نفوذ تکنولوژی در زندگی آدمی روز به روز در حال افزایش است. اسمارت فون‌ها یا همان گوشی‌های هوشمند نمونه‌ی بارز این امر هستند. با رواج استفاده از گوشی‌های هوشمند، استفاده از اپلیکیشن‌ها نیز رواج بیشتری یافته‌اند. از میان این اپلیکیشن‌ها، سه مورد را برای مدیرانی که خواهان استفاده‌ی درست و مفید از گوشی هوشمند خود هستند انتخاب کرده‌ایم که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم. لینک دانلود این سه اپلیکیشن مفید برای مدیران را نیز در زیر هر یک از آن‌ها قرار خواهم داد.

سه اپلیکیشن مفید برای مدیران

۱- Googlekeep:

اپلیکیشن گوگل کیپ از جمله بهترین اپلیکیشن‌های موجود در مارکت‌ها می‌باشد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان به ثبت یادداشت‌های مفید پرداخت. البته اپلیکیشن‌های زیادی برای ثبت یادداشت وجود دارد. اما امکانی کاربردی که در گوگل کیپ وجود دارد این است که در صورت نصب همزمان این اپلیکیشن بر روی موبایل، تبلت و یا کامپیوتر، به محض ثبت یادداشت بر روی یکی از این دستگاه‌ها، می‌توان در دستگاهی دیگر نیز به یادداشت مورد نظر دسترسی داشت.

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

افزون بر این، امکان دیگری که در گوگل کیپ وجود دارد این است که می‌‌توان با پین کردن برخی یادداشت‌ها، آن‌ها را همواره در بالای تمامی یادداشت‌ها نگاه داشت و این‌گونه دسترسی آسان‌تری برای آن‌ها فراهم نمود.

نکته‌ی دیگری که ذکر آن لازم است این است که گوگل کیپ این امکان را برای کاربر فراهم نموده که برای هر یک از یادداشت‌های خود برچسبی جداگانه استفاده کند. فی‌المثل می‌توان برای بری یادداشت‌ها از برچسب شماره حساب استفاده نمود، برای برخی دیگر از برچسب قرارهای کاری و به همین ترتیب.

اپلیکیشن مفید برای مدیران

برای دانلود نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن از طریق این لینک اقدام کنید:==> دانلود

نسخه‌ی آی‌او‌اس گوگل کیپ نیز از طریق اپ‌استور قابل دانلود می‌باشد:==> دانلود

۲- Google Calendar:

مدیران همواره از سررسید برای ثبت قرارهای کاری و سایر موارد مهم استفاده می‌کنند. اما سررسید به سبب حجم و وزنی که دارد امکان آن که همواره در دسترس باشد کم است. این در حالی است که گوشی‌های هوشمند همواره در دسترس می‌باشند. گوگل کلندر، یک سررسید مجازی است که با استفاده از آن می‌توان به ثبت قرارهای ملاقات، کارهای قابل انجام و موارد از این قبیل پرداخت. نکته‌ی مثبتی که در این اپلیکیشن وجود دارد این است که به تازگی امکان افزودن تعطیلات کشور ایران نیز در آن فراهم شده است.

اپلیکیشن مفید برای مدیران

برای دانلود نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن از طریق، بر روی لینک روبه‌رو کلیک کنید==> دانلود

بری دانلود نسخه‌ی آی‌او‌اس، از طریق این لینک اقدام نمایید==> دانلود

۳- Trello:

اما سومین اپلیکیشن از سه اپلیکیشن مفید برای مدیران ترلو می‌باشد. این اپلیکیشن کاربردی، امکان تعریف چند پروژه را برای مدیران فراهم می‌سازد. افزون بر این، با استفاده از ترلو، مدیران می‌توانند به تعریف برخی وظایف برای هر پروژه بپردازند و هر یک از آن‌ها را در اختیار کارمندان خود بگذارند. سه قابلیت مفید دیگر نیز در ترلو وجود دارد:

  • نخست آن که این اپلیکیشن امکان دسترسی آنلاین را برای مدیران فراهم می‌سازد.
  • دوم آن که مدیران می‌توانند برای هر یک از کارمندان خود حساب کاربری بسازند و میزان دسترسی آن‌ها را تنظیم کنند.
  • سوم آن که امکان نظارت و کنترل بر روی روند انجام وظایف هر یک از کارمندان نیز در این اپلیکیشن وجود دارد.

اپلیکیشن مفید برای مدیران

اپلیکیشن ترلو را می‌توانید برای اندروید از طریق گوگل پلی دانلود کنید==> دانلود

برای دانلود این اپلیکیشن برای آی‌اواس نیز از طریق این لینک اقدام کنید==> دانلود

 

مطالب مرتبط با این نوشته