وام 15 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

ایران بانکر

وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

بازدید : 75,694

وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

در سال ۱۳۹۵ و طبق سیاست های اعتباری جدید در بانک قرض الحسنه مهر ایران مبلغ تسهیلات قرض الحسنه تا سقف هر شخص به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (۱۵ میلیون تومان) افزایش پیدا کرده است، وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران بر اساس اولویت بندی به افرادی پرداخت می شود که در امر تجهیز منابع مشارکت بیشتری داشته اند،بنابراین شما برای دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران ابتدا باید نسبت به افتتاح سپرده قرض الحسنه(جاری و یا پس انداز) اقدام نمایید، و  بعد از گذشت حداقل ۳ ماه دوره انتظار درخواست خود مبنی بر نیاز به تسهیلات را به مسئول شعبه ارائه دهید،مسئول شعبه نیز طبق سیاست های اعتباری بانک می تواند به شما تسهیلات قرض الحسنه ( کارمزد چهاردرصد و سود صفر درصد ) پرداخت نماید.

وام 15 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

دریافت تسهیلات با افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز

در صورتی که شما با مراجع به بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز نمودید می توانید حداقل بعد از سپری شدن ۳ ماه از تاریخ افتتاح حسابتان اقدام به دریافت تسهیلات نمایید،اما بدیهی است هرچه مدت زمان بیشتری از زمان افتتاح حساب شما گذشته باشد شرایط بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهاردرصد آسان تر و بلند مدت تر خواهد شد(مبلغ هر قسط کمتر می شود).به عنوان مثال در صورتی که شما معدل حسابتان ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال باشد بر اساس مدت زمانی که از تاریخ افتتاح حسابتان گذشته است می توانید مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال را با بازپرداخت های زیر دریافت نمایید.

دوره معدل گیری(تعداد ماه) ……………………………………مبلغ وام تعلق گرفته………………………………..بازپرداخت(تعداد اقساط)

۳ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال  ………………………………….۱۲ قسط یک ماهه

۶ ماهه ………………………………………………………… ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ………………………………….. ۲۴ قسط یک ماهه

۹ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ………………………………… ۳۶ قسط یک ماهه

 

دریافت تسهیلات با افتتاح سپرده قرض الحسنه جاری

شرایط دریافت تسهیلات قرض الحسنه چهار درصد(وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران) برای سپرده های جاری از مزیت بازپرداخت طولانی تر برخوردار می باشد و به ازای هر ماه سپرده گذاری شما تسهیلات به مدت ۴ ماه تقسیط می شود. در صورتی که در سپرده های قرض الحسنه پس انداز به ازای هر ماه سپرده گذاری بازپرداخت تسهیلات شما ۳ ماه می شود. بنابراین توصیه می شود جهت اقساط بیشتر و مبلغ قسط کمتر اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه جاری نمایید تا علاوه بر امکان دریافت دسته چک مدت زمان بازپرداخت اقساط وام شما بلند مدت تر شود.

دوره معدل گیری(تعداد ماه) ………………………………….مبلغ وام تعلق گرفته………………………………بازپرداخت(تعداد اقساط)

۳ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال  ………………………………….۱۲ قسط یک ماهه

۶ ماهه ………………………………………………………… ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال ………………………………….. ۲۴ قسط یک ماهه

۹ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال …………………………………..۳۶ قسط یک ماهه

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه نمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با انواع سپرده های بانکی می توانید مطلب ایران بانکر با عنوان انواع سپرده های بانکی را مطالعه نمایید

راهنمای معدل سازی و اقساط وام قرض الحسنه

 

برچسب ها::         

قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.