دریافت وام فوری بانک دی تا ۸۵ درصد مبلغ سپرده

بانک دی اقدام به اجرای طرح تسهیلاتی جدید خود با نام سروش ارزش آفرینان بانک دی نموده است در این طرح شما می توانید تا ۸۵ درصد از مبلغ سپرده گذاری خود را وام دریافت نمایید. برای دریافت وام فوری بانک دی تا ۸۵ درصد مبلغ سپرده مشتری می توانید به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه نمایید.

دریافت وام فوری بانک دی تا ۸۵ درصد مبلغ سپرده مشتری

جزئیات دریافت وام فوری بانک دی:

در این طرح مشتری با مراجعه به بانک دی و افتتاح سپرده سرمایه گذاری، علاوه بر دریافت سود سپرده خود می تواند تا ۸۵ درصد از سپرده خود را وام دریافت نماید.

در این طرح سقفی برای مشتریان در نظر گرفته نشده است. مدت زمان مورد نیاز برای دریافت تسهیلات در این طرح ۳ تا ۴ روز کاری می باشد.

حساب سپرده مشتریان در این طرح ۱۲ درصد سود دارد.

تسهیلات پرداختی بانک در این طرح ۱۵ درصد می باشد.

اقساط طرح سروش ارزش آفرینان بانک دی

اقساط تسهیلات در این طرح حداکثر ۳۶ ماهه خواهد بود. مشتری می تواند بازپرداخت وام خود را به صورت سالیانه انتخاب کند(در این صورت سود تسهیلات ۱۷ درصد محاسبه می شود.

در این طرح با توجه به سپرده گذاری مشتری در بانک نیازی به اخذ ضامن از مشتریان نمی باشد.

جهت آشنایی بیشتر شما با شرایط طرح جدید بانک دی مثال زیر را مشاهده نمایید.

مثال۱:شما با سپرده گذاری مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در طرح سروش ارزش آفرینان بانک دی با نرخ سود ۱۲ درصد، هر ماه مبلغ ۱ میلیون تومان سود سپرده دریافت می کنید. با شرایط مذکور می توانید ۸۵ میلیون تومان وام با سود ۱۵ درصد و اقساط ۳۶ ماهه و مبلغ هر قسط ماهیانه ۲٫۹۴۶٫۰۰۰ تومان دریافت نمایید.

 

می توانید شرایط فوق را با طرح تسهیلاتی فاخر بانک قوامین مقایسه کنید.

 

 

 


- - - - - - - -
 •   نویسنده : فرشید محمدی        
 •   دیدگاه :        
 •   تاریخ : ۱۳-بهمن-۹۶        
 •   بازدید : : 5,528
  فرشید محمدی مشاور مالی و بانکدار،کارشناس ارشد مدیریت مالی.

  نظر شما چيست ؟

  قبل از ارسال دیدگاه به سوال زیر پاسخ دهید.

  مطالب تصادفی

  دانلود همراه بانک

  • با به کارگیری خدمات "همراه بانک" مشتریان بانک می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و با استفاده از تنها یک گوشی تلفن همراه، به اطلاعات حساب بانکی خود دسترسی یافته، به کارت/حساب دیگری در بانک سینا پول انتقال داده و هزینه قبوض خدمات شهری مثل آب، برق و تلفن را پرداخت نمایند.


   ::..دانلود ..::