همراه بانک قوامین۱
 

در راستای ارتقا مشتری مداری و سهولت انجام کارهای بانکی، بانک قوامین از طریق راه اندازی نرم افزار همراه بانک، این نرم افزار را به مشتریان خود ارائه داده است. با دانلود نرم افزار همراه بانک قوامین شما میتوانید از قابلیت های بیشمار این نرم افزار استفاده کنید.

در راستای ارتقا مشتری مداری و سهولت انجام کارهای بانکی، بانک قوامین از طریق راه اندازی نرم افزار همراه بانک، این نرم افزار را به مشتریان خود ارائه داده است. با دانلود نرم افزار همراه بانک قوامین شما میتوانید از قابلیت های بیشمار این نرم افزار استفاده کنید.

مزایای دانلود نرم افزار همراه بانک قوامین

 1. امکان خرید شارژ ( کد شارژ – مستقیم ) با استفاده از کارت های شتابی سایر بانک ها
 2. امکان پرداخت قبوض با استفاده از کارت های شتابی سایر بانک ها
 3. امکان ورود از طریق سنسور تشخیص اثر انگشت
 4. فعال شدن خدمات کارتی برای کارتهای دارای تاریخ انقضای ۱۴۰۰
 5. دریافت لیست کارتهای مشتری بصورت خودکار
 6. نگهداری ۱۰۰۰ عملیات آخر کاربر در قسمت گزارش
 7. امکان اشتراک گذاری نتیجه تراکنش ها
 8. بهینه سازی برخی خدمات

نرم افزار همراه بانک قوامین

دانلود نرم افزار همراه بانک قوامین

نکات مهم در استفاده از نرم افزار همراه بانک قوامین

 1. در گوشی های دو سیم کارته شماره ای که به شعبه ارائه شده باید با تغییر تنظیمات گوشی به عنوان سیم کارت پیش فرض و فعال جهت ارسال پیامک تعین شود، به عبارتی دیگر صرفا قرارگیری سیم کارت در اسلات ۱ گوشی دلیل بر استفاده برنامه از آن نمی باشد و باید سیم کارت فعال و پیش فرض گوشی را شماره ای قراردهید که در شعبه معرفی شده است.
 2.  برنامه جی بی تل بر روی گوشی های با نسخه سیستم عامل Android ۴ و به بالا نصب خواهد شد. و اگر نسخه اندروید پایین تر از ۴ باشد برنامه جی بی تل نصب نخواهد شد.
 3.  اگر سیم کارت شما اعتباری است و قصد استفاده از جی بی تل بر بستر پیامک  را دارید از داشتن شارژ کافی مطمئن شوید.
 4.  جهت استفاده از خدماتی همچون انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ و.. باید رمز دوم کارت(رمز خرید اینترنتی) را فعال نماید(این رمز را از دستگاه های خودپرداز(ATM) دریافت نمایید).

 نکات امنیتی  که بایستی در استفاده از نرم افزار همراه بانک قوامین رعایت شود

 1.  به هیچ وجه رمزهای خود(رمز اول و دوم کارت و رمز ورود به نرم افزار همراه بانک) را در اختیار دیگران قرار ندهید و آنها را در فواصل زمانی تغییر دهید.
 2. در صورت مفقودی یا سرقت تلفن همراه مشتری باید درخواست غیرفعال نمودن شماره سیم کارت را به شعبه اعلام نماید. ضمن اینکه مشتری می تواند با اختصاص شماره حساب و شماره کارت خود به یک سیم کارت جدید  از طریق یکی از شعب بانک قوامین اطلاعات سیم کارت سرقتمفقود )شده را  از سیستم حذف نموده و از رمز جدیدی که به او داده می شود استفاده نماید.
 3.  پیش از واگذاری گوشی تلفن همراه خود برنامه را از روی گوشی حذف یا از گزینه غیر فعال سازی برنامه در تنظیمات نرم افزار استفاده نمایید. با این کار کلیه اطلاعات حسابهای ثبت شده و نیز پیامهای دریافتی شما بر روی گوشی از بین می روند.
 4.  پیش از واگذاری سیم کارت خود، چنانچه سیم کارت دیگری را جایگزین نمی نمایید باید با مراجعه به شعبه حسابها و سرویس های یکطرفه ثبت نامی خود را حذف نمایید.

مطالب مرتبط با این نوشته