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
دوم ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
سوم ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
چهارم ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون ۵۰ میلیون ۵۰۰ فقره
پنجم ۲۰ تا ۵۰ میلیون ۳۰ میلیون ۱۰۰۰ فقره
ششم ۲ تا ۲۰ میلیون ۲۰ میلیون ۲۲۵۰ فقره

مطالب مرتبط با این نوشته