بعد از مشکلات پیش آمده برای سپرده های مشتریان در موسسات مالی و اعتباری بدون مجوز و گاهاً با مجوز حجم تقاضا برای سپرده گذاری از سمت موسسات به سمت بانک های معتبر و شناخته شده بیشتر شده است. لذا ذر این مطلب به معرفی طرح سپرده گذاری ممتاز بانک مسکن که بیشترین سود سپرده بانک مسکن در سال 96 را پرداخت می کند خواهیم پرداخت.

پرداخت سود بانکها به سپرده ها در شرایط رکود اقتصادی نه تنها کمکی به خروج اقتصاد از رکود نمی کند بلکه به احتمال زیاد شرایط را بدتر نیز خواهد کرد.اما رکود حال حاضر در اقتصاد کشور ما تا چه حد باعث افزایش سود سپرده ها شده است؟ به نظر میرسد در شرایط کنونی یکی از دلایل اصلی و تاثیر گذار بر رکود کشور همین سود غیر متعارف سپرده های بانکی باشد.در این مطلب بیشترین سود سپرده بانک مسکن در سال 96 را معرفی می کنیم.

باید توجه کرد در شرایط رکود مشتریان و مردم نیز علاقه ای به سرمایه گذاری و فعالیت های تولیدی(با توجه به ریسک بالای آن)ندارند. بنابراین دولت جهت خروج از رکود باید همزمان با کاهش سود بانکی و نظارت دقیق بر اجرای آن دیگر عوامل محرکه اقتصاد را نیز بیش از قبل فعال نماید تا مردم نیز بیشتر از قبل به سرمایه گذاری در بخش

های تولیدی متمایل شوند.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال 1395 بخشنامه کاهش سود بانکی را تصویب و به بانک ها ابلاغ نمود.در بخشنامه جدید حداکثر سود یکساله سپرده ها 15 درصد اعلام شد.و سود روزشمار 10 درصد!

بیشترین سود سپرده بانک مسکن در سال 96

بانک مسکن با توجه به سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی بالاخص بخش مسکن اقدام به ارائه طرح سپرده گذاری ممتاز برای مشتریان خود نموده است.

در این طرح به مشتریان با توجه به مبلغ سپرده گذاری در بانک نرخ های مختلف سود بین 20 تا 22 درصد تعلق خواهد گرفت.

در خصوص مبالغ بالای 500 میلیون تومان نیز بسته به شرایط مشتری سود پرداختی قابل افزایش توسط شعب می باشد.

جهت اطلاع از جزئیات شرایط سپرده ممتاز بانک مسکن می توانید به یکی از شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه نمایید.

پیشنهاد می شود بیشترین سود سپرده بانک قوامین در طرح بهاران و رمضان را نیز مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط با این نوشته