طرح همگامان بانک سپه
 

اگر برای انجام تراکنش های خود از دستگاه های فروش (pos) بانک سپه استفاده می کنید، به کمک طرح همگامان بانک سپه می توانید شانس خود را برای استفاده از تسهیلات و کمک هزینه خرید خودرو این بانک امتحان کنید.

طرح همگامان سپه ۲ چیست ؟

شکل برگزاری این طرح به صورت جشنواره های باشگاه مشتریان است و از اول ماه آبان آغاز شده است. صاحبان پایانه های فروش سپه قادر هستند به پشتوانه حساب متصل به دستگاه کارتخوان خود از کمک هزینه خرید خودرو و تسهیلات که براساس قرعه کشی به مشتریان تعلق می گیرد استفاده کنند.

وامتا | خرید و فروش وام ,مشاوره بانکی و مالی _کلیک کنید_

طرح همگامان بانک سپه

نحوه شرکت در طرح همگامان بانک سپه

طرح همگامان سپه ۲ برای افراد حقیقی که از پایانه های فروش بانک سپه استفاده می کنند در نظر گرفته شده است. برای شرکت در طرح همگامان بانک سپه یک شرط اصلی در نظر گرفته شده است و آن هم این که دستگاه کارت خوان شما باید به یکی از حساب های حقیقی انفرادی بانک سپه متصل باشد. امتیاز شما براساس میانگین سه ماهه حساب متصل به دستگاه کارتخوان شما در بازه زمانی سه ماهه یکم آبان تا یکم بهمن ماه ۹۷ خواهد بود. همچنین از دیگر الزامات شرکت در این طرح عضویت در باشگاه مشتریان بانک سپه است.

شیوه توزیع جوایز و تسهیلات در طرح همگامان سپه

در این طرح کمک هزینه خرید خودرو و تسهیلاتی در قالب کارت اعتباری براساس میزان امتیازات کسب شده مشتری به صورت قرعه کشی تعلق خواهد گرفت. همچنین در این طرح مشتریان در ۶سطح دسته بندی می شوند که این دسته بندی براساس میانگین گردش حساب خواهد بود. قابل ذکر است که برای دسته بندی های مختلف جوایز مختلفی در نظر گرفته شده است.

جوایز طرح همگامان سپه ۲

در طرح همگامان سپه ۲ ، ۲۴ کمک‌هزینه خرید خودرو و با ارقام ۱۰۰ و ۲۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شده که به صورت قرعه‌کشی به افراد دارای امتیاز لازم در طرح اهدا خواهد شد.

سطحمیانگین حساب ۳ ماههکمک‌هزینه خرید خودرو تعداد
اول۳۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
دوم۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
سوم۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
چهارم۵۰ تا ۱۰۰ میلیون۱۰۰ میلیون۱ نفر
پنجم۲۰ تا ۵۰ میلیون۲۰ میلیون۱۰ نفر
ششم۲ تا ۲۰ میلیون۲۰ میلیون۱۰ نفر

 تسهیلات طرح همگامان بانک سپه

در این طرح ۳۷۵۰ تسهیلات به صورت کارت های اعتباری ۲۰، ۳۰ و ۵۰ میلیون تومانی برای مشتریان در نظر گرفته شده است. این تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد پرداخت خواهد شد و ارائه تضامینی چون بلوکه کردن سپرده، نامه رسمی کسر از حقوق یا وثیقه ملکی الزامی می باشد.

سطحمیانگین حساب ۳ ماههتسهیلاتتعداد
اول۳۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
دوم۲۰۰ تا ۳۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
سوم۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
چهارم۵۰ تا ۱۰۰ میلیون۵۰ میلیون۵۰۰ فقره
پنجم۲۰ تا ۵۰ میلیون۳۰ میلیون۱۰۰۰ فقره
ششم۲ تا ۲۰ میلیون۲۰ میلیون۲۲۵۰ فقره

مطالب مرتبط با این نوشته