راه اندازی نرم افزار FBTI توسط شرکت کاسپین در بانک پارسیان

شرکت تامین خدمات سیستم های کاربردی کاسپین ، نرم افزار FBTI( Fusion Banking Trade Innovation) شرکت Finastra را در بانک پارسیان راه اندازی کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت کاسپین؛ نرم افزار FBTI در بانک پارسیان۱۷ خرداد ۹۷ با موفقیت راه اندازی شد.
گفتنی است بانک پارسیان برای پوشش ویژگی های مورد نیاز کسب و کار ارزی خود از سال ۱۳۸۶ تاکنون از سیستم TI شرکت فین استرا بهره مند بوده و در خرداد ماه امسال شرکت کاسپین عملیات به روزرسانی و کانورت اطلاعات به آخرین ورژن ارائه شده از طرف شرکت فین استرا را انجام داد.
بصام مدیر ارزی شرکت کاسپین اعلام کرد: این شرکت با تولید برنامه های مکمل سیستم (FBTI) می تواند کلیه کارهای ارزی مربوط به بانک ها را با توجه به قوانین کشور انجام دهد. این شرکت با تجربیات خوب خود در بانکداری ارزی ایرانی و راه-اندازی نرم افزارهای ارزی شرکت فین استرا، توانسته این سیستم را با قابلیت اتصال به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تکمیل و در اختیار بانک های ایرانی (بانک پارسیان و بانک سینا) قرار دهد.
از قابلیت های محصول FBTI می توان به یکبار ورود اطلاعات، ارسال و دریافت سوئیفت به صورت آنلاین، ارسال اسناد حسابداری آنلاین، سمتاک بصورت آنلاین، نشر۲، دریافت و کنترل CBIRefrence ، دریافت ACK/NACK بصورت آنلاین اشاره کرد.

 


- -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۲۱-خرداد-۹۷        
 •   بازدید : : 169
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::