وام 20 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران
 

اگر می‌خواهید با حساب خود نزد بانک مهر ایران وام با سود ۴ درصدی تا سقف ۲۰ میلیون تومان دریافت نمایید، کافی است با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری و یا پس‌انداز یا با حساب قبلی خود از طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران استفاده نمایید.

وام ۲۰ میلیونی ۴ درصد بانک قرض الحسنه مهر ایران

نام بانکبانک قرض الحسنه مهر ایران
نام واموام طرح امتیازی مهر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران
سود وام3% - 4%
سقف وام20 میلیون تومان
نیاز به سپردهدارد
حداکثر زمان بازپرداخت48 ماه
نوع ضمانتشخص
-تسهیلات تا 10 میلیون تومان یک ضامن رسمی
-تسهیلات بیش از 10 میلیون تومان دو ضامن رسمی
نوع سپرده لازمقرض الحسنه
مدت زمان خواب سپردهحداقل 3 ماه

طرح امتیازی مهر بانک قرض الحسنه مهر ایران

اگر می‌خواهید با حساب خود نزد بانک مهر ایران وام با سود ۴ درصدی تا سقف ۲۰ میلیون تومان دریافت نمایید، کافی است با افتتاح حساب قرض‌الحسنه جاری و یا پس‌انداز یا با حساب قبلی خود از طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران استفاده نمایید.

نحوه دریافت و استفاده از وام ۲۰ میلیونی مهر بانک مهر ایران

طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران بر اساس میانگین موجودی حساب قرض‌الحسنه جاری و یا پس‌انداز شما طی مدت معین (حداقل سه ماه) و ضرایب تعیین‌شده به شما تسهیلات می‌دهد. همچنین، برای افرادی که دارای میانگین حساب بالاتر باشند می‌توانند در فاصله زمانی کوتاه‌تر برای دریافت تسهیلات اقدام نمایند. افرادی که دارای میانگین حساب پایین‌تر هستند، نگران نباشند می‌توانند در فواصل زمانی اندکی بیشتر از تسهیلات طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران استفاده نمایند.

مبلغ وام/ تومانمبلغ قسطمیانگین ۱ سالمیانگین ۶ ماهتعداد اقساط
۵ میلیون۲۰۰۰۰۰۳۴۸۰۰۰۰۷۳۶۰۰۰۰۳۰ ماه
۵ میلیون۴۰۰۰۰۰۱۹۴۰۰۰۰۴۱۴۰۰۰۰۱۸ ماه
۱۰ میلیون۳۰۰۰۰۰۹۱۰۰۰۰۰۱۹۲۴۰۰۰۰۴۲ ماه
۱۰ میلیون۶۰۰۰۰۰۵۳۲۰۰۰۰۱۱۳۷۰۰۰۰۲۴ ماه
۱۵ میلیون۴۰۰۰۰۰۱۳۶۴۰۰۰۰۲۸۸۵۰۰۰۰۴۲ ماه
۱۵ میلیون۶۰۰۰۰۰۱۰۴۲۰۰۰۰۲۲۰۶۰۰۰۰۳۰ ماه
۲۰ میلیون۵۰۰۰۰۰۲۱۶۰۰۰۰۴۵۵۰۰۰۰۴۸ ماه
۲۰ میلیون۷۰۰۰۰۰۱۶۷۰۰۰۰۳۵۱۰۰۰۰۳۶ ماه

تعداد اقساط تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران

نگران بازپرداخت اقساط تسهیلات خود در طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران نباشید. در این طرح می‌توانید بر اساس توانایی، بازپرداخت تسهیلات اقساط خود را در مدت زمان بیشتری انجام دهید. در صورتی که ماهانه قادر باشید اقساط کمتر از ۵۰۰ هزار تومان را بپردازید، می‌‌توانید مدت بازپرداخت اقساط طولانی‌تری را بین ۳۰ الی ۴۸ ماه را انتخاب کنید. در صورتی که بتوانید اقساط بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان را در ماه بپردازید می‌توانید بین ۱۸ الی ۳۶ ماه تسهیلات خود را بازپرداخت نمایید.

اقساط تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران
رقم اقساطتعداد اقساط
بیش از ۵۰۰ هزار تومان۱۸ الی ۳۶ ماه
کمتر از ۵۰۰ هزار تومان۳۰ الی ۴۸ ماه

سود تسهیلات طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران و واگذاری آن

سود تسهیلات طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران متناسب با مدت زمان بازپرداخت اقساط محاسبه خواهد شد. برای اقساط با بازپرداخت تا ۱۸ ماه، سود تسهیلات ۳ درصد و برای اقساط با بازپرداخت بیش از ۱۸ ماه سود تسهیلات با ۴ درصد محاسبه خواهد شد. به یاد داشته باشید در مدت محاسبه میانگین حساب سودی به حساب شما تعلق نخواهد گرفت.

سود تسهیلات طرح امتیازی بانک مهر ایران
مدت اقساطسود تسهیلات
تا ۱۸ ماه۳ درصد
بیش از ۱۸ ماه۴ درصد
طرح امتیازی و وام با میانگین حساب بانک قرض الحسنه مهر ایران

طرح امتیازی و وام با میانگین حساب بانک قرض الحسنه مهر ایران

در طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران می‌توانید موجودی حساب خود را به غیر از حداقل موجودی (۳۰ هزار تومان) در صورت نیاز برداشت نمایید، می‌توانید هرگونه عملیات برداشت و واریز را انجام دهید. در صورتی که مدت زمان محاسبه میانگین حساب شما سپری شده باشد، همچنین می‌توانید موجودی حساب خود را قبل از دریافت تسهیلات طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران برداشت نمایید. به علاوه، این امکان در طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران برای شما فراهم شده است که مازاد امتیاز حساب خود را برای دریافت تسهیلات به یکی از بستگان انتقال دهید.

بیشتر بخوانید: در طرح ۶۷ بانک صادرات سود سپرده و وام را هم زمان داشته باشید!

ضمانت لازم برای دريافت وام ۲۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

طبق قوانین تعیین شده، برای دریافت وام و استفاده از طرح امتیازی مهر بانک مهر ایران به ازای تسهیلات تا ۱۰ میلیون تومان یک ضامن معتبر و برای تسهیلات بیش از ۱۰ میلیون تومان ارائه دو ضامن رسمی (کسر حقوق) الزامی است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط دریافت این وام به مثال های زیر توجه کنید:

مثال۱:

مشتری می تواند با سپرده گذاری مبلغ ۲۰ میلیون تومان به مدت ۸ ماه مبلغ ۲۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با اقساط ۳۰ ماهه و مبلغ هر قسط ۷۴۰ هزار تومان دریافت کند.

مثال ۲:

مشتری می تواند با سپرده گذاری مبلغ ۲۰ میلیون تومان به مدت ۸ ماه مبلغ ۱۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با اقساط ۶۰ ماهه و مبلغ هر قسط ۱۸۱ هزار تومان دریافت کند.

مثال۳:

مشتری می تواند با سپرده گذاری مبلغ ۱۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان به مدت ۴ ماه مبلغ ۱۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با اقساط ۱۸ ماهه و مبلغ هر قسط ۷۲۰ هزار تومان دریافت کند.

مطالب مرتبط با این نوشته