وام 30 میلیونی بدون سود بانک قرض الحسنه مهر ایران

با اعلام مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران سقف وام های این بانک از مبلغ 15 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یافت.بر این اساس بانک قرض الحسنه مهر ایران به بانکی اجتماعی تبدیل می شود که جهت هم افزایی توان گروه های مختلف اقدام به پرداخت تسهیلات از محل منابع مردم می نماید.وام 30 میلیونی بدون سود بانک قرض الحسنه مهر ایران علاوه بر ایجاد رضایت مندی بیشتر بین مردم و مشتریان بانک می تواند هزینه های بانک را به نحو چشمگیری کاهش دهد.جزئیات بهره مندی از این طرح در ذیل بررسی می شود.

بانکداری اجتماعی چیست

بانکداری اجتماعی نوعی از بانکداری می باشد که در آن بانکداران به فکر منافع اقتصادی نیستند و هدفشان کمک به اقشار کم درآمد و محرومان جامعه،حفظ محیط زیست،ارتقای فرهنگ و سلامت جامعه و کاهای عام المنفعه می باشد.بر این اساس بانک قرض الحسنه مهر ایران که از ابتدای تاسیس نه به دلیل کسب منفعت بلکه به دلیل ترویج فرهنگ قرض الحسنه و گسترش بانکداری اسلامی تاسیس شد اقدام به اجرای این طرح در همین راستا می نماید.


وام 30 میلیونی بدون سود بانک قرض الحسنه مهر ایران

بر این اساس بانک قرض الحسنه مهر ایران برای مشتریانی که در طرح بانکداری اجتماعی این بانک مشارکت دارند طبق سیاست های اعتباری تا سقف 30 میلیون تومان تسهیلات چهاردرصد با سود صفر پرداخت می کند.

مشخصات طرح:

 • حداقل دوره انتظار:3 ماه
 • سود: صفر درصد
 • کارمزد:4 درصد
 • حداکثر مبلغ وام:30 میلیون تومان
 • نیاز به سپرده گذاری:دارد
 • تعداد اقساط به ازای هر ماه سپرده گذاری:3.9 قسط

برای دریافت مبلغ 30 میلیون تومان مشتری می تواند با معدل سازی به همین مبلغ وام خود را دریافت نماید.

مثال1:مشتری می تواند با سپرده گذاری به مبلغ 33میلیون تومان به مدت 6 ماه وام 30 میلیون تومانی با اقساط 24 ماهه و مبلغ هر قسط 1.363.000 دریافت نماید.

مثال2:مشتری می تواند با سپرده گذاری به مبلغ 31 میلیون تومان به مدت 12 ماه وام 30 میلیون تومانی با اقساط 48 ماهه و مبلغ هر قسط 680.000 تومان دریافت نماید.

مثال3:مشتری می تواند با سپرده گذاری به مبلغ 75 میلیون تومان به مدت 4 ماه وام 30 میلیون تومانی با اقساط 36 ماهه و مبلغ هر قسط 909.000 تومان دریافت نماید.

می توانید جهت آشنایی با نحوه محاسبه کارمزد وام های قرض الحسنه مطلب ایران بانکر با عنوان “نحوه محاسبه کارمزد وام های قرض الحسنه” را مطالعه نمایید.

 


- - - - - - - - - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۲۰-تیر-۹۶        
 •   بازدید : : 112,880
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  14 نظر

  1. صابر گفت:

   سلام
   من نیازمند دریافت وام فوری به مبلغ ۳۰ میلیون تومان هستم
   سپرده هم میتونم بزارم
   لطفا منو راهنمایی کنین
   ممنون

  2. مرادی گفت:

   طولانی‌ترین زمان (حداکثر تعداد اقساط) برای تسویه وام ۳۰ میلیونی بدون سود بانک قرض الحسنه مهر ايران چقدر است؟
   برای آن چند ضامن نیاز است؟

  3. مرادی گفت:

   سوال دیگر
   برای مثال میتوان، با سپرده‌گذاری مبلغ ۶۰ میلیون به مدت ۱۲ ماه، ۳۰ میلیون وام با اقساط ۹۶ ماهه گرفت؟

  4. نقي ابراهيمي گفت:

   با سلام
   بنده با شرايط اعلامي فوق افتتاح حساب نموده ام . بعد از ۸ ماه به شعبه مراجعه كردم . شعبه به من گفتند به شما وام ۳۰ ميليوني تعلق مي گيرد ولي به يك نفر نمي توانيم ۳۰ ميليون وام دهيم بايد يك نفر از بستگان درجه يك معرفي كنيد (( ۱۵ ميليون به خودتان و ۱۵ ميليون به يك نفري كه معرفي كنيد تعلق مي گيرد )) .
   سوال بنده اين است:
   ۱ – چرا روز اول اطلاعات كافي به مشتري نمي دهند . بعد از اينكه پول را مي خوابانيد و نوبت وام شما مي شود تازه شرايط رو مي شود ؟؟
   ۲ – اصلا اين قانون درست است كه به صاحب حساب نمي توان بيش از ۱۵ ميليون وام قرض الحسنه داد؟؟

   • سلام.
    سقف وام برای هر نفر ۱۵ میلیون تومان بود که به تازگی به ۳۰ میلیون افزایش یافته است.

   • دوست گفت:

    سلام دوست عزیز از اینکه بانک قرض الحسنه مهر ایران رو برای دریافت وام انتخاب کردید خوشحال هستم . من بهتر میبینم که سوال دوم شما رو جواب بدم سقف قبلی وام قرض الحسنه ۱۵ میلیون تومان بود که دست خود بانک نیست و اصلا توسط بانک تعیین نمیشه و این سقف توسط بانک مرکزی مشخص میشه که جدیدا برای وام های قرض الحسنه ۲۰ میلیون تومان مشخص شده
    در مورد سوال اول هم این شرایط همان طور که عرض کردم برای تمامی بانک ها به صورت یکسان وجود داره و اگه شما سوال کرده بودید حتما بهتون جواب کامل میداند

  5. سجاد گفت:

   با سلام یه سوال دارم اگه ۵۰میلیون تومان رو ۱۲ماه تو بانک قرض الحسنه مهرایران بخوابونم مدت بازپرداخت ۳۰تومن وامم و مبلغ هر قسط چقدر میشه؟؟؟؟

  6. حسین گفت:

   سلام
   من رفتم شعبه های یکی از شهرستان گفتن بیشتر از ۲۰ میلیون نمیتونن وام بدن .چرا؟؟؟؟

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::