راه و روش های علمی کسب پول و ثروت

شما یک آهن ربای زنده هستید.شما همیشه موقعیت ها،افراد و شرایطی را جذب می کنید که با افکار غالبتان هماهنگی دارد.این یکی از قانون های بزرگی است که بیشتر موقعیت ها و شکست هارا در زندگی کاری و شخصی توضیح می دهد.میگوید هرچه را امروز در زندگی تان دارید به سبب طرز فکرتان جذب کرده اید و یا به عبارتی بهتر وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است و چون می توانید طرز فکرتان را تغییر دهید،پس می توانید زندگی تان را هم دگرگون کنید.از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت “هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.راه و روش های علمی کسب پول و ثروت را در ادامه مطالعه می کنید…

 • ذهن انسان بیشتر اوقات در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مثل خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن می شود مثبت خواهند بود و یا برعکس.
 • وقتی تمایل شدیدی به موقعیت مالی در خودتان ایجاد کرده باشید و پیوسته به آن فکر کنید یک میدان نیرو از انرژی احساسی مثبت ایجاد می کنید که افراد، ایده ها و فرصت هایی را به زندگیتان جذب کرده که به شما کمک می کند هدفتان را به واقعیت تبدیل کنید. به زندگی مالی کنونی نگاه کنید و توجه کنید که چگونه با افکارتان هماهنگی دارد. قدر همه چیز های خوب زندگی تان را خوب بدانید.این چیزها را به این علت دارید که شما آنها را به خودتان جذب کرده اید.بعد به چیز هایی که در اطراف شما وجود دارد و شما از آنها خوشتان نمی آید نگاه کنید و مسئولیت کامل آنها را هم به عهده بگیرید.علت وجود آنها خود شما هستید علتش نوعی ضعف در تفکرتان است. این ضعف چیست و تمصمیم دارید با آن چه کنید؟
 • اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است. شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.بیشتر مردم پول را با باورهای محدودکننده خود پس می زنند مثل «پول بد است.» یا «افراد ثروتمند، شرور هستند.» این باورها حقیقت ندارند، آن ها را از ذهن خود پاک کنید تا پول به سمت شما سرازیر شود. روشن ساختن ذهن یکی از «ناگفته های راز» در قانون جذب است که باعث می شود این قانون همیشه و در هر شرایطی برای شما کار کند.

مقاله ما با عنوان آموزش نحوه مدیریت و حفظ پول را جهت آشنایی بیشتر با قوانین جذب و پول و ثروت بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم.


- - - - - - -
 •   نویسنده : محمد اسدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۲۱-خرداد-۹۵        
 •   بازدید : : 621

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::