وام اشتغالزایی کمیته امداد برای افراد جویای کار

ایجاد شغل و اشتغال پایدار از جمله اهداف و وظایف دولت ها می باشد.در همین راستا معمولاً سیاست های کلان اقتصادی در جهت ایجاد اشتغال و حمایت از تولید برنامه ریزی می شوند.البته این سیاستها گاه موفق و گاه ناموفق می باشنداز آنجا که بخش اعظمی از جمعیت جویای کار در کشور ما را جوانان تحصیلکرده تشکیل میدهند. لذا در این مطلب یکی از راههای دریافت وام اشتغالزایی معرفی می گردد.وام اشتغالزایی کمیته امداد برای افراد جویای کار به شرح ذیل می باشد:

وام اشتغالزایی کمیته امداد برای افراد جویای کار

در این حالت متقاضی با ارائه درخواست خود مبنی بر ایجاد شغل مورد نظر و انجام مقدمات کار و طی مراحل اداری آن و تشکیل پرونده(بعد از انجام بازرسی از شغل مورد نظر و صحت ادعای وام گیرنده) بسته به نوع شغل تا ۵۰ میلیون تومان وام باسود و کارمزد صفر درصد به ایشان پرداخت خواهد شد.

 • ب)پرداخت وام اشتغال از محل منابع بانکها:

در این حالت بعد از طی مراحل اداری و درخواست مشتری در صورت احراز صلاحیت، وی به شبکه بانکی معرفی می شود تا بعد از تشکیل پرونده جهت ایجاد شغل مبلغ وام ایشان پرداخت شود.سود این وام ها صفر و کارمزد ۴ درصد می باشد.

معمولاً این وام ها مبلغ ۱۵ میلیون تومان می باشند.

برای اطلاعات و جزئیات بیشتر از شرایط و نحوه پرداخت این وام می توانید به شعب کمیته امداد در سراسر کشور مراجعه نمایید.

 


- - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۰۷-خرداد-۹۶        
 •   بازدید : : 5,409
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::