وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

در سال ۱۳۹۵ و طبق سیاست های اعتباری جدید در بانک قرض الحسنه مهر ایران مبلغ تسهیلات قرض الحسنه تا سقف هر شخص به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال (۱۵ میلیون تومان) افزایش پیدا کرده است، وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران بر اساس اولویت بندی به افرادی پرداخت می شود که در امر تجهیز منابع مشارکت بیشتری داشته اند،بنابراین شما برای دریافت وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران ابتدا باید نسبت به افتتاح سپرده قرض الحسنه(جاری و یا پس انداز) اقدام نمایید، و  بعد از گذشت حداقل ۳ ماه دوره انتظار درخواست خود مبنی بر نیاز به تسهیلات را به مسئول شعبه ارائه دهید،مسئول شعبه نیز طبق سیاست های اعتباری بانک می تواند به شما تسهیلات قرض الحسنه ( کارمزد چهاردرصد و سود صفر درصد ) پرداخت نماید.

وام 15 میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

وام ۱۵ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

دریافت تسهیلات با افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز

در صورتی که شما با مراجع به بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز نمودید می توانید حداقل بعد از سپری شدن ۳ ماه از تاریخ افتتاح حسابتان اقدام به دریافت تسهیلات نمایید،اما بدیهی است هرچه مدت زمان بیشتری از زمان افتتاح حساب شما گذشته باشد شرایط بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد چهاردرصد آسان تر و بلند مدت تر خواهد شد(مبلغ هر قسط کمتر می شود).به عنوان مثال در صورتی که شما معدل حسابتان ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال باشد بر اساس مدت زمانی که از تاریخ افتتاح حسابتان گذشته است می توانید مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال را با بازپرداخت های زیر دریافت نمایید.

دوره معدل گیری(تعداد ماه) ……………………………………مبلغ وام تعلق گرفته………………………………..بازپرداخت(تعداد اقساط)

۳ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال  ………………………………….۱۱ قسط یک ماهه

۶ ماهه ………………………………………………………… ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال …………………………………..  ۲۲ قسط یک ماهه

۹ ماهه………………………………………………………….. ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال …………………………………. ۳۳ قسط یک ماهه

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه نمایید.

جهت محاسبه معدل حساب و نحوه قسط بندی اینجا کلیک کنید

همچنین جهت آشنایی بیشتر با انواع سپرده های بانکی می توانید مطلب ایران بانکر با عنوان انواع سپرده های بانکی را مطالعه نمایید.

نکته:هم اکنون سقف وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

نحوه دریافت وام ۳۰ میلیونی بانک قرض الحسنه مهر ایران

در کانال تلگرام ایران بانکر عضو شوید تا قبل از توقف طرح تسهیلاتی از شرایط جدیدترین وام های فوری مطلع شوید.


- - - - - - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۱۳-تیر-۹۵        
 •   بازدید : : 212,364
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  241 نظر

  1. فرخی گفت:

   باسلام .
   میخواستم بدونم برای گرفتن وام ۱۵میلیونی توحساب چه قدر پول باشه ؟
   ممنون

   • سلام.باید معدل سازی به مبلغ 15 میلیون تومان انجام دهید که این امر مستلزم افتتاح حساب و تکمیل موجودی به همین مبلغ یا مبالغ بیشتر می باشد و یا در صورتی که معدل شما به مبلغ کمتری باشد می توانید با کاهش مدت زمان بازپرداخت اقساط مبلغ وام خود را بالا ببرید.

  2. علی هرندی زاده گفت:

   با عرض سلام ،بنده با توجه به مطالب ذکر شده در نحوه اعطای تسهیلات و قرائت بند بند آن نظریه خود را مبنی براینکه شرایطی که این بانک در راستای خدمت به عموم و مخاطبین خود را دارد بسیار حائز اهمیت است که نهایت تقدیر و تشکر از این بانک را داشت .باسپاس فراوان و در پناه حق تعالی

  3. مرتضي دادگر گفت:

   سلام. خسته نباشيد من پنج ميليون تومان دارم و ميخوام افتتاح حساب طرح فجر كنم وام بگيرم تا شش ماه بعد چقدر وچند ماه قسط ميشه
   ممنونم پاسخ بديد

   • سلام.بعد از 6 ماه مبلغ 50 میلیون ریال با بازپرداخت 24 ماهه به شما تعلق خواهد گرفت بعلاوه 6 ماه به مناسبت طرح فجر درنتیجه مبلغ 50 میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با بازپرداخت 30 ماهه و اقساط هر ماه به مبلغ 180 هزار تومان.

  4. پارسایی گفت:

   سلام.من میخواستم از طرح فجر استفاده کنم ..سه میلیون تومان دارم ومیخواهم سپرده کنم سقف وامی که پرداخت می شود چقدر هست؟؟؟مرسی

   • سلام.برابر با معدل حساب شما بانک به شما وام پرداخت می کند.حال اگر شما 3 میلیون تومان افتتاح حساب انجام دهید بانک نیز به شما 3 میلیون تومان وام پرداخت می کند.البته در صورتی که مدت زمان بیشتری پول خود را در بانک نگهداری کنید بانک می تواند مبلغ بیشتری نیز به شما پرداخت نمایید.
    مثال:در صورتی که 3 میلیون شما 9 ماه در حساب بماند می توانید همان 3 میلیون تومان را وام دریافت نمایید با بازپرداخت 42 ماهه و یا 6 میلیون تومان بازپرداخت حدود 20 ماهه.

  5. مجتبی گفت:

   سلام، من رفتم افتتاح حساب کردم گفتن با 6 ماه سپرده، اقساط 18 ماهه تعلق میگیره که با 6 ماه طرح فجر میشه 24 ماه…که با گفته شما تفاوت دارد؟

  6. محسن گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشيد
   بنده ١٥ تومن سپرده قرض الحسنه در تاريخ ٩٥/١٠/٢٩ گذاشتم. ميخوام بدونم اگر اول خرداد ماه درخواست وام كنم حدودا چقدر طول ميكشه وام بمن تعلق بگيره و اقساطش چند ماهه ميشه. اگر مرداد ماه درخواست كنم چطور؟!؟

   • سلام.
    مبلغ 15 میلیون وام به شما تعلق می گیرد در صورتی که ابتدای خرداد اقدام به دریافت تسهیلات نمایید بازپرداخت آن حدود 18 ماه خواهد شد و ابتدای مرداد ماه اقساط آن حدود 26 ماه می باشد.
    توصیه میکنم با افزایش موجودی حساب حداقل به مبلغ 3 میلیون تومان به مدت حداقل 2 ماه از طرح فجر استفاده نمایید که علاوه بر اینکه مبلغ وام شما افزایش پیدا میکند 6 ماه بازپرداخت هدیه توسط بانک به شما تعلق می گیرد. و در ابتدای مرداد می توانید وام خود را با بازپرداخت حداقل 32 ماهه یا بیشتر دریافت نمایید.

  7. behzad گفت:

   سلام
   من 3ماه پیش مبلغ 10ملیون سپرده گذاری کردم.وبعد 45روز 20ملیون دیگه هم به سپرده اضافه کردم که میشه 30ملیون.
   امروز رفتم بانک گفت که معدل حسابم شده 16 ملیون .
   خوب حال من یه وام 15 ملیونی میخوام با بازپرداخت 36 ماه .چقدر دیگه باید صبر کنم
   ممنون میشم راهنمای کنید

   • سلام بعد از حدود 5 تا 6 ماه و در شرایطی که موجودی حساب خود را کاهش ندهید. پیشنهاد می شود از طرح فجر استفاده نمایید.شرایط طرح فجر در همین سایت با عنوان شرایط طلایی تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران موجود می باشد می توانید مطالعه و از آن بهره ببرید.

  8. behAd گفت:

   خیلی مممون از راهنمایتون

  9. behzad گفت:

   خیلی ممن ن از راهنمایتون

  10. الناز گفت:

   سلام من اول اذر95…. 15 میلیون گذاشتم بانک مهر اگه برای وام 15میلیون اردیبهشت سال96 اقدام کنم اقساطش چندماهه میشه و مبلغ هر قسط چقدره؟

  11. الناز گفت:

   سلام برای دریافت وام 15 میلیونی اخر اردیبهشت 96 اگر اقساط 24 ماهه باشه مبلغ بازپرداخت هر قسط چقدر میشه؟

  12. الناز گفت:

   و همینطور برای دریافت وام چه چیزهایی لازمه(ضامن/چک/….؟؟
   ممنون میشم پاسخ بدید

  13. امیر گفت:

   باسلام و خسته نباید من ۵ میلیون میخوام سپرده بدم و ۳ ماه دیگه وام‌۱۵ میلیون تومانی دریافت کنم میشه بگید اگه ۳ ماهه وام رو بگیرم ماهی چقد و در چند قسط باید پرداخت کنم با تشکر

   • سلام با 5 میلیون سپرده مبلغ وام تعلق گرفته به شما 5 میلیون تومان می باشد.در شرایط عادی بازپرداخت 12 ماهه(بعد از گذشت 3 ماه از افتتاح حساب)در صورتی که از طرح فجر استفاده نمایید می توانید همان 5 میلیون را بین 15 تا 18 ماهه دریافت نمایید.برای دریافت 15 میلیون وام باید حداقل 15 میلیون سپرده گذاری نمایید و یا اینکه مبلغ کمتر مثلاً 8 میلیون را مدت زمان بیشتری (بین 6 تا 9 ماه در حساب نگهداری نمایید.

  14. سعيد گفت:

   شرايط خوبه البته براي اوناييكه وضع ماليشون بد نيست و حداقل مبلغ سپرده رو دارن تا معدل حساب بگيرن انشا.. عاقبت همه ختم بخير بشه الهي آمين

  15. هوشنگ گفت:

   سلام . ده میلیون دارم اگر در پانزده اسفند در بانک بگذارم برای دریافت ده میلیون وام چقدر باید صبر کنم وقسط آن چقدر می شود شما گویا با صدا وسیما هم قرارداد دارید آیا برای بازنشسته صدا وسیما ضامن لازم است یا نامه سازمان کافی است ؟

   • سلام بستگی به توان بازپرداخت اقساط شما دارد.شما می توانید بعد از 3 ماه و یا 9 ماه 10 میلیون تومان وام را دریافت نمایید لیکن بعد از 9 ماه قسط شما هر ماه 270 هزار تومان می شود و بعد از 3 ماه حدود650 (با توجه به قرار گرفتن در محدوده طرح فجر بانک).
    بله بانک قرض الحسنه مهر ایران با بسیاری از نهادها و سازمان ها و ادارات قرارداد دارد.شرایط ضمانت بستگی به شرایط شعبه،منطقه و خوش حساب بودن مشتری دارد و رئیس شعبه تصمیم گیرنده است.

  16. طاهر گفت:

   شرایط ضامن رو لطفا بفرمایید برای 150،000،000ریال با تقسیط 12 ماهه
   با تشکر

  17. فرشاد گفت:

   باسلام
   من شهریور 95 اقدام به افتتاح حساب کردم و تا الان موجودی حسابم رو به 14 میلیون رسوندم. سوال اولم اینه که هنوز حداکثر تسهیلات 15 میلیون هست؟ و دوم اینکه اگر بخواهم 15 میلیون وام با بازپرداخت 36 ماهه بگیرم باید چه مقدار دیگه توی حسابم واریز کنم و تا چه مدت باید صبر کنم.

   ممنون

   • سلام.موجودی کنونی ملاک نمی باشد بلکه میانگین حساب ملاک می باشد.بله فعلاً سقف فردی هر مشتری 15 میلیون تومان می باشد.بعد از حدود 9 یا 10 ماه در صورت معدل سازی به مبلغ 15 میلیون می توانید وام 15 میلیونی با بازپرداخت 36 ماهه دریافت نمایید.

  18. حمید رضا گفت:

   سلام ،و با تشکر از حوصله جنابعالی:بنده 28میلیون از اول ابان در حسابدارم البته با احتساب 3 ملیونی که در طرح فجر واریز نمودم به عدد 31 میلیون رسیدم جهت اخذ وام در پایان اردیبهشت میزان دریافت وام و تعداد اقساط چگونه محاسبه خواهد شد.

   متشکرم

  19. مهدی گفت:

   سلام-
   اقای محمدی جسارتا اگر پول رو در بانک مهر ایران سپرده گذاری کنیم و بنا به هر دلیلی بانک دچار ورشکستگی شود، چه طور می تونیم پول رو وصول کنیم؟

   • سلام.برای پاسخ به سوال شما نیازمند بررسی ساختار بانک-مجوزها-سهامداران و اعتبار بانک می باشیم.
    بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان اولین بانک تخصصی قرض الحسنه و تحت نظارت بانک مرکزی می باشد(می توانید با مراجعه به وبسایت بانک مرکزی لیست بانک ها و موسسات مجاز رو ملاحضه نمایید).
    سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران 10 بانک بزرگ و دولتی می باشند از قبیل بانک های (ملی-صادرات-کشاورزی-تجارت-مسکن-توسعه صادرات-سپه و… )
    با وجود اینکه هنوز یک دهه از فعالیت این بانک نگذشته اما توانسته در بسیاری از شاخص ها از جمله منابع قرض الحسنه و مطالبات و خوشنامی برند از بسیاری از بانک های سهامدارش پیشی بگیرد.بانک قرض الحسنه مهر ایران جزو معدود بانک هایی می باشد که در این شرایط رکود اقتصادی توانسته سودده باشد.
    پس با خیال راحت در بانک های دارای مجوز رسمی از جمله بانک قرض الحسنه مهر ایران که علاوه بر مجوز دار بودن سوددهی مناسبی نیز دارد سرمایه گذاری نمایید تا علاوه بر کسب اجر معنوی و کمک به همنوعانتان از دیگر مزیت های آن نیز بهره مند شوید.

  20. جواد قریشی گفت:

   با سلام و خسته نباشید به خاطر وقت و حوصله ای که برای پاسخگ.ی میزارید.
   من مبلغ 20 تومن داشتم. می خواستم ببینم بعد از 6 ماه که وام 15 میلیونی می خوام بگیرم، ی تونم تعداد اقساطش را بیشتر از 36 ماه کنم مثلا 48 ماهه بشه؟ یا چقدر دیگه علاوه ب اون 6 ماه باید توی حساب بانک بمونه تا تعداد قسطش رو بیشتر از 36 کنم. با سپساس فراوان.

  21. بزرگي گفت:

   سلام خسته نباشيد . بنده از تاريخ 1395/10/01 نزد شعبه گلسار رشت با 17 م حساب جارب باز كردم و بعد از دو هفته به 30 م موجودي خود را افزايش و در حال حاضر 32 م موجودي دارم.
   1-اگر در تاريخ 1396/01/30 جهت گرفتن وام با همين موجودي اقدام نمايم چه ميزان وام در چند قسط تعلق ميگيرد؟
   2-با باز پرداخت 36 ماهه و 30 ماهه هر كدام چه ميزان وام تعلق ميگيرد؟
   3 – آيا طرح فجر شامل حال بنده ميشود يا بايد اقدام خاصي براي استفاده از طرح فجر انجام دهم؟
   ممنون و سپاس

   • سلام.1-پیشنهاد من حداقل 6 ماه بعد از افتتاح حساب می باشد.یعنی 95.03.30 که بازپرداخت شما حدود 22 ماه خواهد شد.
    بدلیل عدم ثبات مبلغ در این مدت بصورت دقیق نمی توان معدل را محاسبه نمود و باید از سیتم معدل گیری در بانک استفاده شود.
    شرایط طرح فجر:در محدوده زمانی ماههای بهمن و اسفند می باشد و حداقل باید افزایش 30 میلیون ریال به مدت 2 ماه انجام پذیرد تا شامل این طرح شوید.بنابراین اکنون شما مشمول طرح فجر نمی شوید اما تا پایان سال فرصت افزایش موجودی جهت بهره بردن از مزایای این طرح را دارید.

  22. محمد حسین حکمی گفت:

   سلام. خسته نباشید. لطفا به سیاستگذارهای بانک بفرمایید طرحهای متنوع خود جهت ثبت در گینس ارائه فرمایند. آقاجان اگر جوون دربدر پول داشت که بیاد پس انداز کوتاه مدت یا بلند مدت بکنه نیازی به طرح پیوند نداشت بیایید دست بدست هم دهید و باری ازدوش مردم بردارید نه اینکه فشارها را مضاعف کنید.ممنون

  23. حمید رضا گفت:

   سلام و تشکر از اینکه وقت میگذارید:آیا بنده میتوانم پس از اخذ وام قرض الحسنه پس انداز در پایان اردیبهشت 96حساب پس انداز جاری باز نموده و پس از 3 یا6 ماه وام دوم بگیرم ویا اینکه باید وام اول را تسویه نمایم.

   • سلام.خواهش میکنم.
    هم اکنون سقف فردی تسهیلات برای هر شخص 150 میلیون ریال می باشد.مشتری می تواند همزمان 2 یا 3 وام فعال در بانک قرض الحسنه داشته باشد به شرطی که مجموع آنها از 150 میلیون ریال تجاوز نکند.به عنوان مثال در صورتی که شما وام به مبلغ 100 میلیون ریال دریافت کرده باشید باز هم می توانید تسهیلات تا سقف 50 میلیون ریال دیگر دریافت نمایید.درصورتی که وام شما مبلغ 150 میلیون ریال باشد لزوماً باید وام شما تسویه شده باشد تا بتوانید از تسهیلات مجدد در بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده نمایید.

  24. حمید رضا گفت:

   با سلام و تشکر مجدد:بهره وام قرض الحسنه جاری برای 6 ماه خواب چند درصد محاسبه میگردد.

  25. حمید رضا گفت:

   با سلام و عرض ادب:اگر سقف وام15 میلیون تومان است پس چگونه با خواباندن 30 میلیون تومان میتوان وام 30 میلیونی گرفت،سوال بنده این است که ایا میتوان با افتتاح حساب پس انداز جاری غیر از وام فوق وام 15 میلیونی نیز میتوان گرفت گرفت یا خیر.

   متشکرم از پاسخگویی جنابعالی

   • سلام.در صورتی که معدل حساب شما بالای 15 میلیون باشد مازاد آن را می توانید به افراد درجه یک خانواده خود واگذار نمایید و به اسم 2 نفر 30 میلیون را دریافت نمایید.هر شخص حداکثر سقف 15 میلیون می باشد در صورت تسویه وام قبلی می تواند وام جدید دریافت نماید.

  26. فرهنگ گفت:

   سلام:با عرض سلام و ادب،تفاوت وام قرض الحسنه پس انداز با جاری و همینطور میزان بهره انها با هم متفاوت هست یا خیر.

  27. مجیدمحمدی گفت:

   خیلی طرح خوبی داری

  28. شاهین گفت:

   با سلام
   من میخوام ابتدا ۵ تومن سپرده بزارم و تا سال دیگه ماهانه ۲ تومن اضافه کنم تا بشه ۲۰ میلیون.
   آیا وام ۱۵ میلیونی به من تعلق میگیرد؟ با چه تعداد قسط؟

  29. مهدی گفت:

   سلام خواستم بگم من ده میلیون تومان پول دارم میخوام وام بگیرم .اگر تا ۹ماه پولمو سپرده کنم میتونم وام ۱۵ تومنی بگیرم .اقساطش چند ماهه است.ماهی چقد باید بدم..مرسی

  30. محسن گفت:

   سلام
   با هر مقدار سپرده بیشتر چه مقدار به باز پرداخت اضافه میشه و سقف مدت باز پرداخت چقدر هستش ؟
   مثلا اگر 40 میلیون پول بذارم و بخوام 15 میلیون بعد از 6 ماه بگیرم باز پرداختش چه طور حساب میشه ؟

   • سلام.حداکثر دوره بازپرداخت 36 ماهه می باشد.در طرح فجر تا 42 قابل افزایش می باشد.
    بعد از اینکه مشتری شرایط بازپرداخت 36 ماه را بدست آورد در صورتی که سپرده خود را بیشتر نگهداری نماید به مبلغ وامش اضافه می شود.

  31. رضا گفت:

   باسلام،میخواستم درمورد ضمانت بپرسم برای 15میلیون چطوره،مثلامیشه یه گواهی کسرازحقوق باچک یا سفته داد،یاحتما دونفرکسراز حقوق میخواد،،،ووام گیرنده حتما باید کارمند باشه یا نه خانم واقا هم فرقی نداره

  32. امیرحسین گفت:

   با سلام بنده از مهر 95 با مبلغ یک ملیون تومان افتتاح حساب کردم و هر ماه حدود 1 ملیون ب مبلغ فوق اضافه میکنم و موجودی الان حساب من 7 ملیون است.حال با توجه به اینکه هر ماه یک ملیون ب موجودی حسابم اضافه میکنم برای دریافت وام 15 ملیونی با سود 4 درصد چند ماه باید صبر کنم؟ و شرایط احتساب امتیاز برای حساب من ک ماه ب ماه ب مبلغش اضافه میکنم چیجوریه؟ ممنون

  33. محمد ب گفت:

   با سلام من قبلا یه وام 5 میلیونی قرضالحسنه دریافت کردم البته با کارکرد ده ماهه که بماند از زمان درخواست وام تا زمان دریافت وام دو ماه دیگر هم معطل شدم ( 12 ماه انتظار ) به حساب بانک همان ده ماه انتظار شد (30=3*10 اقساط 30 ماهه) بجای 36 ماهه چه تضمینی هست که بار دوم چند ماه تلف شده به نفع بانک و ضرر من دوباره تکرار نشود .
   اصولاً چرا مسئولین بانک مشتری ها را به بهانه پیچ خم های تشکیل پرونده (درخواست تسهیلات + موافقت مثلاً مدیر کل یا مدیر عامل + انتظار در صف دریافت کنندگان وام و ……. ) مدت دو یا سه ماه پس از درخواست وام بدون احتساب این مدت در تعداد اقساط سرگردان نمایند .
   آیا این از سیاست های بانک برای استفاده بیشتر از سپرده مشتزیان نیست؟

  34. امین نوروزی گفت:

   با عرض و سلام و خسته نباشید
   بنده مادرم بیمار هست و هرچه سریع تر باید نسبت به عمل ایشان اقدام کنم
   و فرصت برای سپرده گذاری و منتظر ماندن ندارم
   هیچ گونه وامی وجود ندارد که من بتوانم هرچه سریع تر وام رو دریافت کنم
   این هم عرض کنم مادر بنده بازنشسته هستن
   ممنون میشم راهنمایی کنید
   با تشکر

  35. محسن ، سهرابی گفت:

   سلام ، بنده ۹۵/۱۱/۲۹ مبلغ ۲۵ میلیون با شرایط قرض الحسنه افتتاح کردم و مبلغ ۱۵ میلیون وام لازم دارم آیا شرایط ویژه فجر شامل حالم میشه ؟ و معدل حسابم چطور هستش کی میتونم برای وام با اقساط ۳۶ ماهه مراجعه کنم ، تشکر

  36. زهره کریمی گفت:

   با سلام وخسته نباشید خدمت شما من در شعبه شما 11ماه پول گذاشتم معدل شده 10میلیون ولی باز پرداخت وامم رو با هزار التماس گذاشتن 24ماه درصورتی که شما میگید توجدول زمان بندیتون 9ماه گذاشتن باز پرداخت 36ماه هستش یعنی هر 1 ماه برابر با 4ماه هستش یعنی من باید قانونا وامم 44ماه بازپرداختش باشه.میشه یه توضیح بدید ممنون از لطفتون

  37. رضا گفت:

   باعرض سلام وخسته نباشیدببخشیدمیخواستم بپرسم که برای دریافت وام 15میلیون تومانی حتمابایدپول سه ماه داخل حساب بمونه؟یامیشه مبلغ بیشترگذاشت وازمدت زمان موندن پول داخل حساب کم کردمثلابه جای این که15میلیون سه ماه داخل حساب بمونه 30تومن.2ماه داخل حساب بمونه؟ ممنون ازراهنماییتون باتشکر

  38. حسین رجبی گفت:

   سلام. اگر 40 میلیون تومان تو بانک بگذارم بعد از چهار ماه چقدر وام با چه مدتی و هرماه چقدر باید باز پرداخت بشود. متشکرم

  39. علی گفت:

   باسپرده گذاری هفتاد میلیون پیشنهاد شمالطف کنید

  40. رحمان گفت:

   سلام اگر بنده 50میلیون تومن 6ماه در حسابم باشه و یا اگر 100میلیون تومن پول 6ماه در حسابم باشه چقدر وام به بنده تعلق میگیرد

  41. آریا سرپولکی گفت:

   یا سلام و احترام

   خواستم بدونم بابت ضمانت کسر از حقوق نیاز میباشد؟

  42. باران گفت:

   سلام
   اصلا این وام صرف نمیکنه
   چون بازپرداختش کمه درسته با 4 %هستش ولی اارزش نداره اصلا

  43. باران گفت:

   تازه در مدت این سه ماه بانک سود میکنه از پول مشتریان……..

  44. زهره کریمی گفت:

   با سلام وخسته نباشید خدمت شما من در شعبه شما ۱۱ماه پول گذاشتم معدل شده ۱۰میلیون ولی باز پرداخت وامم رو با هزار التماس گذاشتن ۲۴ماه درصورتی که شما میگید توجدول زمان بندیتون ۹ماه گذاشتن باز پرداخت ۳۶ماه هستش یعنی هر ۱ ماه برابر با ۴ماه هستش یعنی من باید قانونا وامم ۴۴ماه بازپرداختش باشه.میشه یه توضیح بدید ممنون از لطفتون

  45. زهره کریمی گفت:

   با سلام وخسته نباشید خدمت شما من در شعبه شما ۱۱ماه پول گذاشتم معدل شده ۱۰میلیون ولی باز پرداخت وامم رو با هزار التماس گذاشتن ۲۴ماه درصورتی که شما میگید توجدول زمان بندیتون ۹ماه گذاشتن باز پرداخت ۳۶ماه هستش یعنی هر ۱ ماه برابر با ۴ماه هستش یعنی من باید قانونا وامم ۴۴ماه بازپرداختش باشه.میشه یه توضیح بدید ممنون از لطفتون منتظر جواب شما هستم

  46. آیرین صفری گفت:

   باسلام و خواسته نباشید خدمت آقای محمدی. لطفا در صورت امکان به شئوالات زیر پاسخ بدید. ممنون. 1- طرح فجرالان ادامه داره یا نه 2- با افتتاح حساب به مبلغ 25 میلیون تومان بعد ازچندماه 15 میلیون با بازپرداخت 36 ماهه میدند.3- حساب جاری با پس انداز چه فرقی دارند. تشکر . منتظر جوابتان هستم

  47. کیوان شریفی گفت:

   با سلام .خواستم بدونم اگه من ۲ تا حساب جداگانه تو دو شعبه جداگانه باک شما داشته باشم .میتونم ۲ تا وام دریافت کنم

  48. مرادی گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   بنده ۲۰ آذر ماه افتتاح حساب کردم و در بهمن و اسفند ماه حدود ۱۰ میلیون به موجودیم اضافه کردم. الان موجودیم ۲۵ تومانه.
   آیا طرح فجر شامل بنده هم میشه به شرطی که بخوام ۲۰ تیر ماه درخواست وام بدم؟
   تعداد اقساط و مقدار هر قسط چقدر میشه؟
   با تشکر از وقتی که اختصاص میدید برای پاسخگویی

  49. شهرام احمدی گفت:

   سللام ، مبلغی که اول حساب باز میکنیم بلوک میشه یا همرته وام بهمون میدن؟مثلا ده میلیون بذاریم بعدا 20 میلیون میگیریم یا 10 میلیون؟ خیلی متشکرم

  50. مامان سروین گفت:

   سلام ووقت بخیر… ببخشید واسه گرفتن وام ازچکهای برگشتی هم استعلام میشه یانه ؟؟؟؟

  51. حسن گفت:

   سلام من مبلغ 1000000000ریال معادل100میلیون تومان 3ماه پیش سپرده گذاری کردم میخوام بدونم اگربخوام 20میلیون وام بگیرم شرایط باز پرداخت چه جوریه. میشه بیشتر از36 ماه باشه

  52. علی گفت:

   سلام من ۲۰فروردین امسال با ۴۵۰۰ افتتاح حساب کردم ومیخوام پایان مردادماه وام بگیرم در ضمن در حین این مدت موجودی بیشتر میکنم مثلا حقوق واریز میکنم به حساب ودر مواقع لازم برداشت میکنم ودر خردادماه تقریبا ۴ملیون دیگه واریز میکنم حالا سوالم اینه من چقدر وام میتونم در اوایل شهریور بگیرم ومدت باز پرداخت چقدر است ممنون با تشکر

  53. شیوا گفت:

   سلام و خسته نباشید خدمت شما.ببخشید من اواخرمهرماه 95مبلغ دو میلیون و چهارصد هزار تومان به حسابم واریز کردم واواخر اذر ماه نیز800تومن دیگر واریز نمودم.که جمعا پولم3میلیون تومن شد.اما در ماه بهمن ماه مجبور به برداشت 2میلیون تومان شدم.اما حدود یکی دو هفته بعد دوباره 2میلیون تومن رو واریز کردم به حسابم.بعد اسفند ماه هم مبلغ 2میلیون دیگر بحسابم واریز کردم که جمعا شد5میلیون تومان.اما اواسط فروردین ماه 96باز مبلغ 500تومن از حسابم برداشت کردم.اگر من بخوام واسه تیر ماه وام بگیرم چقدر وبا اقساط چند ماه.ومبلغ هر قسطم چقدر میشود؟

  54. محمد گفت:

   سلام من 22 میلیون تومن پول دارم اگه یه وام 5 تومنی بخوام چه مدت باید تو حسابم بمونه ؟ ایا یک ماهه کافیه یا خیر ممنون

  55. مرتضی گفت:

   با سلام
   لطفا در مورد گرفتن وام از بانک قرض الحسنه مهر ایران مرا راهنمایی کنید
   1- در مورد کارمزد تسهیلات 4% یا 3% یا 2% به چه صورت است ایا با کاهش کارمزد تعداد اقساط کاهش میابد ؟
   2- در مورد شرایط ضامن ها آیا ضامن باید کارمند رسمی با گواهی کسر از حقوق باشد یا از بخش خصوصی هم قبول می کند ؟

   با تشکر

  56. مرجانی گفت:

   با سلام و وقت به خیر
   من اگه با 8 میلیون افتتاح حساب کنم چه زمانی بهترین زمان برا برداشت وام 15 میلیونی میشه
   لطفا تعداد اقساط و مبلغشم بفرمایید؟

  57. حامد گفت:

   سلام من در طرح فجر یعنی 12 بهمن 18 میلیون واریز کردم و تا الان این مبلغ رو به 32 میلیون افزایش دادم میخواستم بپرسم آیا بانک بیشتر از 15 میلیون یعنی 25 میلیون هم وام میدهد و کی باید اقدام کنم برای دریافت وام -معدل گیری که کارشناس طی 3 ماه انجام داد 142 بود متشکرم

  58. احمد رضا گفت:

   با سلام.من ابتدای این ماه یعنی اردیبهشت 96 افتتاح حساب کردم با موجودی 8 میلیون تومن.اگه تا شهریور ماه 96ماهانه 1میلیون و 200 هزار تومن واریز کنم ب حساب و موجودیمو در شهریور ماه ب 15 میلیون برسونم ؛شرایط وام 15 میلیونی ک به من تعلق میگیره ب چه شکل خواهد بود؟

  59. مختار گفت:

   سلام خسته نباشید من نزدیک 8 ماهه 8میلیون تو حسابم هست بخوام وام 15میلیونی بگیرم اقساط وامم هر ماه چقدر میشه؟ با تشکر

  60. فرهنگ گفت:

   سلام،ایا بانک مهر در سال 96 احتمال افزایش سقف وام 15 میلیونی در برنام کاری خود دارد یا خیر.جنابعالی در یکی از پاسخ هایتان بیان نموده اید که امکان دریافت وام بیش از 15 میلیون وجود دارد.

  61. علی گفت:

   سلام من با میانگین ۵ ملیون که اواسط فروردین حساب باز کردم ومیخواهم اواسط شهریور وام بگیرم.حالا اواسط شهریور چقدر وام میتونم بگیرم ومدت باز پرداخت چقدر است ممنون

  62. حامد گفت:

   سلام
   من 15 تومن وام میخوام ، میخواستم بدونم چقدر پول چند ماه باید بزارم (حداکثر 3 یا چهار ماه)و تعداد اقساط و مبلغ هر قسط چقدر میشه؟

  63. حامد گفت:

   یعنی 42 تومن سه ماه بزارم که بعد سه ماه 15 بهم وام بدن؟خیلیه…

  64. شاهین گفت:

   با سلام،من الان ۵ میلیون تومان دارم اگه با این مبلغ الان حساب باز کنم بعد از ۳ ماه و ۶ ماه چقدر وام و با چه درصدی می توانم بگیرم؟ممنون.

  65. سعیده گفت:

   سلام .خسته نباشید .من ده میلیون تومن پول دارم میخوام ازاین طرح استفاده کنم .اگ بخوام تیرماه این وام رو دریافت کنم چقدر به من وام تعلق میگیره و اقساطش چندتومن و چندماه میشه …یک دتیا ممنون .

  66. حسين مازوچيان گفت:

   ببخشيد بنده يكصد ميليون واماحتياجدارم
   موجوديم چقدر باشه و كارمز بازپرداخت چقدره

  67. پریسا گفت:

   سلام من 20تومن دارم و میتونم 6ماه سپرده کنم میخواستم ببینم چقدر وام بهم تعلق میگیره و بازپرداختش چند ماهه؟

  68. پریسا گفت:

   لینک بالارو باز نمیکنه

  69. حسین فدوی گفت:

   سلام من 15 میلیون تومان وام نیاز دارم ولی هیچی پول برای افتتاح حساب ندارم

   • سلام.به دلیل تعداد زیاد درخواست های تقاضای وام بدون معدل حساب بانک نمی تواند به همه آنها جواب مثبت بدهد.لیکن می توانید درخواست خود را از طریق سایت بانک قرض الحسنه مهر ایران ثبت نمایید تا در نوبت قرار گیرید.

  70. میترا گفت:

   سلام من یه سوال پرسیدم و متاسفانه جوابی دریافت نکردم. حداقل از 3 شعبه من پرسیدم و میگن همچین وامی نداریم. کدوم شعبه این وامو میده لطفا راهنمایی کنید

  71. متقاضی گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید,اگر ۳۰تومن سپرده بگذاریم بعد ۳ماه میشه ۱۵تومن با بازپرداخت ۳۶ماهه بگیریم؟اگر نه چند ماه ۳۰تومن بمونه میشه ۱۵تومن با باز پرداخت ۳۶ماهه گرفت؟ایا بازپرداخت بیشتر از ۳۶ماه هم داریم؟

  72. حمید گفت:

   سلام
   با تشکر از وقتی که برای پاسخگویی به سوالات می گذارید.
   من الان حدود 100 میلیون تومان پول دارم و با توجه به نیاز ضروری ام در 3-4 ماه آینده، می خواهم با 3 یا 4 ماه سپرده گذاری، بیشترین مقدار ممکن وام 4 درصد بگیرم.
   ممکن است راهنمایی کنید که آیا باید کل 100 میلیون تومان را در یک حساب بگذارم و یا در دو یا چند حساب جدا (به حساب خود، همسر و …)، و این که سر 3 ماه یا 4 ماه سپرده گذاری، چند میلیون تومان وام به من تعلق می گیرد؟

   • سلام.
    می توانید در یک حساب پول خود را سپرده نمایید و هنگام دریافت وام به نام خود و چند نفر ازبستگان وام دریافت نمایید.
    مقدار وام می تواند بسیار متغیر باشد بسته به نیازتان و توانایی بازپرداخت اقساط باید مبلغ را انتخاب کنید.پیشنهاد می کنم برای محاسبه دقیق به شعب بانک مراجعه نمایید.

  73. رها صبوری گفت:

   سلام من میخواستم بدانم یک میلیون دارم وقصدم این که پانزده میلیون وام بگیرم با این مبلغ نیز میتونم وام بگیرم به چه صورتی

  74. علی گفت:

   با سلام.
   1. این طرح الان هم قابل پرداخت است؟اسم طرح چیست؟ چون من از دو شعبه شهرستان بیرجند سوال کردم جز طرح کارکرد حساب طرح دیگری نداشتند
   2.طرح کارکرد حساب دقیق چطوری است؟ به ازای هر ماه چند درصدش وام تعلق میگیره با بازپرداخت چند ماهه؟ (چون پرسیدم گفتند به ازای هر ماه 3 ماه بازپرداخت اضافه میشه ولی دوستان اینجا گفته بودند به ازای هر ماه 4ماه )
   3. طرح فرهنگیان چطوری است؟

  75. حسین گفت:

   باسلام ضمن تشکر از پاسخگوییتون
   1. طرح پس انداز با جاری چیست؟ ظاهرا یکی است
   2. اگه 10 تومن 4 ماه بذارید 10 تومن وام چند ماهه تعلق میگیره؟
   3. اگه 10 تومن 8 ماه بذارید 10 تومن وام چند ماهه تعلق میگیره؟
   4.اگه 10 تومن 8 ماه بذارید 5 تومن وام چند ماهه تعلق میگیره؟

  76. حسن گفت:

   سلام.
   به ازای هر ماه سپرده گذاری چنقد وام اقساط وام تعلق میگیره؟
   اگه ممکنه شماره تلفن یا آیدی تلگرامتون بگذارید ممنون میشیم

  77. علی گفت:

   باسلام.
   1.اگه 10میلیون بدارید بانک. بعد از 4ماه 10تومن وام با بازپرواخت چندماهه؟
   2.آگه 10تومن بداریمبعد از 4ماه 5تومن وام برداریم تعداد اقساطش چند ماه است؟
   باتشکر از مدیریت سایت

  78. امید گفت:

   سلام.
   الان که سال ۹۶ هست هنوز این طرح موجود هست؟ من میخواهم ۲۰میلیون تومان به مدت ۵ماه بزارم بعد از این مدت چقدر میتونم وام برداشت کنم؟ و با چه مبلغی؟ و شرایط ضامن چی هست

   • سلام.بله.این طرح هم اکنون اجرا می شود.شرایط ضامن به شعبه بستگی دارد اما معمولاً برای 20 میلیون وام 2 ضامن اداری مورد نیاز است.بعد از 5 ماه میتونید 20 میلیون و یا بیشتر و کمتر دریافت نمایید(بازپرداخت آنها متغیر می باشد)

  79. علی گفت:

   ببخسید من چند روز گذاشتم ولی تاببد نشده

  80. رها گفت:

   سلام. وقت بخیر. در حال حاضر طرحی مانند طرح فجر برای بیشتر شدن اقساط بازپرداخت درحال اجرا می باشد؟

  81. مجتبی گفت:

   سلام؛
   طبق خود سایت بانک “http://credits.qmb.ir:10010/Default.aspx”
   جهت دریافت وام 15 میلیونی حداقل میانگین موجودی 6ماهه مبلغ 156,300,000 ریال می باشد، نه 15 میلیون.
   صرفا جهت اطلاع.

  82. افشین گفت:

   سلام میخواستم بپرسم تمام 15 میلیون رو میشه از حساب برداشت یا مبلغی از آن قابل برداشت نیست؟

  83. معین گفت:

   سلام خسته نباشید.من دوتا سوال داشتم یکی اینکه من مبلغ 8میلیون سپرده گذاری کردم الان حدود هفتاد روز گذشته الان میتونم 4میلیون وام بگیرم یا باید سه ماه پر بشه،سوال دومم اینکه بعد از اخذ وام مبلغی که سپرده گذاری کردم میتونم بردارم یا به عنوان ضمانت تو حساب نگه داشته میشه؟

  84. مهدی قصدی گفت:

   سلام.
   اگه15 میلیون بخابونم تو حساب بعد از چند وقت میتونم 30 میلیون با اقساط 24 ماه بگیرم??

  85. حسین حسینی گفت:

   و بنده که از قبل حساب دارم و حسابم با حساب دسته چک یکی می باشد و با این طرح های جدید حساب باز نکردیم حکممان چیست برای گرفتن تسهیلات با شرایط بهتر

  86. سجاد گفت:

   سلام.من مبلغ 30 میلیون تومان رو 3 ماه گذاشتم الان چقد میتونم وام با اقساط 24 ماهه بگیرم؟
   سود وام هم چند درصد میشه؟ممنونم

  87. ارش گفت:

   با سلام ، برای گرفتن دوباره وام 15 میلیونی(قبلا5تومان از این بانک گرفتم و تا 6 ماه دیگر تسویه می شود دی ماه96) با اقساط 36 ماهه ، در همین حسابی که اقساط می دهم به مقدار 15 تومان بریزم یا اینکه حساب دیگری باید باز کنم؟ دی ماه نیازبه وام 15 تومانی دارم…

  88. معین گفت:

   سلام خسته نیاشید
   من 7فروردین افتتاح حساب کردم میخواستم بدونم با توجه به اینکه ماه ها 31روزه هست دقیقا چندم میدونم برای دریافت وام اقدام کنم
   و اینکه آیا برای دریافت وام کارت پایان خدمت میخواد.اگه میخواد در حین خدمت باید چکار کرد؟

  89. معین گفت:

   سوال دیگه اینکه از روزی که اقدام کنی برای وام چند روزه وامو میدن معمولا؟

  90. امین گفت:

   سلام خدا قوت
   1.شرایط بازپرداخت وام15 میلیونی در 60 ماه وجود دارد؟
   2.الان توی حساب 10 میلیون دارم و 10 میلیون وام بهم تعلق گرفته تا سال آینده این موقع چه وامی تعلق خواهد گرفت و اقساط جند ماه؟

  91. امین گفت:

   سلام
   در تسهیلات آنلاین کد مشتری نیاز است
   از کجا بیارم

  92. امین گفت:

   سلام
   30 میلیون وام بازپرداخت 60 ماهه قسطش چند میشه؟

  93. صابر گفت:

   سلام وخسته نباشیدخدمت شما،ببخشیدشمامی فرماییدکه سودتسهیلات شما4درصده ولی این اصلادرست نیست سودتسهیلات شما13درصده.طبق گفته سایت شمازمانیکه قراره ده میلیون وام42ماهه بدیدوماهیانه سیصدهزاربگیریدیه سربه سایت بانک ملی بزنیددرقسمت محاسبه سودتسهیلات همین مبلغ ومدتوواردکنین میشه13درصدنه4درصد،لطفامردموگمرها نکنیدوگول نزنیدخداروخوش نمیاد کلاه برداری اسلامی انجام میدید

  94. سارا گفت:

   با سلام من یه سوال داشتم از خدممتون میتونم بپرسم من اگه پنجاه میلیون بذارم توی حساب بعد چند وقت میتونم 15 میلیون 24 ماهه دریافت کنم ؟ خودم حساب کردم شد بعد 45 روز ایا درسته یا نه ؟

  95. محمد گفت:

   با عرض سلام.
   بنده نیاز به وام فوری دارم . آیا بدون سپرده گذاری امکان دریافت وام (20 میلیونی با اقساط کم ولی طولانی مدت) وجود دارد ؟ (البته حدود 2 سال پیش افتتاح حساب داشتم ولی گردش مالی نداشتم)

   • سلام باید به شعبه مراجعه تا معدل حسابتان را محاسبه نمایید.و یا با استفاده از سایت بانک خودتان معدل حسابتان را محاسبه نمایید.
    درصورت نداشتن معدل می توانید از طرح 50 درصد وثیقه نقدی در صورت اجرای آن توسط شعبه مذکور استفاده نمایید.

  96. فرنوش فرزام گفت:

   با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
   میخواستم بدونم بعد از واریز مبلغ وام به حساب مشتری، سپرده خودمون هم قابل برداشت هستش؟
   و بر اساس جدول متن ظاهرا دوره بازپرداخت برای حساب پس انداز و جاری یکجور هستش . درسته؟

  97. علی محمدی گفت:

   با سلام هنوز هر دو سپرده ۱۵و۳۰میلیونی هر دو تا هستند؟این دو تا سپرده سود و کارمزد دارند؟ اون سپرده تسهیلات ازدواج ۴۰میلیونی چجوریه یه جا براساس ماهیانه بود که ۳سال۲۴۶۰۰می شد و براساس میانگین سالانه ۲۱۸۰۰می شد؟یعنی براساس همینا ۴۰میلیون میده و کارمزد ۴درصدش که ۱۶۰۰میشه به مبلغ اضافه میشه و با اقساط اضافه میشه

  98. رضا گفت:

   سلام .من اگه الان ۵ میلیون تومن بذارم تو حسابم و تا آخر سال هر ماه مثلا یک ملیون و پونصد ب حسابم اضاف کنم اخر سال میتونم وام پونزده میلیونی رو دریافت کنم ؟و ی سوال دیگه بعد از دریافت وام اون پونزده ملیونی ک در حساب وجود داره رو میشه برداشت کرد یا باید تو حساب بمونه

  99. فرهاد رحيمي گفت:

   سلام جناب آقاي محمدي
   سوالي داشتم ممنون ميشم پاسخ بديد، اگر از ابتداي مردادماه حسابي باز كنم و به طور متوسط هر ماه ٥ ميليون تومان به حساب واريز كنم تا بهمن ماه ميتونم درخواست وام بدم؟ اگر امكانش هست حداكثر چه مبلغي بانك ميتونه پرداخت كنه؟
   ضمنا پيشنهاد شما براي من چه طرحيه (باتوجه به مبلغ واريزي من)
   باتشكر از شما

   • سلام.در طرح بانکداری اجتماعی بانک مهر ایران جهت دریافت وام ۳۰ میلیون تومانی سپرده گذاری نمایید.
    با توجه به تدریجی بودن پرداخت های شما مبلغ معدلتان دقیق قابل محاسبه نیست لکن بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون به شما تعلق خواهد گرفت و هر چقدر زمان بیشتری سپرده شما در بانک بماند اقساط آن بلند مدت تر خواهد شد.

  100. مهدی یوسفی گفت:

   سلام خسته نباشید
   بنده ۸ میلیون تومن پول دارم در حال حاضر و میخواهم ۵ ماه پولم در این سپرده نگه دارم تا بتونم وام بگیرم
   اگر معادل ۱۰۰ درصد مبلغ پولم وام بگیرم اقساطم به چه صورت و چند ماهه با چه مبلغی خواهد بود ممنون

  101. مریم گفت:

   سلام. قصد دارم مبلغ بیست میلیون تومان سه ماهه در بانک مهر ایران سپرده گذاری کنم. مشکل اینجاست که بیشتر بانک ها ضامن قراردادی دانشگاه با کسر از حقوق را قبول نمی کنن و می گویند حتما باید کارمند رسمی باشد. البته یکی از بانک ها در کرج گفتند امکان ضمانت کارمند قراردادی هم هست. لطفا راهنمایی بفرمایید. از آن جایی که دریافت مبلغ برام مهمه نمی خوام در بانکی که ادعا می کند کارمند قراردادی را به عنوان ضامن قبول می کند سپرده گذاری کنم و بعد از سه ماه امکان آن مهیا نشود و با مشکل مواجه شوم. با تشکر

  102. yousefi گفت:

   سلام من رفتم بانک برای گرفتن وام گفتن میتونی ۹ و نیم وام بگیری با اقساط ۱۸ ماهه.
   ولی ضامنم که معلمه و از بستگان درجه یکم هست تو استانی غیر از استانیه که میخوام وام بگیرم. بهمین دلیل میگن این ضامن قبول نیست!! در حالی که من به شدت به این وام نیار دارم و از پارسال هرچی پس انداز کردم به امید این وام ریختم تو حسابم مهر ایرانم. لطفا راهنمایی کنید چطور و از کجا اقدام کنم که با ضامنم موافقت کنن. خیلی نیاز دارم. برای ازدواجمه

   • سلام.تشخیص ضمانت بر عهده مسئول شعبه می باشد.در صورتی که احتیاج به کمک داشتید با سرپرستی استان مذاکره نمایید.
    راه دیگر آن مراجعه به سایت بانک بخش تماس با ما مشکلات خود را مطرح تا به آن رسیدگی شود.

  103. فاطمه اراسته گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   من ۱۰ میلیون تومان میخواستم حساب قرض الحسنه باز کنم در اواسط مرداد.
   ولی مبلغ وام رو ۵ میلیون میخوام باشه. برای ۳ ماه دیگر. آیا امکانش هست؟
   بازپرداختش به چه صورت میشه؟
   ممنون میشم پاسخ بنده رو بدید.

  104. متقاضی وام گفت:

   سلام وقت بخیر
   من مبلغ ۱۳میلیون دارم میخواستم بدونم چه مدت باید تو بانک مهر بذارم بمونه که مبلغ ۱۵تومن وام بدن واینکه باز پرداختش مبلغی حدود ۴۰۰تومن باشه چند ماهه باید پرداخت کنم؟ ممنون میشم پاسخ دهید.

  105. تقی گفت:

   با سلام، بنده یک مدته منتظر وام هستم و هی امروز و فردا میکنند، هر روز به یک چیز گیرمیدن، قرار ۷۵۰۰ وام بدن ۳۸ م. تومن چک گرفتن با دوتا ضامن!!! هنوزم که هنوز وام نریختن بعد این مدت، اونایی وام میلیاردی میگیرن به آسونی بهشون وام میدین ولی ما رو با صدتا ضامن و ضمانتدور خودمون میگردونین. از کجا معلوم فردا بانک ورشسکت نشد و ۳۸ میلیون چک منو اجرا نذاشت که بدبختم کنه

   • سلام.شعب معمولاً بعد از تشکیل پرونده حداکثر طی ۳ الی ۴ روز تسهیلات را پرداخت می کنند.
    بانک قرض الحسنه مهر ایران از نظر تمامی شاخص های سلامت بانکی(ریسک اعتباری،نسبت کفایت سرمایه،سوددهی و ….) با اختلاف زیاد در ایده آل ترین شرایط بانکی کشور قرار دارد.در ضمن بانک دارای مجوز می باشد.

  106. امین گفت:

   سلام
   ۱۰ میلیون از تاریخ۹۶/۱۱/۰۱
   در بانک مهر سپرده گذاری کنم.بعد از دو سال چه وامی تعلق میگیره؟؟

  107. امین گفت:

   تاریخ۹۵ اشتباه شد

  108. سینا گفت:

   سلام
   کد مشتری رو از کجا بگیریم؟؟

  109. رعنا گفت:

   با سلام
   اگر من ۱۰ میلیون پول و برا مدت ۱ ماه نهایتا ۴۰ روز تو حسابم نگه دارم
   چقدر میتونم وام دریافت کنم و چقدر زمان میبره من وام بگیرم
   و مدت بازپرداختشو اقساطش چقدر میشه
   ممنون میشم راهنمایی کنید

  110. مرتضی گفت:

   باسلام خدمت آقای محمدی.اگر۲۰میلیون ۳ماهه بذارم بانک قرض الحسنه مهر که سقف۱۵تومن بگیرم اقساطش چقدمیشه وچندماهه؟باتشکر.

  111. سید مرتضی راد گفت:

   سلام . ممنونم که جواب همه رو میدید . خدا قوت . من میخوام ۱۵ میلیون به مدت ۱۲ ماه سپرده گذاری کنم . لطفا بفرمایید بعد از این مدت حداکثر مبلغ وامی که میتونم بگیرم چقدره و حداکثر مدت بازپرداختش چقدره و همینطور مبلغ اقساط ماهانش چقدره . ضمنا چه ضامنهایی احتیاج داره .

   • سلام.خواهش میکنم.
    شما می توانید از ۱۰ میلیون تا حدود ۴۰ میلیون وام با شرایط بازپرداخت متفاوت دریافت نمایید.
    ضامن به شعبه بستگی دارد.معمولاً هر ۱۰ میلیون یک ضامن کارمند اخذ می شود.
    البته به شرایط ضامن از قبیل میزان خالص دریافتی بستگی دارد.

  112. صابر گفت:

   با سلام
   من ۵ ماه هست که نزدیک ۶ میلیون در حساب جاری بانک مهر قرار دادم میخواستم بدونم الان اگه درخواست وام بدم چقدر به من تعلق می گیرد؟
   با تشکر

  113. مینا گفت:

   سلام عذر میخوام در حال حاضر سقف وام بانک مهر ایران چقدر هست؟

  114. حدادزاده گفت:

   سلام
   من ۱۲ میلیون دارم و حسابی هم از قبل در بانک شما داشتم که ۲ تومن میتونم ازش وام بگیرم
   با واریز۱۲ تومن به همین حساب چقدر باید صبر کنم که یک وام ۱۵ تومنی با باز پرداخت ۲۴ تا ۳۰ ماه بگیرم.
   لطفا برای ۲۴ ماه مبلغ قسط رو هم بفرمایید.
   با تشکر

  115. مینا گفت:

   ممنون از پاسخگویی شما
   عذر میخوام شرایط وام ۲۰ میلیونی هم مشابه همون ۱۵ میلیون هست؟ از نظر مبلغ سپرده و زمان سپرده گذاری؟
   ولطفا بفرمایید شرایط استفاده از طرح بانکداری اجتماعی مبلغ سپرده و مدت زمان و سود تسهیلات چقدر هست؟

  116. محسن گفت:

   میخواستم بدونم میانگین حساب چجوره مثلا من حقوق ماهیانه خودم رو منتقل کنم به حسابم و از اونجا خرج کنم هم بازم تاثیر داره روی میانگین یا باید پول بدون برداشت بخوابه توی حساب

  117. محمد گفت:

   سلام. می خواستم بدونم اگر شش ماه میانگین حساب من در بانک ۱۵ میلیون باشه چقدر می تونم وام بگیرم و بازپرداخت آن چند ماهه است؟ و کل مبلغ بازپرداختی من با احتساب سودش چقدر میشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

  118. مریم گفت:

   سلام . من نیاز به یک وام فوری دارم. ولی نمیخوام بیشتر از ۱۸ درصد سود باشه . کوثر با نرخ ۲۶ درصد سود فوری میده. میتونید منو راهنمایی کنید ؟که از چه بانکی وام فوری با کمترین نرخ سود بگیرم ؟

  119. حسن ظفر گفت:

   با سلام و تشکر از سایت عالیتون
   من نیاز به یک وام ۱۷ میلیونی دارم تا ۵ ماه آینده. حدود ۱۵ میلیون سپرده دارم. ماهانه تا ۷۰۰هزار میتونم قسط بدم. و اصل پولم رو هم لازم دارم و نمیتونم گرو بانک بذارم. به نظر شما کدوم بانک بهتره واسه وام؟ قوامین ۱۸% یا مهر۴%؟ و اساسا این سودها واقعین؟ و چند ضامن باید داشته باشم؟ حتما باید ۱۷ تومن جور کنم لطفا کمک کنید. اصل سپرده را نیاز دارم توجه کنید. چند بانک گفتن اصل سپرده رو نگه میدارن

   • سلام.با همان ۱۵ میلیون در بانک مهر ایران سپرده گذاری نمایید و وام ۴ درصد دریافت کنید.۶ ماه انتظار حالت ایده آلی برای شما بوجود می آورد.۱۷ میلیون وام ۲ ضامن نیاز دارد.
    بانک مهر ایران اصل رو نگه نمیداره و آزاده.

  120. مرادی گفت:

   با سلام
   بنده میانگین ۸ ماهه حسابم مبلغ ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شده.
   تحت چه شرایطی میتونم وام ۲۰ میلیونی بگیرم؟ تعداد اقساطش و مبلغ هر قسطش چقدر میشه؟
   در ضمن طرح فجر هم شامل بنده میشه.
   متشکر جناب محمدی

  121. صابر گفت:

   سلام
   ممنون از شما برای پاسخگوییتون
   ببخشید الان که من ۶ میلیون و ۶ ماه هست که پولم توی حساب هست میتونم مبلغ ۱۰ میلیون وام بگیرم ؟
   بازم تشکر آقای محمدی

  122. محمد گفت:

   سلام ببخشید من الان ۳ ماهه که معدل حسابم ۱۵ میلیونه الان چقدر می تونم وام بگیرم با باز پرداخت چند ماهه؟قسط ماهیانم چقدر میشه؟ با تشکر

  123. محمد گفت:

   سلام ببخشید من رفتم تو سایت بانک اون قسمت محاسبه تسهیلات که گفته بودید میزنم وام ۱۲ میلیون با حداکثر قسط ۴۵۰ هزار تومان یک دونه اومده نوشته باز پرداخت ۲۴ ماه . این که اگه ضرب کنیم در ۴۵۰ هزار میشه ده میلیون و هشت صد هزار این که به اصل پول هم نمیرسه چه برسه به سود چهار درصدش. این محاسبه گرش اشتباه حساب نمیکنه؟

  124. مهدوي گفت:

   با سلام
   سوال من اينه اگر بخواهم از تسهيلات طرح پيوند مهر ايران استفاده كنم و در سال اول بتونم چهل ميليون وام مربوطه را بگيرم. چه مبلغي را بايد سپرده در بانك بزارم و چه مدت زماني و اگر در سال اول وام را بگيرم، تعداد اقساط بازپرداخت من چقدر خواهد بود؟

  125. مرادی گفت:

   با سلام
   بنده میانگین ۸ ماهه حسابم مبلغ ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان شده.
   تحت چه شرایطی میتونم وام ۲۰ میلیونی بگیرم؟ تعداد اقساطش و مبلغ هر قسطش چقدر میشه؟
   در ضمن طرح فجر هم شامل بنده میشه.
   متشکر جناب محمدی

  126. محمد گفت:

   سلام ببخشید من رفتم تو سایت بانک اون قسمت محاسبه تسهیلات که گفته بودید میزنم وام ۱۲ میلیون با حداکثر قسط ۴۵۰ هزار تومان یک دونه اومده نوشته باز پرداخت ۲۴ ماه . این که اگه ضرب کنیم در ۴۵۰ هزار میشه ده میلیون و هشت صد هزار این که به اصل پول هم نمیرسه چه برسه به سود چهار درصدش. این محاسبه گرش مشکل نداره؟

  127. مهدی قصدی گفت:

   سلام جناب محمدی، من ۲ ماه پیش حساب باز کردم و الان میانگین حسابم حدود ۲۵ میلیونه والان نیاز به وام دارم.آیا با وثیقه ملکی منزل پدرم که حدود ۷۰۰ میلیون قیمت داره میتونم حدود۵۰ , ۶۰ میلیون تومان تسهیلات بگیرم? اگه جواب مثبته بازپرداختش چند ماه هست??!

  128. مهدی قصدی گفت:

   در ضمن خواستم بپرسم منظور از تسهیلات ۵۰% وثیقه نقدی چیه و سقف و میزان اقساطش به چه شکل هست?

  129. امین گفت:

   سلام
   ۳۰ میلیون ۸ ماهه چقدر وام و اقساط آن ب چ شکلی خواهد بود..

  130. عاطفه رضایی گفت:

   سلام خداقوت .
   میخواهم بدونم درصورت سپرده گذاری مبلغ ۱۰میلیون تومان به مدت شش ماه چقدر وام تعلق میگیرد و کارمزد و مبلغ قسط و تعداد قسط ها چگونه است ممنون .

  131. محمدحسین گفت:

   سلام.من اگه با ۱۵ الی ۲۰ میلیون افتتاح حساب کنم چ وامی با چ شرایطی بمن واگذار میشه.چ حسابی برد بیشتری دارد
   با تشکر

  132. سیما سامانی گفت:

   با سلام من میخواستم در طرح پیوند مهر ۲ ثبت نام کنم ممکن شرایط کاملش برام بفرستید به ایمیلم با تشکر

  133. ندا محمدی گفت:

   با سلام
   من ۵ تومن پول دارم میخوام تو بانک مهر اقتصاد سپرده گذاری کنم،بعد از ۶ ماه چقدر وام بهم تعلق میگیره و اقساطش چه مدت هستش؟

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::