نام بانک :بانک آینده
تلفن :021-85930
فاکس :021-85932151
مرکز اطلاع رسانی :021-مرکز ارتباط 24 ساعته: 27663200
وب سایت :www.ba24.ir
اینستاگرام :ayandeh.bank@
بانکداری الکترونیک :بانکداری الکترونیک
همراه بانک :همراه بانک بانک آینده
ایمیل :info@ba24.ir
آدرس شعبه مرکزی :تهران - میدان آرژانتین- خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)-
خیابان شهید احمدیان (پانزدهم)- پلاک 1 – ساختمان شماره
یک بانک آینده کد پستی: 1513835811

خدمات و تسهیلات بانک آینده

💰 وام نقدی
وام کاریز بانک آینده (تسهیلات کاریز جدید)
🏫 وام تعمیرات مسکن
وام تعمیرات مسکن بانک آینده
🚗 وام خودرو
وام خرید خودرو بانک آینده
👜 وام خرید کالا
وام خرید کالا بانک آینده (طرح کارگشا)
📄 وام متفرقه
وام متخصصان بانک آینده

 

⇐بیشتر بدانید: برای مشاهده لیست هریک از وام‌ها در کلیه بانک‌ها روی وام مورد نظر کلیک کنید:
وام نقدی ، وام خرید مسکن ، وام تعمیر مسکن ، وام خرید خودرو ، وام خرید کالا

وامتا | خرید و فروش وام ,مشاوره بانکی و مالی

 

معرفی و تاریخچه بانک آینده

“بانک آینده” به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمايه‌ی پايه هشت (۸) هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی ج.ا.ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸، در تاریخ ۱۳۹۲/۰۵/۱۶ به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از ۱۷هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۶ موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی ج.ا.ایران گردید.

در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا، در قالب يك بانك تجاري خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌هاي خدمات بانكداري: خرد، تجاری، مؤسسه‌اي و خدمات بانكداري اختصاصي در بستر آخرین دستاوردهای فناوري اطلاعات و ارتباطات، با ۲۰۴ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

گسترش بانکداری مجازی، تمرکز بر فعالیت‌های بانکداری بین‌الملل، حرکت در جهت تشکیل مؤسسه مالی مادر تخصصی چند‌منظوره، افزایش مستمر بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و قدرت خلاقیت، تخصص و تعلّق سازمانی آن‌ها، مهندسی فرآیندها و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و خدمات برای مشتریان، هم‌زمان با افزایش کیفیت آن‌ها، و به‌طور کلی ارزش‌آفرینی مستمر و در حد اعلا برای تمام گروه‌های ذی‌نفع بانک، از استراتژی‌های بنیادین تاسیس این بانک است.

ارزش‌آفرینی برای مشتریان، تشخیص نیازهای آشکار و پنهان آن‌ها و پاسخ‌گویی موثر‌تر و سریع‌تر از رقبا به این نیازها، در راستای تامین حقوق سهام‌داران و تحقق راهبردهای کلان کشوری، نیز از جمله اصول پذیرفته شده سهام‌داران و مدیریت بانک آینده است.

بانک آینده، در تلاش است؛ در قالب یک بانک تجاری پای‌بند به اصول و اخلاق حرفه‌ای و تخصصی بانکداری، در سطح جهانی و در داخل کشور، در چارچوب قانون عملیات بانکی بدون ربا، در طول یک دوره برنامه‌ریزی، در جمع بانک‌های تراز اول خصوصی کشور قرار گیرد.

منبع: سایت بانک آینده

مطالب مرتبط با این نوشته