وام ۴ میلیونی به بازنشستگان همراه با جزئیات کامل

با توجه به گفته مدیر صندوق بازنشستگی کشور در سال ۹۷ در هر ماه به ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ۴ میلیون تومانی از اواخر فروردین پرداخت خواهد شد.

با توجه به گزارشات اداره کل روابط عمومی و امور بین المللی صندوق بازنشستگی کشور، جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی ضمن تاکید بر افزایش قدرت خرید بازنشستگان عزیز که از اهداف مهم این صندوق در سال ۹۷ است. پراخت وام ضروری میتواند به این امر کمک فراوانی بکند.

وام بازنشستگی

همچنین ایشان افزودن: طبق برنامه ریزی های انجام شده به ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان در هر ماه وام ۴ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و با اقساط ۳۶ ماهه پرداخت می‌شود. در ادامه ایشان با بیان اینکه تاکنون به ۱۸۰ هزار نفر از بازنشستگان محترم که متقاضی دریافت وام بودند، وام ۴ میلیون تومانی پرداخت شده، پیش بینی کردند که تا پایان شهریور سال جاری این وام به حساب ۳۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط واریز خواهد شد.

بیشتر بخوانیم: مهمترین دلایل افزایش قیمت دلار در روزهای اخیر

 

در ضمن برای دریافت این وام  نیاز به مراجعه فرد به بانک نیست و بازنشستگان می توانند از طریق سامانه اعلام شده ثبت نام کرده و نیازی هم به آوردن ضامن ندارند.

همچنین تقی زاده در اخر تاکید کردند که با توجه به نیازهای اقتصادی بازنشستگان و بهبود معیشت آنها که از اولیت های اصلی وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری است و در این زمینه برنامه هایی در دست تهیه است که در آینده اعلام خواهد شد.

 

 


- - - -
 •   نویسنده : میثم بایرامی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۲۶-فروردین-۹۷        
 •   بازدید : : 236

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::