مهر زرین
 

متقاضيان با ايجاد حداقل ميانگين به مبلغ ۱ ميليارد ريال طي ۳ ماه از وام قرض الحسنه به ميزان ۴۰۰ ميليون ريال با بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند می شوند.

دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران جزئیات وام ۴۰ میلیون تومانی قرض الحسنه با کارمزد ۴ را تشریح کرد: به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران.

دکتر مرتضی اکبری درباره کليات طرح مذكور اظهارداشت: در اين طرح متقاضيان اشخاص حقيقي هستند كه با افتتاح سپرده قرض الحسنه ويژه بانكداري اجتماعي- مهر زرين مي توانند با ايجاد حداقل ميانگين به مبلغ ۱ ميليارد ريال طي ۳ ماه از تسهيلات بانك به ميزان ۴۰۰ ميليون ريال با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند شوند.

جهت مشاوره با کارشناسان ایران بانکر کلیک کنید

وام ۴۰ میلیون تومانی ۴ درصد

مهر زرین

مهر زرین-مهلت افتتاح حساب: پایان آبان ماه

شرایط دریافت وام ۴۰ میلیونی ۴ درصد

متقاضیان می توانند با ايجاد حداقل ميانگين به مبلغ ۱.۵ميليارد ريال در مدت ۳ ماه، از تسهيلات بانک به ميزان ۴۰۰ ميليون ريال با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه استفاده کنند. مبلغ تسهیلات پرداختی به هر فرد در اين طرح ۴۰۰ ميليون ريال است.

  • نرخ کارمزد تسهیلات پرداختی چهار درصد می باشد.
  • مهلت اعتبار اين طرح تا پايان آبان ماه سال جاري خواهد بود.
  • متقاضيان دريافت تسهيلات طرح ياد شده، در زمان دريافت وام نبايد داراي پرونده تسهيلاتي فعال از محل منابع بانک باشند.
  • مدت بازپرداخت طرح ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه بوده و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با سایر طرح هاي بانک مجاز نيست.

مثال۱: شما با سپرده گذاری مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان به مدت ۳ ماه در این طرح، از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با اقساط ۳۶ ماهه بهره مند شوید. در این شرایط مبلغ هر قسط شما ۱٫۲۱۲٫۰۰۰ تومان می باشد. کل کارمزد پرداختی شما در این وام ۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان است که با احتساب اصل وام دریافتی شما جمعا مبلغ ۴۳٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان به بانک بازپرداخت خواهید داشت. مثال ۲: شما با سپرده گذاری مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به مدت ۳ ماه در این طرح، از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با اقساط ۲۴ ماهه بهره مند شوید. در این شرایط مبلغ هر قسط شما ۱٫۸۱۸٫۰۰۰ تومان است. کل کارمزد پرداختی شما در این وام ۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد که با احتساب اصل وام دریافتی شما جمعا مبلغ ۴۲٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان به بانک بازپرداخت خواهید داشت.   نحوه دریافت وام در طرح رضوان بانک انصار

مطالب مرتبط با این نوشته