منتظر شرایط جدید وام مسکن باشید. اعلام شرایط جدید وام مسکن در هفته‌ی آینده

حامد مظاهریان، معاون وزیر راه و شهرسازی، از اعلام جزییات سیاست‌های جدید اعطای وام مسکن در هفته آینده خبر داد.

همایش سیاست‌های توسعه‌ی مسکن

وی تصریح کرد: تامین مالی مسکن یکی از مهم ترین میزگردهای تخصصی همایش سیاست‌های توسعه مسکن است و با حضور مدیران بانک مسکن در این همایش، سیاست‌های نوین اعطای وام مسکن اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری این همایش در روزهای ۱۸ و ۱۹ مهر در سالن‌ همایش‌های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، هدف از برگزاری آن را اصلاح سیاست‌ها دانست و گفت: برگزاری این همایش فرصتی است تا دولت بتواند ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با حوزه مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

مظاهریان بیان داشت: همایش سیاست‌های توسعه مسکن که تاکنون ۱۶ دوره آن برگزار شده، تلاشی است تا دولت ایده‌هایش را برای بخش‌های مرتبط با مسکن در محیط علمی و دانشگاهی مطرح کند و آماده شنیدن نقدها از محافل تخصصی باشد.

وام مسکن

جمع‌بندی مسائل مربوط به بازار مسکن در این همایش

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اظهار امیدواری نسبت به جمع‌بندی در خصوص نظام تامین مالی و مسکن اقشار کم‌درآمد، یادآور شد: سیاست زمین، شهرسازی، اقتصاد شهر و بازار مسکن در میزگردهای تخصصی در همایش دو روزه سیاست‌های توسعه مسکن با حضور نمایندگان بخش خصوصی بررسی و جمع‌بندی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه این همایش با پیش‌فرض اصلاح سیاست‌ها برگزار می‌شود، بیان داشت: هدف اصلی این همایش اصلاح و تدوین سیاست‌های دولت در محیط کاملا آزاد و تخصصی است. به همین دلیل پیش‌بینی شده بخش خصوصی در همه میزگردها باشد و گفتگو درباره مسایل بخش مسکن شکل گیرد.

مظاهریان تاکید کرد: بازار مسکن نیز یکی دیگر از محورهای این همایش است که برای اولین‌ بار با حضور نمایندگان بخش خصوصی، مدیران دولتی و استادان دانشگاه به تحلیل وضعیت کنونی و آتی بازار مسکن خواهیم پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی از حضور شهردار و معاونان شهرداری در هفدهمین همایش سیاست‌های توسعه مسکن خبر داد و گفت: امسال شاهد حمایت شهرداری از این همایش و حتی حضور شهردار در مراسم افتتاحیه خواهیم بود.


- - - - - - - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۱۲-مهر-۹۶        
 •   بازدید : : 327
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::