وزارت ورزش و جوانان از پرداخت وام ازدواج متقاضیان سال گذشته خبر داد

مبلغ وام ازدواج

ناصر صبحی با بیان اینکه مبلغ وام ازدواج از مرداد سال ۹۵ به ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته است اظهار کرد: متقاضیان با مراجعه به شعب بانک‌های عامل می‌توانند فرایند دریافت وام را آغاز کنند.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه مبلغ وام ازدواج با پیگیری نمایندگان مجلس و همکاری بانک مرکزی از سال ۹۵ به بیش از ۳ برابر افزایش یافت گفت: امیدواریم وام ازدواج به زودی به میزانی افزایش یابد که شایسته تشکیل زندگی جوانان شود، چرا که با توجه به شرایط اقتصادی هرچند که این مبلغ افزایش یافته اما لازم است افزایش بیشتری پیدا کند. به گفته وی، حتی مبلغ کنونی جوابگوی نیازهای اصلی جوانان در آستانه ازدواج نیست.

 وام ازدواج

تنها متقاضیان سال گذشته قادر به دریافت وام هستند

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام توسط تمام متقاضیان در نوبت سال گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر تنها افرادی که امسال برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند، در انتظار دریافت وام هستند.

به گفته وی وزارت ورزش و جوانان تنها مسئولیت هماهنگی و مطالبه‌گری در این زمینه را به عهده دارد و پیگیری های لازم برای پرداخت به موقع وام‌ها را انجام می‌دهد.

 


- - - - - - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۰۵-مهر-۹۶        
 •   بازدید : : 332
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::